Eu
Cand nu ai argumente ....nu contezi ! @@@@@@@@@
Eu
Cand nu ai argumente ....nu contezi ! @@@@@@@@@
Ps: Mai vrea cineva sa plece Banel de la Steaua ???
Eu si multi altii.Tu de ce nu vrei sa plece?
trebe sa ne facem apararea ar fi bun rada Petre Marin Baciu si golanski sau trebe ghioane ...
trebe sa ne facem apararea ar fi bun rada Petre Marin Baciu si golanski sau trebe ghioane ...
Joaca vreun "ghioane" la Steaua?
Ghionea am gresit ![]()
Toja e apt azi...da tot nu batem...mi-e teama ca o luam in freza urat de tot
mai spune odata ce ai spus mai sus, stelistule!
![]()
Ps: Mai vrea cineva sa plece Banel de la Steaua ???
cu primul avion care paraseste tara...
mai spune odata ce ai spus mai sus, stelistule!
eee..la cum au jucat cele doua echipe in etapele precedente la asta ma asteptam ![]()
Aiurea. N-ar fi putut. Nu cred cã Bergodi ar fi fost de acord.
Btw, oare de unde știa oaia cine era "desemnat" sã batã lovitura liberã ?
dupa razboi, multi viteji se arata. si Gigi e viteaz acum , ca are permisie de la parnaie. LDS a sesizat un lucru foarte important: prostul universului e cel care a decretat ca Banel trebuie sa bata toate loviturile libere si cornerele! din atatea si atatea incercari poate ii iese si tiganului ceva, sa il vanda becakatul in profit!
Am demonstrat ca suntem puternici
Eram convins ca vom intoarce soarta partidei. Am demonstrat ca suntem o echipa puternica. Ma bucur ca Mister a avut incredere in mine, i-am rasplatit-o cum se cuvine prin cele doua goluri. La acea lovitura am simtit ca voi da gol, de-asta am vrut eu sa bat. E o victorie care ne aduce liniste. Sper sa castigam si cu Sheriff Tiraspol, a declarat Ianos Szekely la finalul partidei.
steauafc.ro
Eu nu stiu ce se baga in seama Szekely, a batut in zid
punct. Ah, ca a fost deviata in gol e alta poveste. Sa nu se mai umfle asa de tare pentru ca inca a mai ramas dator la fotbal, in afara de meciul de prezentare cu Roma, nu a rupt gura targului si sanse a cam primit.