FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Sheriff Tiraspol 0 - 0

«1234569»
MALDINI17.09.2009 19:51

Poate ne revenim dupa pauza...ca de obicei

KuzMaN17.09.2009 19:53

Sper sa fie unul din meciurile alea in care dupa pauza facem diferenta..

ss lucki17.09.2009 19:56

NESIMTIRE!!!!!!!!!! Pe Ducu Ninu l-as baga la dus cu apa rece o juma de ora, iar lui Ionescu nu pot sa scriu ce i-as face ca are parinti care poate citesc site-ul asta!

KERATOCONUS17.09.2009 19:59

Joaca Steaua...zici ca-i Barcelona :)))

 

PS: Cred ca dupa pauza o sa bage artileria grea: Toja, Kapetanos si Tanase.

 

 

naiyba17.09.2009 20:03

Ionescu stie la ce poarta ataca Steaua?baaaaaaaaaa lasati-o-n plm ca nu mai tine,astia nu stiu sa lege o pasa,ba imi vine sa iau un cocktail molotov si sa-l sparg in fata lu' fecali,afaraaaaa cu non-valorile astea din Ghencea ...RUSINE....sa n-ai tu o ocazie macar in toata repriza cu serifu din tiraspol....nu mai suport

Maye17.09.2009 20:08

Banel cel mai bun de pe teren.

MALDINI17.09.2009 20:24

E minutul 70 si deocamdata nu am jucat NIMIC

ros-albastru4ever17.09.2009 20:31
E minutul 70 si deocamdata nu am jucat NIMIC

 

si ce,te astepti sa jucam ceva in cat a mai ramas?...eu zic sa-ti iei gandul,daca va fi sa marcam cumva,desi nu cred cand ma uit la cum joaca,o sa fie cred ca cel mai norocos moment al anului...

mircea_1017.09.2009 20:41
Cand ziceam ca Banel e o valoare toti ziceati ca-s nebun.

 

nu esti nebun...doar ca demonstrezi ca te pricepi la fotbal cum ma pricep io la cricket(si crede-ma ca nu inteleg deloc cu ce se mananca jocul asta)...

 

BTW: mie mi-a ajuns...e ultimul meci cu jegu de Nicolita titular la care ma uit...

Maye17.09.2009 20:44

Claudiu Ionescu joaca la Steaua.

dulcicutza17.09.2009 20:48
Cand am batut Standard Liege, ne-am calificat a patra oara in Champions League... Si n-am fost pe strada in seara aia, ca mi-a fost rau. Cea mai "dureroasa" seara din viata mea.

Stiu ca jumatate din galeria Otelului e stelista, dar e o parte de liceeni autointitulati ultras, care au creat probleme acum vreo 2 ani pe la barul stelist de la bac...

Ei am combinat 2 lucruri in aceeasi fraza :))))) ma gandeam aiurea,si dupa meciul cu Slavia ,cel de acasa, s-a iesit in oras,lasa de incurajare.La cel cu standard erau fulare agatate in copaci la "nespalata"

 

Urat meci cel din seara asta,n-am vazut nimci interesant.urat tare....mi-e frica de meciurile cu fener si twente.

 

nu esti nebun...doar ca demonstrezi ca te pricepi la fotbal cum ma pricep io la cricket(si crede-ma ca nu inteleg deloc cu ce se mananca jocul asta)...

 

BTW: mie mi-a ajuns...e ultimul meci cu jegu de Nicolita titular la care ma uit...

Inseamna ca n-o sa te mai uiti cativa ani la meciuri....

Catalyn0717.09.2009 20:50
Nu stiu daca idolu vostru Mutu poate sa faca ce a facut Banel si ce face in continuare

 

ce rahat face ma Nicolita ? zi-mi ce **** mea a facut meciu asta, in afara sa piarda 3 mingi de gol ??

 

 

...oameni care se uita la fotbal doar sa para si ei in trend

NonMollareMai8817.09.2009 20:53
baganias picioru ba da ce noroc ati avut .. va felicit ati obtinut un reyultat bun de la sheriff

 

besi in gatu ma-ti de rus imputit

 

 

Cine mortzii masii l-a facut fotbalist pe cacatu asta de Toja ? Jucator mai prost ca asta rar mi-a fost dat sa vad, nu e capabil sa faca nici o preluare, ca sa nu mai vorbesc de Banel ... astia 2 febletile lu fecali ~!!

MALDINI17.09.2009 20:53

am jujcat JALNIC !!! Au avut ocazii mai clare de gol moldovenii...ma mir ca a luat bataie Fener...o sa ne omoare olandezii..

ss lucki17.09.2009 20:53

sunt jucatori care trebuie torturati pana la moarte: Ninu, Toja, Ionescu!!!

!dan17.09.2009 20:54

jenant meci, daca jucam asa cu twente si fener o luam mai mult ca sigur..

ninu ,ionescu,toja au fost pe langa joc .. Banel nu se mai pune..

Kekea17.09.2009 20:55
NonMollareMai88

invata+te sa vorbesti frumos tigan neciviliyat :D in tiraspol nu o sa va iertam

 

Si tu corect..

Catalyn0717.09.2009 20:56
NonMollareMai88

invata+te sa vorbesti frumos tigan neciviliyat :D in tiraspol nu o sa va iertam

tigan e mata si tactu ma. Futui in gura de rusi si turci ca toti intra la noi pe forum

NonMollareMai8817.09.2009 20:56
NonMollareMai88

invata+te sa vorbesti frumos tigan neciviliyat :D in tiraspol nu o sa va iertam

 

tigan sa-i zici lu ma-ta fututi gatu ma-tii de tigan rus imputit la tiraspol o sa ne bashim cu stropi in cavitatea voastra bucala ! 

KERATOCONUS17.09.2009 20:57

Sezonul asta vom castiga: campionatuuuul, cupaaaa si Europa League...pac-pac

Maye17.09.2009 20:57

Mai usor cu jignirile baieti.

Khalid17.09.2009 20:58

Toti antrenorii care au trecut pe la Steaua nu si-au dat seama de un lucru esential, Banel Nicolita este o rezerva foarte buna doar atat. Din postura de titular, el face 1 meci bun din 3-4 partide nimic mai mult, un meci bun insemnand niste suturi la poarta si cateva centrari de calitate.

In seara asta am avut maxim 2-3 pase pe pozitie viitoare, 2-3 centrari de calitate si 2-3 suturi pe poarta prea putin pentru o echipa care vrea sa treaca de grupe. Singurul vinovat pentru aceasta seara in care mi-am tocit toti nervii a fost Bergodi care a gresit complet tactica, lucru care a rezultat din proasta studiere a adversarului.

 

 

P.S: Tanase a aratat la cateva faze ca poate sa fie cel care sa stea la mijlocul terenului si sa desfaca jocul. Sunt extrem de curios cum va evolua in partidele urmatoare.

kaycee17.09.2009 20:58

rusinea lu' dracu! descultii astia din tiraspol au scos rezultatul vietii cu terminatii nostri!

mircea_1017.09.2009 21:01
Inseamna ca n-o sa te mai uiti cativa ani la meciuri....

 

imi asum riscul asta...

Kekea17.09.2009 21:02
un lucru am inteles .. din toata europa rominii sunt cei mai spurcati la vorba si cei mai necevilizati ..... ;)

si inca norocosi .. trebuia sa fie 0-2

 

Avand in vedere situatia actuala de tensiune din interiorul clubului as putea sa zic ca ai fost norocos/oasa sa scapi doar cu atat si reactiile sunt de inteles.

«1234569»