FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Dinamo 0-1 (0-1)

«1789101119»
BogdanL30.08.2009 17:39

FOrza Steaua, Victorie 100%. :steag_cruce_invers::steag_cruce_invers:fular-campioniifular-campionii

ros-albastru4ever30.08.2009 18:11

bv tatarusane... pffff

cred in steaua mea30.08.2009 18:12

BAAAAAA in p*** da se putea sa nu luam noi un gol ?! daca ne bate dinamu iar, nu ma mai uit la niciun meci pana nu pleaca bergodi, Becali, jucatorii si compania

Kapetan0s30.08.2009 18:14

Aoleo ce aparare avem :cursing: Macar a iesit Baciu!

Presimt ca iar ne luam bataie cu 4-2 :))

Vai doamne astia joaca cumva fotbal?!

stelist nebun30.08.2009 18:15

acum se vede lipsa lui Goian..ce draku cauta Baciu in teren....se putea sa nu fim condusi?

ros-albastru4ever30.08.2009 18:16

mai degraba se vede lipsa lui Zapata din primul 11...ce cauta Tatarusanu la 10 m de poarta nush...si nici macar nu a apucat sa respinga mingea aia

cred in steaua mea30.08.2009 18:17

iar o sa tragem sa scoatem macar un egal, pusca mea... suntem praf prima repriza, merge cu echipele de Liga 4 ca nu ne dau niciun gol... da' nu mai merge in Europa League si campionatul intern.

stelist nebun30.08.2009 18:21

parca dupa gol trebuia sa fim mai agresivi nu?:-J..offf doamne

cred in steaua mea30.08.2009 18:23

suntem 0, szekely 0, Banel 0, toti 0... nici macar mingea nu le-o putem lua fara fault :)

Kapetan0s30.08.2009 18:25
suntem 0, szekely 0, Banel 0, toti 0... nici macar mingea nu le-o putem lua fara fault :)

 

Ambele echipe sunt 0!!!Ce joaca ele nu e fotbal...

zamainmenu30.08.2009 18:27

Momentan, pana in min 40, suntem mai slabi ca joc decat cainii, dar in valoare absoluta, ambele echipe sunt mediocre. In grupele Europa League nu te poti prezenta in halul asta. Avem vointa dar fara putinta... :(

cred in steaua mea30.08.2009 18:30
Ambele echipe sunt 0!!!Ce joaca ele nu e fotbal...

 

nu, dar dinamu conduce :alcoholic:

 

 

na ma, ma facut deja aproape 2 schimbari din cauza accidentarilor.. sa vad ce schimbari se vor face in repriza 2, mi-e frica de 4-2 :)

UltrAlin30.08.2009 18:36

Steaua nu e in forma.Nu e nici Stancu.Terenul e varza.Dar ne revenim noi

Kellerman30.08.2009 18:39

SA MA *** IN EA ECHIPA !

BlaUGranA30.08.2009 18:40

Suntem varza si terenul nu e o scuza!Avem cea mai slaba aparare din istoria Stelei!

 

Ciobane fmm de infect,pleaca cancerule!!!

BogdanL30.08.2009 18:42

Iarasi suntem condusi acasa. Trebuie sa-si revina echipa. Se simt absentele:(

 

BTW : Ce vina are Gigi???

ros-albastru4ever30.08.2009 18:43
iar o sa tragem sa scoatem macar un egal

 

mda,de-acord cu tine... iar o sa sara toata lumea in sus dak reusim sa egalam... nush dak o sa mai mearga vraja cu revenirile mai ales k nu jucam iar cu unguri sau irlandezi din Liga 7...

David30.08.2009 18:43

Ce aveti ma?,ca ii batem.

AlleXyS30.08.2009 18:44

asa...1-0 Dinamo

 

Stiti ca in repriza a 2a Steaua da cel putin 2 , 3 :)))

 

asa ca scor final 2-1 , 3-1 pentru Steaua , Dinamo echipa de rahat , nu a aratata mai nimic . Si-au lauto'n cap de la Liberec

mircea_1030.08.2009 18:45
BTW : Ce vina are Gigi???

 

cine vinde cei mai buni jucatori si impune in primul 11 nulitati [recum Baciu, tatarusanu si Nicolita?

Maye30.08.2009 18:46
BTW : Ce vina are Gigi???

Ca s-a nascut si sunt idioti ca unii de pe aici care il au ca idol.Plecati dracului si luati-l si pe jegul ala cu voi!

weeezer30.08.2009 18:48

Tatarusanu, Szekely si Onicas au fost maini moarte in prima repriza.

 

Tatarusanu a gresit grav in doua situatii, prima oara cand a iesit aiurea de s-a ciocnit cu Baciu, iar a doua oara la faza golului.

 

Szekely a gresit multe mingi la mijlocul terenului + ca nu l-a incomodat absolut deloc pe Goian (sau cine a fost ala de a dat primul cu capul) la faza golului. A reusit totusi 3 centrari foarte bune, dar parca asteptarile sunt mai mari.

 

Onicas este depasit usor la mijlocul terenului. Chiar daca Dinamo a cedat, deliberat sau nu, mijlocul terenului, atunci cand mingea ajunge la Cristea, Ndoye sau Rus, Onicas al nostru este avioane. Doar cu daruire nu se face fotbal.

 

 

Dar, repet, din punctul meu de vedere, Tatarusanu este principalul vinovat pentru scorul asta. Daca nu scoate cel putin vreo 2 goluri in repriza a doua, cred ca ar trebui tras vreo luna pe banca de rezerve.

 

Bine totusi ca vine repriza a doua. Poate intoarcem scorul.

cred in steaua mea30.08.2009 18:52

Hai, Forzza Steaua... speram in revenire, desi n-o sa vina !

zamainmenu30.08.2009 18:56

Schema lui Jiji Fernandel e simpla: forteaza jucatorii tineri, ii impune in echipa nu pentru a intineri lotul intr-o strategie pe termen lung, sau gandindu-se in perspectiva...nicidecum! Onicas, Ionescu, Tatarusanu, Ninu, Tudose, Bicfalvi sunt impusi cu forta - chiar daca nu-s copti sau n-au valoare - numai si numai in speranta ca ii va putea vinde peste 2-3 ani pe milioane bune...Asta este explicatia. Il doare in 14 de viitorul Stelei.

fiara730.08.2009 18:57

avem o Tatarusine de portar. **** ciobanului care il impune ca titular.

Acum ne expunem si ne pot surprinde pe contra-atac.

«1789101119»