Vai de mama noastraaaaaaa
Ghionea asta isi bate joc de noi , are 2 viteze , INCET si FOARTE INCET
Vai de mama noastraaaaaaa
Ghionea asta isi bate joc de noi , are 2 viteze , INCET si FOARTE INCET
bvvv bicfalvii,bv tatarusane...sunteti cei mai tari....
ros-albastru4ever spune-i bravo lu Ghionea .. omu care alearga ca bunicamea
gol Bicfalvi...sa se apuce de pictat cred ca e mai talentat acolo. Ghionea este deja pensionar. Tatarusanu ia gol pe coltul scurt. Ochirosii isi aranjeaza freza, va intra si va face din nou rahatul praf... ce sa mai zicem...iar Fernandel a stabilit targeturile in sezonul asta: campionatul, cupa Romaniei si Europa League.
Slow-motion Ghionea reloaded ![]()
Bud asta zici ca fost Usain Bolt pe langa Ghionea
maldini,nu e vina lu Ghionea ca bicfalvi,in calitatea lui de asa-zis mijlocas defensiv,nu e in stare sa degajeze o minge si prefera sa faca giumbuslucuri la mijlocul terenului cand se afla intr-o situatie periculoasa de pressing al adversarilor... este intr-adevar si vina lui Ghionea pt ca a fost lent,dar a fost luat prin surprindere de "executia" lui bicfalvi si daca intervenea,riscam sa ramanem in 10 oameni...
Ce prin surprindere frate .. Ghionea alearga ca melcu...e a 2 a oara cand luam gol din cauza ca nu poate si el sa alerge cat de cat decent
Voua vi se pare ca Tatarusanu valoareaza 1,5 milioane de euro sau cat o fi costat?
pai e greu sa mai compari de-acum viteza lui Ghionea care are apr 30 de ani cu a lui Bud care e mult mai tanar decat primul... nici plasamentul nu l-a ajutat... asta e,astia-s jucatorii pe care-i avem..
Dar tie ti se pare ca Ghionea alearga?
Voua vi se pare ca Tatarusanu valoareaza 1,5 milioane de euro sau cat o fi costat?
Daca m-as antrena 1 luna, apar mai bine ca el ![]()
Voua vi se pare ca Tatarusanu valoareaza 1,5 milioane de euro sau cat o fi costat?
mi-e nu mi se pare ca tatarusanu valoreaza nici 1,5 mil de lei vechi...
Asa e cand avem jumatate de echipa de la Gloria Buzau ![]()
tatarusanu valoreaza 1,5 (saci de cartofi)
Voua vi se pare ca Tatarusanu valoareaza 1,5 milioane de euro sau cat o fi costat?
Inca o teapa pe care a luat-o clubul pe piata transferurilor ... oricum Tatarusanu e omul lui giovani si asta se pare ca-i asigura un loc de titular !
Panarame peste panarame.
dak era Z(g)afata in poarta si lua un gol ca si Tatarusanu ... gata! trebuia schimbat...
amintiti-va de meciul cu otelu..cand gapata a luat un gol identic!!!
dar fiecare cu parerea lui...in Romania exista 22 milioane de antrenori...(la infrangeri)
ce aveti ma cu blatarusanu? de grzelak nimic nimic?
hai ca merita sa fie titular ![]()
Nici nu vreau sã cred cã putem lua bãtaie la Mediaș e vai de noi .
Tãtãrușeanu nu e de Steaua asta sa vãzut de mult
binenteles ca dupa meciul asta nu o sa fie de vina nervosu de Ghionea care nu joaca nimic de 3 ani,pictorita bicfalvi care saracu si-a gresit meseria,tatarusanu pariul lui Becali care a uitat ca nu mai e la Bistrita si ca meciul asta se joaca pe bune,ninu care cred ca e mai prost ca titinho si Saban la un loc(sincer cred ca baiatu asta e unu din cei mai slabi jucatori din div a alaturi de tamas de la dinamu),micul balaci care zici ca joaca pe gheata in toate meciurile baiatu asta aluneca zici ca acum a invatat sa mearga.In schimb chiar daca am fost unul din cei mai mari contestatari ai lui ciordel in ultimele 3-4 meciuri a fost omul decisiv al nostru sa ii dam tiganului ce e al tiganului.Sper repriza a 2a sa intre toja,onicas si surdu in locu lui kapetanos,bicfalvita si micul balaci.Sincer mi-e mila de bergodi ca s-a bagat in cacatu asta numit Steaua lui Becali si de abia astept sa plece el ca sa vina Panduru pentru ca atunci o sa pot linistit sa fac altceva cat timp o sa joace Fc Steaua.
nu mai pot, nu mai pot, nu mai pot!!!!!!!!!!!!!!!!
e un chin sa te uiti la muistii astia, la Ghionea pensionarul la tatarusanu, bicfalvi care e 0 barat de 3 ani incoace, kapetanos a pierdut toate mingile iar boul ala de l-am adus de la Craiova, ionescu, nu-i capabil de o pasa.
Vreau sa traiesc un sezon in care nu mor toate sperantele dupa primele 6 etape!
MORI CIOBANE !!!!!!!!!!!!
dak era Z(g)afata in poarta si lua un gol ca si Tatarusanu ... gata! trebuia schimbat...
amintiti-va de meciul cu otelu..cand gapata a luat un gol identic!!!
dar fiecare cu parerea lui...in Romania exista 22 milioane de antrenori...(la infrangeri)
Zapata a aratat ca are si valoare cat timp a jucat la Steaua , are un raport excelent la meciuri bune facute vs meciuri slabe , Tatarusanu insa nu a aratat decat ca Steaua e o palarie cam mare pentru el !