Acuma o sa zica nea ciobanasu : "V-am zis euuuuuu ... Grzelak nu joaca nimic , ati vazut , l-a schimbat pe Grzelak , a intrat Toja si a batut Steaua ... sa nu va mai zic ca Banel Nicolita e cel mai bun mijlocas din Romania.Steaua va castiga anul asta CAMPIONATUL , CUPA Romaniei si EUROPA LEAGUE ! "
=)))))))))))
P.S .. am fost pe aproape :
"Sper cã s-a convins o datã și pentru totdeauna Bergodi de Grzelak. V-am spus eu cã Bãnel Nicolițã e cel mai bun din țarã? I-am țipat lui Szekely la lovitura aia liberã cã îl trimit la echipa a doua dacã nu dã gol. Bicfalvi e mai lentuț, nu e chiar ca Onicaș. V-am spus înainte de meci cã o sã se convingã Bergodi de Grzelak. Surdu nu are cum sã lipseascã din echipã, el și Nicolițã aleargã cel mai mult.", a spus Gigi Becali la sporto. =)))))))))
