Vreau sa felicit inca o data expertii care vorbeau despre lotul foarte bun al Stelei de anul tecut. fata de acum un an lipsesc Ogararu si Goian si a venit Tanase. In rest avem exact acelasi lot.
Vreau sa felicit inca o data expertii care vorbeau despre lotul foarte bun al Stelei de anul tecut. fata de acum un an lipsesc Ogararu si Goian si a venit Tanase. In rest avem exact acelasi lot.
meciul asta mi-a demonstrat cateva lucruri...
Zapata trebuie titularizat NEAPARAT
Ninu, nu poate lipsi din formula de start
Petre Marin cu toate ca are 36 de ani e printre cei mai buni jucatori ai nostri
Nicolita nu ar avea loc ca titular nici la o echipa de Liga a 2-a daca nu ar fi jegu din loja patron
Ciobanu a mai distrus inca un jucator(Szekely)
Steaua e dependenta de Stancu...
Cel mai prost meci facut de Steaua de la ultimul meci cu dinam0.Asta e valoarea jucatorilor nostri.N-avem ce sa-i reprosam lu bergodi.N-are cu cine sa joace.Avem lot de locurile 6-10.
grzelak in gura ciobanului.
de tot cacatu Dinamo atia...sa traga asa de timp din min 25 =)))
dP meciu asta nui mai suport..... tineam cu ei in Europa ca erau romani , dar aq neah.
Hai PAna si hai Galata , sunt roman , dar nu sunt caine . avem alte echipe care sa aduca puncte Romaniei
Idioti copii care se cred mari antrenori si manageri. Aduceti voi bani de acasa si investiti, Taceti draqu din gura ca vorbiti niste prostii, voi astia de la Peluza Sud sunteti niste **** care sunteti manipulati, niste drogati care va bateti pe strazi ca tarani. Rusine acelora care se autointituleaza suporteri stelisti si striga impotriva echipei si a staffului. Sa va duceti draqu o mie de ani. Luati exemplu celor din Liverpool.![]()
Cum poti vorbi frate de niste oameni in halul asta daca nu ii cunosti? Ai fost in Peluza Sud pana acum? Ai cantat alaturi de toata peluza? Cum ai tras tu concluziile de mai sus?
Ochirosii asta e sub orice critica... toata lumea il apara si sarea cu gura ca dc nu joaca si de-astea....uitati ca v-a demonstrat dc... jalnic
Am vazut si io ca baiatu e preocupat de cum sa si faca freza si ce smecher e el ca joaca la Steaua de-la vad pe strada il bag in spital cu tot cu figuri
mãcar am avut coregrafie mișto
Idioti copii care se cred mari antrenori si manageri. Aduceti voi bani de acasa si investiti, Taceti draqu din gura ca vorbiti niste prostii, voi astia de la Peluza Sud sunteti niste **** care sunteti manipulati, niste drogati care va bateti pe strazi ca tarani. Rusine acelora care se autointituleaza suporteri stelisti si striga impotriva echipei si a staffului. Sa va duceti draqu o mie de ani. Luati exemplu celor din Liverpool.![]()
mai taci in **** mati de lingau libidinos, du-te si linge-l in cur pe cioban si pupa-l in **** 24 de ore si 24 si ia-i cu tine si pe ceilalti gainari, ca deja m-am saturat de toate rahaturile ca tine...
Cel mai prost meci facut de Steaua de la ultimul meci cu dinam0.Asta e valoarea jucatorilor nostri.N-avem ce sa-i reprosam lu bergodi.N-are cu cine sa joace.Avem lot de locurile 6-10.
Te rog frumos sa-mi spui diferenta fata de lotul de anul trecut.
De 3 ani de zile avem un lot foarte slab si de fiecare data este ignorat principalul vinovat
Idioti copii care se cred mari antrenori si manageri. Aduceti voi bani de acasa si investiti, Taceti draqu din gura ca vorbiti niste prostii, voi astia de la Peluza Sud sunteti niste **** care sunteti manipulati, niste drogati care va bateti pe strazi ca tarani. Rusine acelora care se autointituleaza suporteri stelisti si striga impotriva echipei si a staffului. Sa va duceti draqu o mie de ani. Luati exemplu celor din Liverpool.![]()
Daca mai jignesti vei lua o pauza si la cat sunt de nervos presimt ca va fi una lunga. Singurul pe care ai voie sa il jignesti pe acest site este ciobanul.
Idioti copii care se cred mari antrenori si manageri. Aduceti voi bani de acasa si investiti, Taceti draqu din gura ca vorbiti niste prostii, voi astia de la Peluza Sud sunteti niste **** care sunteti manipulati, niste drogati care va bateti pe strazi ca tarani. Rusine acelora care se autointituleaza suporteri stelisti si striga impotriva echipei si a staffului. Sa va duceti draqu o mie de ani. Luati exemplu celor din Liverpool.![]()
Dar ciobanu ce a facut cu banii castigati din UCL?!Ca la echipa nu prea a bagat din ei...
