FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gaz Metan Medias - Steaua 2-4 (2-1)

«167891011»
cristy.steaua2113.09.2009 17:57
ce aveti ma cu blatarusanu? de grzelak nimic nimic? :) hai ca merita sa fie titular :D

 

 

ecaxt..:))

da de numarul 31... nime nimic?

Stryker13.09.2009 18:00
ce aveti ma cu blatarusanu? de grzelak nimic nimic? :) hai ca merita sa fie titular :D

 

Nu a fost cine stie ce polonezul , dar barem din cauza lui nu am luat nici un gol !

 

Sper sa intre Toja si Surdu in a doua repriza , poate reusesc ei sa intoarca rezultatul

MALDINI13.09.2009 18:04

GOOOOOOOOOOOOLLL Steaua !!!!!!!!!!!!!!

ros-albastru4ever13.09.2009 18:04

goooooooooooolll Janossssss Szekyy

Kapetan0s13.09.2009 18:04
Nu a fost cine stie ce polonezul , dar barem din cauza lui nu am luat nici un gol !

 

Sper sa intre Toja si Surdu in a doua repriza , poate reusesc ei sa intoarca rezultatul

 

Iti zic eu ca atata timp cat e Tatarusanu in poarta Steaua nu mai intoarce acest rezulatat face cel mult un egal :(

GOOOOL!!!

mircea_1013.09.2009 18:07

ce reactie a avut ciobanu la gol...parca mai mult s-a enervat ca a dat Szekely

Kapetan0s13.09.2009 18:08
ce reactie a avut ciobanu la gol...parca mai mult s-a enervat ca a dat Szekely

 

Pai eu nu am zis ca ciobanu are ceva cu Szekely si nu se lasa pana cand nu il distruge complet :(

L.E. Aoleo ce ne face Parvulescu asta :))

ros-albastru4ever13.09.2009 18:08
ce reactie a avut ciobanu la gol...parca mai mult s-a enervat ca a dat Szekely

 

sa stii ca asa a fost,chiar ca si eu ma gandeam la asta... nu mai are el pe cn sa scoata tap ispasitor in caz ca nu batem...

mircea_1013.09.2009 18:12

grzelak

Kapetan0s13.09.2009 18:13

grzelak

 

Ai dreptate o sa fie de vina Grzelak pt ca Tatarusanu nu stie sa apere si Ghionea nu stie sa alerge :D

Astristul13.09.2009 18:20

Ghionea nu mai e de Steaua! Trebuia sa plece in vara asta in strainatate sau unde o vrea el. Pai la golul lui Bud, l-a facut din preluare, iar la sprintul decisiv Ghionea parea melc pe langa Intercity.

David13.09.2009 18:21

[..]

MALDINI13.09.2009 18:27

Sa moara sorumea baneleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee .......ce facusi maicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

 

 

GOOOLLL STEAUAAAAAAAAAAAAA

fiara713.09.2009 18:27

bwahaha ce gol a dat tziganitza. Poate il ia Barcelona dupa meciul asta.

ros-albastru4ever13.09.2009 18:28

oooooooooo... ce-a patit tiganu ma,el e Nicolita sau cum naiba????

mircea_1013.09.2009 18:28

ce gol a dat cioara f***-l in gura

Kapetan0s13.09.2009 18:29

Doamne ce a patit Banel :))?!

Ronnie13.09.2009 18:29

BESSI !!!

cristy.steaua2113.09.2009 18:29
Banel ar fi ideal pentru spalat wc-ul

 

mda....

Robinson Rufay Zapata13.09.2009 18:30

Si prostii il injura pe Banel.

mircea_1013.09.2009 18:32

da...asa e...e mare jucator...bestial...cel mare bun fotbalist roman...

 

 

P.S. DIN TOATA ISTORIA FOTBALULUI ROMANESC

1on13.09.2009 18:34

Cu tot respectul pentru regulamentul forumului, țin respectuos sã-mi exprim intenția de a-i gâdila cu glandul (meu) uvula și faringele regizorului mâncãtor de cãcat, care imediat dupã gol a arãtat cadru cu aiatolahul spiritual al prezdei românești, jegul nenorocit și analfabet.

zamainmenu13.09.2009 18:34

Doamne in ce hal l-a invartit Parvulescu pe Ninu in acest meci! este foarte clar ca nu poti avea pretentii cu jucatori care n-au confirmat nici macar la o echipa retrogradata in div B.... Ninu, Bicfalvi, Tudose...cum sa faci performanta, la nivelul pretentiilor Stelei, cu acest gen de jucatori?

NonMollareMai8813.09.2009 18:34

Banel are noroc ...si se daruieste, de asta ii mai ies executii de genu asta...

Kapetan0s13.09.2009 18:34

Bai Ninu asta nu cred ca are loc nici la Steaua 2 :))

Oare este mai bun decat Rebutinho?

«167891011»