FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gaz Metan Medias - Steaua 2-4 (2-1)

«12345611»
KERATOCONUS08.09.2009 12:53

Incredibil! Au schimbat din nou ora de incepere a partidei Gaz Metan Medias - Steaua Bucuresti. :cursing: Daca te uiti pe site-ul oficial al clubului Steaua - ora 20:00. Daca te uiti pe programul Antenei1 - ora 20:45. Sper ca pana duminica sa ramana ora 20:00, dar pana atunci mai sunt cinci zile, timp destul pentru inca 3-4 modificari ale orei de incepere a meciului...ca la noi la nimeni! :ce_oameni:

Maye08.09.2009 14:54

@Virgil

Stadionul Gaz Metan are 2 tribune si o singura peluza.

Aceaste este peluza , care este pozitionata in stanga tribunei 1(de unde sunt facute pozele):

Fotografii-0008.jpg

 

gaz-metan-parte-stadion.jpg

@David

Nu e WC , e un fel de sala de forta din cate stiu eu.

cristy.steaua2108.09.2009 17:09

Biletele pentru partida Gaz Metan Mediaș - Steaua București se pun în vânzare miercuri și joi întrele orele 16-19 la casieria Stadionului Gaz Metan. Prețul unui bilet este de 50 lei la tribunele A și B, respectiv tribuna a doua, și 30 lei la peluze.

 

Maye08.09.2009 17:50

Iar au bagat astia preturi pentru colectionari de bani.

ghionut08.09.2009 19:13
Biletele pentru partida Gaz Metan Mediaș - Steaua București se pun în vânzare miercuri și joi întrele orele 16-19 la casieria Stadionului Gaz Metan. Prețul unui bilet este de 50 lei la tribunele A și B, respectiv tribuna a doua, și 30 lei la peluze.

biletele la peluza se pun in vanzare duminica in ziua meciului doar pt galeria stelista sau le dau la gramada cu celelalte? fularsteaua2

Mi+za09.09.2009 14:32

Astazi s-au pus in vanzare foarte putine bilete la casa si daca nu ajungeam printre primii nu am mai fi prins bilet. Am reusit sa iau bilete la Peluza I Sector 2. Sper ca e in acelasi loc unde se aduna galeria .

scorpion stelist09.09.2009 17:45

Steaua bate sigur 2-0

 

daca Gigi il lasa pe bergodi sa faca echipa

DelPiero1009.09.2009 19:50

Ne bate Gazu. Daca nu,oricum va iesi un meci spetaculos.

David10.09.2009 05:34

Nu ne bate daca joaca Stancu.

red&blue_boy10.09.2009 08:19

Nu va fi usor la Medias,dar trebuie sa luam 3 puncte.Cred,cel putin sper,ca vom castiga.

Virgil10.09.2009 09:34

La Medias e posibil sa o luam pe cocoasa. Pustai a declarat ca nu se multumeste cu un singur punct. La vrea pe toate. Stie omul ce stie.

Maye10.09.2009 09:54
La Medias e posibil sa o luam pe cocoasa. Pustai a declarat ca nu se multumeste cu un singur punct. La vrea pe toate. Stie omul ce stie.

Daca zice asta inseamna ca va ataca si noi avem o aparare "solida".

Daniel-Ionut10.09.2009 11:15

Repet:

Medias - Steaua 1-4! :judge:

David10.09.2009 11:21

Medias Timisoara 5-1 Anul trecut.Deci se poate.

Daniel-Ionut10.09.2009 11:26
Medias Timisoara 5-1 Anul trecut.Deci se poate.

 

Cine e Timisoara? :blink:

David10.09.2009 11:47

Echipa aia care au eliminat Shaktar Donetsk.Nu o cunosti?

Maye10.09.2009 12:09
Repet:

Medias - Steaua 1-4! :judge:

Spala-te pe fata ca poate iti revii.

Daniel-Ionut10.09.2009 13:15
Spala-te pe fata ca poate iti revii.

 

Sa va aduc aminte de ceva, pentru ca probabil ati uitat un MIC amanunt:

Campionat - 23 trofee

Cupa Romaniei - 20 trofee

Supercupa Romaniei - 5 trofee

Liga Campionilor - 1 trofeu

Supercupa Europei - 1 trofeu

Lacatus,Belodedici, Majearu, Piturca, Voinescu, Boloni, Dumitrescu, Ilie, Panduru, Galca, Stoica, Radoi, Alexandrescu, Iovan, Neaga, Paraschiv, Hagi, Balint, Goian...

 

Daca echipa si-a pierdut stralucirea de alta data, nu trebuie sa o ingropam si noi mai mult...

Cine este gaz metan, Brasov, Urziceni, Cluj, Poli aek, Vaslui, sau alti mici, mici, mici de tot?... NIMENI!

 

Daca nici macar nu mai credeti in Steaua... pentru mine sunteti = 0

Forza Steaua! :oleole:

 

 

MoWeed10.09.2009 13:17

@Daniel-Ionut

 

Pe teren nu joaca istoria, pe teren joaca echipele din prezent. Din jucatorii pe care i-ai enumerat tu, nici unul nu mai este la Steaua(ori sunt retrasi, ori la alte echipe)

Daniel-Ionut10.09.2009 13:24

Bine... :sleep:

Am ajuns sa nu mai credem nici macar intr'o victorie la o echipa care a retrogradat in teren sezonul trecut...medias...

MoWeed10.09.2009 13:29

Pai daca jocul echipei nu ne face sa credem altceva?

Anul trecut am pierdut puncte cu toate echipele care au retrogradat

Maye10.09.2009 13:32

Jocul Stelei nu arata ca putem castiga la diferenta asta la Medias.

Uita-te pe clasament si ai sa vezi ca joaca locul 9 cu 11.

Guardian10.09.2009 14:12

o sa castigam nu va mai dati atatea aere

Maye10.09.2009 14:28

Hai sa traim meciul impreuna si poate vei avea gura aurita.Daca tot nu ai aere.

Vlad Bogdan10.09.2009 15:07

Stati calmi ca Medias o sa inscrie in poarta lui Petr Cech asta al nostru.

Macar o sa avem multe goluri

«12345611»