FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Dinamo 0-1 (0-1)

«15678919»
darkye29.08.2009 10:24

merge careva din Salaj ......:D batem cu 2-1 sau 1-0 .... la la la la M**e dinam0 fularsteaua2

KuzMaN29.08.2009 10:38

Vom bate cu 3-1 ...la pauza dinam0 va conduce cu 1-0. Lupta Steaua!

Azzido29.08.2009 10:47
echipa de start : ---Tataruseanu---

 

---Golansky-----Baciu----Ghionea------P.Marin----

 

----Szekely----Onicas---Ionescu----Nicolita----

 

-------------Surdu------Kapetanos----- fularsteaua2

 

 

scor final 2-0 (Surdu,Kapetanos) :steag_cruce_invers:

Kapetanos parca luase rosu, nu ?

Deci cum joaca ?

MoWeed29.08.2009 10:59

@Azzido

 

Kapetanos a fost suspendat etapa trecuta(pentru 2 galbene in meciul cu Urziceni), Stancu e cel suspendat pentru meciul asta...

vlad29.08.2009 11:00
Kapetanos parca luase rosu, nu ?

Deci cum joaca ?

 

 

Stancu

liquid squad29.08.2009 11:23
merge careva din Salaj ...... :D batem cu 2-1 sau 1-0 .... la la la la M**e dinam0 fularsteaua2

 

 

da e naspa cand nu ai k cn merge la meci:(

Winter29.08.2009 12:25

Kapetanos a luat cartonas rosu in meciul Unirea Urziceni si a stat cu Otelul Galati , deci o sa joace mai mult ca sigur in meciul cu Dinamo pentru ca Stancu a luat rosu . :steag_sah_mic:

 

Dupa 6 meciuri fara infrangere in Europa League si inplicit calificarea in grupe , o victorie in meciul cu Dinamo ar fi perfecta , sper sa le dam 2-0 . Steaua pana la moarte .

Alexandru H.29.08.2009 13:05

Inaintea oricarui meci Steaua-Dinamo, intru pe youtube si ma uit la rezumatele a doua meciuri:

 

Steaua - Dinamo 5-0

Dinamo - Foresta 4-5

alex_lef29.08.2009 13:05

Are cineva un bilet in plus la Peluza Sud?! as fi tare recunoscator, astept p.m daca e ceva.

zamainmenu29.08.2009 13:15
echipa de start :

---Tataruseanu---

 

---Golansky-----Baciu----Ghionea------P.Marin----

 

----Szekely----Onicas---Ionescu----Nicolita----

 

------------Surdu------Kapetanos-----

 

N-am incredere in centrul apararii...cand mi-l amintesc pe Ghionea, cum alerga el ca in reluare pe langa Kone, la primul gol al CFRului...parca devin sceptic cu privire la un rezultat pozitiv cu Dinamu. Si apoi, sa comparam Onicas+Ionescu fata de N'Doye+Kone... daca se uita nitel urat negrii aia la ai nostri, instant li se umezesc chilotii. Iar Petre Marin are 36 de ani deja. Consider ca echipa de start anuntata ar trebui sa fie doar pe jumatate primul 11 al Stelei. Nu sunt multumit. Ne mai trebuiesc cel putin 3-4-5 plombe (un Tanase, de adus un nou Goian, poate un Emeghara, un Grzelak, un Stancu, un Ovidiu Petre in forma maxima...)

 

 

*Alecs*29.08.2009 13:36

Interesant.. javrele nu-și lasã cãțelele la meci.

fredysteaua29.08.2009 18:35

stie careva daca mai sunt bilete?

kata_roby29.08.2009 19:49

In proportie de 85% nu mai sunt bilete dar cu siguranta gasesti ma rahatii aia de bisnitari.

 

 

 

 

AlleXyS29.08.2009 20:01

Steaua - Dinamo 3-1 rezultat final :> :)) parerea mea

Winter29.08.2009 20:26

Steaua-Dinamo singurul derby al Romaniei . un pronostic 2-0 pentru Steaua kapetanos repriza a 2 a. :steag_cruce_invers: . FORTA Steaua !

gio_stgloria29.08.2009 20:32

scor final 2-2 .

spiridusu29.08.2009 20:48

eternul derby se apropie

 

doamne ajuta sa fim peste javre din toate punctele de vedere

 

**** Dinamo

 

p.s. nasol ca nu putem scrie Dinamo cu litera mica :))

_yang29.08.2009 21:16
p.s. nasol ca nu putem scrie Dinamo cu litera mica :))

 

dinam0 e mai tare cu 0(zero) in loc de "o"

kaycee29.08.2009 21:24

http://www.footballderbies.com/forum/viewt...f=4&t=11166

 

eternul derby starneste simpatii chiar si printre suporterii altor echipe europene. Steaua - Dinamo e considerat, de site-ul in cauza, drept unul dintre cele mai puternice derby-uri din lume.

dIFuSioN^29.08.2009 21:54
Interesant.. javrele nu-?i lasã cã?elele la meci.

 

 

 

da am citit si eu asta pe prosport :)) cica : "Astfel, șefii galeriei au decis ca niciun ultras mai scund de 1.75 sã nu primeascã bilet și de asemenea au anunțat ca niciun fan nu poate veni pe stadionul rivalei însoțit de prietenã." :)) =)) ..au dat frica in ei ca sa nu`si manance bataie ... si mai ales catelele lor :)) ... mi se poare foarte amuzanta faza asta ..arata ce matze fricoase sunt ... fie... vorba lu Becali :)) : sa vada ei cata moie o sa manance duminica... si asa va fi 

 

 

Steaua - dinam0 : 2-1 (parerea mea)

 

 

 

BAFTA BAIETII >>> FORTA Steaua !! :steag_cruce_invers:

RaMs3s29.08.2009 23:03

by Razor on Mon Aug 24, 2009 9:07 am

 

you don't know this guy, he's the most stupid person in the world, far beyond anyone could ever imagine the stupidity could reach . And he says those who contest him are hoolingans and those who not are the "real fans"

 

 

cata dreptate are tipu' asta :thumbsup: ( Dupa ce am citit mai mult mi-am dat seama ca tipu e roman :)) )

 

 

PS: Mai sunt cateva ore !

crysty1429.08.2009 23:46

Trebuie sa-i batem!Nu se poate altfel.

2-0

Fan FC Steaua30.08.2009 01:46

Dupa spusele celui mai mare clarvazator din lume, Steaua va castiga cu 3-0 astazi.

 

Putin offtopic:

 

Daca va castiga Steaua cu 3 0, inseamna ca si geoana va fi presedinte si ca misterul elodiei va fi rezolvat in curand. (de parca ar conta). Si nici in 2012 nu va fi sfarsitul lumii.

 

Si cel mai important, daca Steaua va castiga astazi cu 3 - 0, Dinamo va castiga campionatul.

pytycrys30.08.2009 06:45

S-a facut de kkt cu ultima replica clarvazatorul pwlii.

Steaua-dINAMU 2-0

Fan FC Steaua30.08.2009 06:48

Si daca e adevarat? Daca bate Steaua cu 3 0 ? Eu m-as bucura pentru rezultat, dar nu cred ca as sta linistit pana la sfarsit sa stiu ca Dinamo va lua campionatul....

«15678919»