FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gaz Metan Medias - Steaua 2-4 (2-1)

«17891011»
MALDINI13.09.2009 18:36

Ninu ... ce sa zic de saracutzu de el...L-a invartit Parvulescu ala de nu mai stie de el =))

daniel_1013.09.2009 18:36

trebe sa terminam cu victorie bravo Banel esti tare din ani in pasti :steag_cruce_invers:

dulcicutza13.09.2009 18:37

Nu-l mai iau pe Banel la sapat santuri,il las :))))))

tatarusanu are vreo legatura cu postul de portrar?Ca eu ma chinui de ceva vreme sa inteleg....

 

trebe sa terminam cu victorie bravo Banel esti tare din ani in pasti :steag_cruce_invers:

Din an in pasti dar si cand o da.....

Kapetan0s13.09.2009 18:40

mama mama ce pase da Nicolita :))

cristy.steaua2113.09.2009 18:40
Bai Ninu asta nu cred ca are loc nici la Steaua 2 :))

Oare este mai bun decat Rebutinho?

 

exista o explicatie..... e venit de la buzau

MALDINI13.09.2009 18:41

Penalty+RED card :D

 

 

 

 

GOOOOOOOOOOOOOOL STEAUAAAAAAAAAAAAAAAAA

1on13.09.2009 18:41

Rateazã țiganul dacã bate.

daniel_1013.09.2009 18:42

penalti pentru Steaua :X

ros-albastru4ever13.09.2009 18:42

ce s-a repezit tiganu sa bata el penalty-ul =))))... vrea sa dea 15 goluri meciu asta si sa stea 5 ani fara sa mai dea o pasa buna :))

cristy.steaua2113.09.2009 18:42

4-2:X

 

ce meci... :steag_sah_mic:

 

GOOLL Szekely

Kapetan0s13.09.2009 18:42

GOOOLL!!!

mircea_1013.09.2009 18:43
4-1:X

 

ce meci... :steag_sah_mic:

 

GOOLL Szekely

 

poate 4-2

MALDINI13.09.2009 18:43

@cristy.steaua21 ... E 2-4 :D nu 1-4 :yes:

1on13.09.2009 18:45

Marii antrenori se vãd la pauzã și la schimbãri.

Micii conducãtori se vãd peste tot.

dulcicutza13.09.2009 18:46
De Toja ce se mai aude?

Pesimistilor batem si la Medias ca asa vreau eu.2-1.

Eu v-am zis ca batem,sunteti pesimisti degeaba,oricum am juca ne invartim noi de 2-3 goluri....

Astristul13.09.2009 18:47
Marii antrenori se vãd la pauzã și la schimbãri.

Micii conducãtori se vãd peste tot.

 

 

Corect! ;)

Robinson Rufay Zapata13.09.2009 18:47

Omul meciului: Banel. Cel mai slab: Ninu. Foarte aproape Tatarusanu , care la ambele goluri are o mare parte de vina.

daniel_1013.09.2009 18:48

bine ca am invins si bine ca toja poate juca fular-campionii

cristy.steaua2113.09.2009 18:49
Daca toate echipele ar juca fotbal deschis ca Gazul atunci am avea alt campionat. Bravo Steaua,a reusit sa castige unde multe echipe vor pierde iar despre Banel...numai de bine!!!

 

Intradevar... gazu joaca fotbal...si s-a si vazut asta...1-0,2-0.3-0... nu conteaza cat...ATACI

 

 

 

David13.09.2009 18:50
tatarusanu are vreo legatura cu postul de portrar?Ca eu ma chinui de ceva vreme sa inteleg....

 

 

Tatarusanu e portar?Am crezut ca e fotograf Geasapea...

Kapetan0s13.09.2009 18:50

Am castigat dar totusi apararea slaba rau de tot noroc cu Petre Marin si cu Rada ca altfel ne-am lua cate 2-3 goluri pe meci...

axl13.09.2009 18:51

Banelul has done it again.

Stryker13.09.2009 18:51

Foarte buna repriza a doua , Bergodi a stiut din nou cum sa-i motiveze la pauza , omul meciului ... Banel , cine s-ar fi asteptat ? :D

 

 

Kapetan0s13.09.2009 18:52
Foarte buna repriza a doua , Bergodi a stiut din nou cum sa-i motiveze la pauza , omul meciului ... Banel , cine s-ar fi asteptat ? :D

 

Gigi Becali s-ar fi asteptat :naughty:

Ronnie13.09.2009 18:53
«17891011»