FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gaz Metan Medias - Steaua 2-4 (2-1)

«14567811»
Maye12.09.2009 11:31

Hai ma Adi nu am ajuns toti chiar asa sa bagam in seama o copila ametita de 13 ani.Ai avut dreptate in ce ai spus mai sus , dar cred ca trebuie sa ignoram elementele astea care inca nu stiu la ce culoare se trece la semafor.

rezistenta_ultras12.09.2009 11:35
nu tu..adita

nu eu ce?

stelist si dupa moarte12.09.2009 11:52

La Medias castigam sigur ca Bergodi e antrenor si a avut timp sa pregateasca meciul,va fi un meci frumos, merg pe mana lui TANASE :steag_cruce_invers:

Maye12.09.2009 12:35
La Medias castigam sigur ca Bergodi e antrenor si a avut timp sa pregateasca meciul,va fi un meci frumos, merg pe mana lui TANASE :steag_cruce_invers:

Tanase nu face parte din lotul deplasat la Medias.

Vlad Bogdan12.09.2009 13:08

Tanase revine doar peste 10 zile.

Robinson Rufay Zapata12.09.2009 19:22
Tanase revine doar peste 10 zile.

 

 

Cum sa revina? Da' a venit vreodata? Cand va juca un meci , se poate zice ca va reveni. Pana atunci inca il asteptam sa vina.

dulcicutza12.09.2009 23:06

De Toja ce se mai aude?

Pesimistilor batem si la Medias ca asa vreau eu.2-1.

mircea_1013.09.2009 05:49

Toja e apt azi...da tot nu batem...mi-e teama ca o luam in freza urat de tot

The Game13.09.2009 07:06

Batem....cu greu da' batem....

aleyanddru13.09.2009 07:45

Eu as vrea sa vad Steaua anul asta de la mijloc in sus cam asa :

 

????????? ???????? ????????

 

Sekely Onicas Ionescu Toja

 

Surdu Stancu Tanase

 

Banel ar fi ideal pentru fundas dreapta ,ne mai trebuie un fundas central si unul stinga rapizi si rezistenti ca Nicolita ca sa compenseze lipsa unui fundas

Asa am avea o medie de 4 ..5 goluri date pe meci

De ce Bayern pote juca cu trei fundasi , dar noui nu?

 

The Game13.09.2009 07:49

Batem.....cu greu dar batem....

Daniel-Ionut13.09.2009 10:24

In sfarsit Rada...

 

Tãtãrușanu - Ninu, I. Rada, Ghionea, P. Marin - Bãnel, Bicfalvi, Ionescu, Grzelak - Kapetanos, Stancu

Allyylla13.09.2009 11:08
:inlove: eu sunt din Medias.... si normal ca tin cu Gazu' mereu dar totusi, sunt si stelista si de-abia astept sa ii mai vad inca o data pe jucatorii de la Steaua... ar fi pt a doua oara in acest an... :X:X:X:X:X ....mnoh... eu sper sa fie un egal.... daca nu....sa castige totusi mediasu' pentru ca avem nevoie de puncteeee :yes:

 

 

Sa imi zici unde o sa fi la meci, la Medias :), sa iti arat cat imi pasa de nevoie de puncte a Mediasului, mamita :*

cornisa5813.09.2009 11:11

Sper cã avem echipa care ști sã joace din trei în trei zile de acum încolo și avem mentalitatea de învingãtori pe care o sã demonstrãm astãzi în meciul cu Gaz Metan pronosticul meu e 2 - 0 pentru Steaua așa am mai putea reduce din pierderea de puncte fațã de cãțelușii din Stefan cel Mare care au fãcut un pas greșit acasã.

Hai Steaua !!!

:steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers:
mircea_1013.09.2009 12:04
Banel ar fi ideal pentru fundas dreapta

 

Banel ar fi ideal pentru spalat wc-ul

Daniel-Ionut13.09.2009 12:25
Banel ar fi ideal pentru spalat wc-ul

 

Da de ce te bucuri dupa ce da gol?? :hmmm:

Allyylla13.09.2009 13:48
Da de ce te bucuri dupa ce da gol?? :hmmm:

 

Se bucura ca e mingea in poarta, sa speram in ca poarta adversarilor, nu a noastra, nu ca a dat EL gol:D

dulcicutza13.09.2009 13:50
Banel ar fi ideal pentru spalat wc-ul

As avea si eu niste santuri prin curte,cine imi da numarul lui?:)))))

dany4ever`steaua`13.09.2009 16:04
:worthy: Tatarusanu-Ninu, Rada, Ghionea, P. Marin- Banel, Bicfalvi, Ionescu, Grzelak - Kapetanos, Stancu ...invingem,dar invingem f greu! Stancu sigur marcheaza :) FORZA Steaua!
mircea_1013.09.2009 16:14
Da de ce te bucuri dupa ce da gol?? :hmmm:

ma bucur cand marcheaza Steaua nu cand marcheaza Banel...sincer mi-e tot una daca da Stancu, Banel, zapata sau isi dau aia autogol...

MALDINI13.09.2009 16:59

Bergodi si Renzo Rossi au echipamentul vechi a lu' Jiji =)))))))

 

Exact cum are @mircea_10 la avatar :)))

 

 

 

GOOOLLLLLLLLLLLLLLLLL STEAUAAAAAAAAAAAAAAAAA

ros-albastru4ever13.09.2009 17:07

gooooolllll :)

cristy.steaua2113.09.2009 17:10
Bergodi si Renzo Rossi au echipamentul vechi a lu' Jiji =)))))))

 

costa 250 lei echipamentu ala....

 

 

 

Gol Bogdan Stancu

MALDINI13.09.2009 17:11

Dau si 10000 de lei numai sa il poarte Jiji again =))

 

Tataruseneeeeeeeeeeeeeeeeeeeee lasa-ne taticuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

ros-albastru4ever13.09.2009 17:15

deci daca nici dupa meciul asta Bergodi nu-l scoate pe tatarusanu asta,atunci inseamna ca asculta la tot ce spune ciobanul infect

«14567811»