da am citit si eu asta pe prosportcica : "Astfel, șefii galeriei au decis ca niciun ultras mai scund de 1.75 sã nu primeascã bilet și de asemenea au anunțat ca niciun fan nu poate veni pe stadionul rivalei însoțit de prietenã."
=)) ..au dat frica in ei ca sa nu`si manance bataie ... si mai ales catelele lor
... mi se poare foarte amuzanta faza asta ..arata ce matze fricoase sunt ... fie... vorba lu Becali
: sa vada ei cata moie o sa manance duminica... si asa va fi
Steaua - dinam0 : 2-1 (parerea mea)
BAFTA BAIETII >>> FORTA Steaua !!
Nu e vorba de frica. Vor ca fiecare membru al galeriei sa cante si sa fie activ. Daca ai fani ce vin cu prietena, deja i-ai pierdut ca prezenta auditiva...