Dar ciobanu ce a facut cu banii castigati din UCL?!Ca la echipa nu prea a bagat din ei...
Lasa banii din UCL de acum 2 ani.. CE A FACUT CU BANII DE UCL LUATI DE LA URZICENII?
ronnie vezi ca baiatu asta si-a facut user expres azi ca sa bage zazanie aici pe forum sper sa se gaseasca cineva sa-i rupa maxilaru in cel putin 5 locuri
...
Si tu esti un rahat cu ochi.
**** celor ce sunt ca tine ! din cauza voastra si a becalului am devenit ce suntem acum.
Kekea, tu sa taci ca nu esti prea departe.
Te rog frumos sa-mi spui diferenta fata de lotul de anul trecut.De 3 ani de zile avem un lot foarte slab si de fiecare data este ignorat principalul vinovat
In caz ca n-ai observat nu-i reprosam lui bergodi nimic.Observam si eu ca lotul n-are valoare.Vinovatul se cunoaste.N-are rost sa ma mai enervez.Asta e politica de transferuri.O sa ne scaldam in continuare inbmediocritate la fel ca in seonul trecut.Acum 2 ani ne-am batut la titlu.Ii aveam pe Radoi,pepe,Mendoza,Goian,Dica.Valoare lotului a scazut mult.Cum poti sa zici ca avem acelasi lot???!!!
hai ca mai aveti timp sa egalati ![]()
meci de kkt , am jucat infect , cel putin in a 2-a repriza parca vroiam sa intram cu mingea in poarta, nici nu mai are rost sa ne lamentam ca trebuia cel putin 1 rosu la m. Nicolae si daca nu 2 penalty , macar 1
javrele penale , cu nimic peste noi dekat la bulan , la 2 min era pe jos cate o javra , parca erau fetite , trageau de timp din prima repriza
nu mai zic de juctori , ca parca toti au fost varza , cu exceptia lui Ionescu nu merita niciunu mentionat
Ce s-a intamplat cu Peluza Sud ? La inceputul meciului nu erau in peluza , dupa m avzut ca au intrat si dupa iar nu mai erau ...
Poze cu corerafia/mesaje ?
ronnie vezi ca baiatu asta si-a facut user expres azi ca sa bage zazanie aici pe forum sper sa se gaseasca cineva sa-i rupa maxilaru in cel putin 5 locuri
O daaaa....asta e viziunea voastra despre viata.
In caz ca n-ai observat nu-i reprosam lui bergodi nimic.Observam si eu ca lotul n-are valoare.Vinovatul se cunoaste.N-are rost sa ma mai enervez.Asta e politica de transferuri.O sa ne scaldam in continuare inbmediocritate la fel ca in seonul trecut.Acum 2 ani ne-am batut la titlu.Ii aveam pe Radoi,pepe,Mendoza,Goian,Dica.Valoare lotului a scazut mult.Cum poti sa zici ca avem acelasi lot???!!!
acum doi ani. Eu spun ca lotul este aproape identic cu cel de anul trecut.
"patronul Stelei a uimit, spunând cã se aștepta la un astfel de deznodãmânt"."Onicaș e singurul care a jucat bine în prima reprizã"... aoleu,doamneeeeeeee,tin post negru 1 luna numa sa stiu ca satana asta ordinara de cioban moare!!! ![]()
:cursing: ... stia el ca asta va veni
... MM de cioban ordinar,tii cu dinam0,pui fulare cu ei la gat si ai pupi in **** iar Steaua ajunge o ruina cu fiecare etapa ce trece....
Si tu esti un rahat cu ochi.
**** celor ce sunt ca tine ! din cauza voastra si a becalului am devenit ce suntem acum.
Kekea, tu sa taci ca nu esti prea departe.
Departe de ce? Vezi ca esti cam infierbantat de la meci. Du-te pana la baie si pe urma revino in fata calculatorului.
O daaaa....asta e viziunea voastra despre viata.
Hai ba cu un ban pentru asta.Sclavilor sa crapati ca idolul vostru.
da-va-s pamant!
Mda...un meci slab, o singura echipa pe teren, dar care din pacate parca se bloca la finalizare si care parca nu auzise de suturile de la distanta..
M.uie Dinamo!
Forza Steaua!
Ah da..Ionescu cel mai bun, s-a zbatut cel mai mult.
"patronul Stelei a uimit, spunând cã se aștepta la un astfel de deznodãmânt"."Onicaș e singurul care a jucat bine în prima reprizã"... aoleu,doamneeeeeeee,tin post negru 1 luna numa sa stiu ca satana asta ordinara de cioban moare!!!... stia el ca asta va veni
... MM de cioban ordinar,tii cu dinam0,pui fulare cu ei la gat si ai pupi in **** iar Steaua ajunge o ruina cu fiecare etapa ce trece....
Cred ca ciobanu e dinamovist
prea ii pupa in cur pe astia de la Dinamo si tine cu ei ![]()
![]()