FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gaz Metan Medias - Steaua 2-4 (2-1)

«15678911»
MALDINI13.09.2009 17:29

Vai de mama noastraaaaaaa

 

 

Ghionea asta isi bate joc de noi , are 2 viteze , INCET si FOARTE INCET

ros-albastru4ever13.09.2009 17:29

bvvv bicfalvii,bv tatarusane...sunteti cei mai tari....

cred in steaua mea13.09.2009 17:30
forzateaua:cursing:
MALDINI13.09.2009 17:31

ros-albastru4ever spune-i bravo lu Ghionea .. omu care alearga ca bunicamea

zamainmenu13.09.2009 17:31

gol Bicfalvi...sa se apuce de pictat cred ca e mai talentat acolo. Ghionea este deja pensionar. Tatarusanu ia gol pe coltul scurt. Ochirosii isi aranjeaza freza, va intra si va face din nou rahatul praf... ce sa mai zicem...iar Fernandel a stabilit targeturile in sezonul asta: campionatul, cupa Romaniei si Europa League.

Kapetan0s13.09.2009 17:32

Slow-motion Ghionea reloaded :cursing:

Stryker13.09.2009 17:33

Bud asta zici ca fost Usain Bolt pe langa Ghionea

ros-albastru4ever13.09.2009 17:34

maldini,nu e vina lu Ghionea ca bicfalvi,in calitatea lui de asa-zis mijlocas defensiv,nu e in stare sa degajeze o minge si prefera sa faca giumbuslucuri la mijlocul terenului cand se afla intr-o situatie periculoasa de pressing al adversarilor... este intr-adevar si vina lui Ghionea pt ca a fost lent,dar a fost luat prin surprindere de "executia" lui bicfalvi si daca intervenea,riscam sa ramanem in 10 oameni...

MALDINI13.09.2009 17:35

Ce prin surprindere frate .. Ghionea alearga ca melcu...e a 2 a oara cand luam gol din cauza ca nu poate si el sa alerge cat de cat decent

Kapetan0s13.09.2009 17:35

Voua vi se pare ca Tatarusanu valoareaza 1,5 milioane de euro sau cat o fi costat?

ros-albastru4ever13.09.2009 17:37

pai e greu sa mai compari de-acum viteza lui Ghionea care are apr 30 de ani cu a lui Bud care e mult mai tanar decat primul... nici plasamentul nu l-a ajutat... asta e,astia-s jucatorii pe care-i avem..

MALDINI13.09.2009 17:38

Dar tie ti se pare ca Ghionea alearga?

Catalyn0713.09.2009 17:38
Voua vi se pare ca Tatarusanu valoareaza 1,5 milioane de euro sau cat o fi costat?

 

Daca m-as antrena 1 luna, apar mai bine ca el :thumbdown:

ros-albastru4ever13.09.2009 17:39
Voua vi se pare ca Tatarusanu valoareaza 1,5 milioane de euro sau cat o fi costat?

 

mi-e nu mi se pare ca tatarusanu valoreaza nici 1,5 mil de lei vechi...

Kapetan0s13.09.2009 17:41

Asa e cand avem jumatate de echipa de la Gloria Buzau :(

mircea_1013.09.2009 17:46

tatarusanu valoreaza 1,5 (saci de cartofi)

Stryker13.09.2009 17:47
Voua vi se pare ca Tatarusanu valoareaza 1,5 milioane de euro sau cat o fi costat?

 

Inca o teapa pe care a luat-o clubul pe piata transferurilor ... oricum Tatarusanu e omul lui giovani si asta se pare ca-i asigura un loc de titular !

Ronnie13.09.2009 17:47

Panarame peste panarame.

cristy.steaua2113.09.2009 17:51

dak era Z(g)afata in poarta si lua un gol ca si Tatarusanu ... gata! trebuia schimbat...

 

amintiti-va de meciul cu otelu..cand gapata a luat un gol identic!!!

 

dar fiecare cu parerea lui...in Romania exista 22 milioane de antrenori...(la infrangeri)

 

Marius13.09.2009 17:52

ce aveti ma cu blatarusanu? de grzelak nimic nimic? :) hai ca merita sa fie titular :D

cornisa5813.09.2009 17:52

Nici nu vreau sã cred cã putem lua bãtaie la Mediaș e vai de noi .

Tãtãrușeanu nu e de Steaua asta sa vãzut de mult

nemilosul13.09.2009 17:53

binenteles ca dupa meciul asta nu o sa fie de vina nervosu de Ghionea care nu joaca nimic de 3 ani,pictorita bicfalvi care saracu si-a gresit meseria,tatarusanu pariul lui Becali care a uitat ca nu mai e la Bistrita si ca meciul asta se joaca pe bune,ninu care cred ca e mai prost ca titinho si Saban la un loc(sincer cred ca baiatu asta e unu din cei mai slabi jucatori din div a alaturi de tamas de la dinamu),micul balaci care zici ca joaca pe gheata in toate meciurile baiatu asta aluneca zici ca acum a invatat sa mearga.In schimb chiar daca am fost unul din cei mai mari contestatari ai lui ciordel in ultimele 3-4 meciuri a fost omul decisiv al nostru sa ii dam tiganului ce e al tiganului.Sper repriza a 2a sa intre toja,onicas si surdu in locu lui kapetanos,bicfalvita si micul balaci.Sincer mi-e mila de bergodi ca s-a bagat in cacatu asta numit Steaua lui Becali si de abia astept sa plece el ca sa vina Panduru pentru ca atunci o sa pot linistit sa fac altceva cat timp o sa joace Fc Steaua.

ss lucki13.09.2009 17:54

nu mai pot, nu mai pot, nu mai pot!!!!!!!!!!!!!!!!

 

e un chin sa te uiti la muistii astia, la Ghionea pensionarul la tatarusanu, bicfalvi care e 0 barat de 3 ani incoace, kapetanos a pierdut toate mingile iar boul ala de l-am adus de la Craiova, ionescu, nu-i capabil de o pasa.

 

Vreau sa traiesc un sezon in care nu mor toate sperantele dupa primele 6 etape!

MALDINI13.09.2009 17:54

MORI CIOBANE !!!!!!!!!!!!

Stryker13.09.2009 17:56
dak era Z(g)afata in poarta si lua un gol ca si Tatarusanu ... gata! trebuia schimbat...

 

amintiti-va de meciul cu otelu..cand gapata a luat un gol identic!!!

 

dar fiecare cu parerea lui...in Romania exista 22 milioane de antrenori...(la infrangeri)

 

Zapata a aratat ca are si valoare cat timp a jucat la Steaua , are un raport excelent la meciuri bune facute vs meciuri slabe , Tatarusanu insa nu a aratat decat ca Steaua e o palarie cam mare pentru el !

«15678911»