Iti dau un micut sfat: Culcate ! iti face rau Computerul.
acelasi sfat iti dau si eu tie.
Iti dau un micut sfat: Culcate ! iti face rau Computerul.
acelasi sfat iti dau si eu tie.
whatever deja imi apre rau ca mi-am facut cont aici .. cum il pot sterge?![]()
Scumpa ideea e ca tu ai inceput cu stangu, si cu scris de mess ... las-o naibii te crezi pe dinamumania? Incearca sa vi cu un comentariu pertinent, iar daca vreun post nu iti convine, dezbate-l cu argumente solide, la semafor sa treci doar pe verde ... etc. Chiar trebuie sa iti explicam???
Scumpa ideea e ca tu ai inceput cu stangu, si cu scris de mess ... las-o naibii te crezi pe dinamumania? Incearca sa vi cu un comentariu pertinent, iar daca vreun post nu iti convine, dezbate-l cu argumente solide, la semafor sa treci doar pe verde ... etc. Chiar trebuie sa iti explicam???
ok las-o asa
a fost o greseala din partea mea k m-am bagat
acelasi sfat iti dau si eu tie.
De unde ai luat aceste replici ? de pe google ? sau le-ai invatat de afara
? Scumpo eu cred ca vrei sa-ti pierzi virginitatea.
De unde am pornit si la ce am ajuns...
De unde ai luat aceste replici ? de pe google ? sau le-ai invatat de afara? Scumpo eu cred ca vrei sa-ti pierzi virginitatea.
deja esti impertinent baiete.vezi ca nu ne permitem amandoi prea multe ok ?
deja esti impertinent baiete.vezi ca nu ne permitem amandoi prea multe ok ?
De ce nu ? daca mai comentezi te las insarcinata .
De ce nu ? daca mai comentezi te las insarcinata .
taranule.hai ca ti-am acordat prea multa atentie si apoi numai scap de tine ![]()
taranule.hai ca ti-am acordat prea multa atentie si apoi numai scap de tine![]()
Taran sa-i zici lu tactu fa, ai grija ca intreci masura si ne suparam.
Taran sa-i zici lu tactu fa, ai grija ca intreci masura si ne suparam.
au au .. o luam pe injuraturi acum .. iesipe balcon , urla , descarcati nervii ![]()
au au .. o luam pe injuraturi acum .. iesipe balcon , urla , descarcati nervii![]()
AndreeaDT - Romana 0-1
Vezi ca te cam bate romana.
Despre meci nu prea am ce sa zic: spurcatii au fost penibili, iar noi am reusit performanta negativa sa fim si mai penibili ca ei. Pur si simplu mijlocul nostru a fost de-a dreptu penibil. Atacul a fost la fel:dupa ce ca nu se demarcau, nici nu aveau curajul sa traga la poarta in rarele momente in care ajungea mingia la ei
Jucatorii parca alergau in sictir la un moment dat si jocul lor a fost bataie de joc pentru spectatorii veniti la stadion. Sincer, in multe momente, mi-a fost rusine ca astfel de jucatori au ajuns sa reprezinte Steaua.
Acum sa trecem la partea a 2-a: evacuarea de la Sud.
Stiu ca sunt sanse sa imi iau destule injuraturi dar eu imi zic parerea fara sa judec pe nimeni.
Intr-adevar, refuzarea bannerelor/coregrafiei a fost un act mizerabil cu iz de branza de oaie. Desi sunt de parere ca un protest mai eficient ar fi fost sa ii umplem frigiderul de carne oierului tot meciul, inteleg si decizia de a pleca de la meci. In fond si la urma urmei, Jiji si-a batut joc de banii si de munca voastra.
Dar, parerea mea, este ca modul in care s-a efectuat aceasta evacuare lasa foarte mult de dorit. Inteleg ca baietii erau nervosi(cum e si normal, de altfel), dar sa injuri niste stelisti ca nu vor sa evacueze peluza ca asa le zici tu(multi din cei care erau injurati nici macar nu aveau habar de motivul acestei evacuari) cred ca este prea mult.
Erau si oameni cu copii, oameni in varsta, oameni veniti de la distanta sau oameni care, pur si simplu, vroiau sa vada meciul. Nu poti sa le ceri tuturor sa-ti impartaseasca idealurile si nu mi se pare normal sa obligi un om care a platit biletul sa plece pentru ca asa vrei tu. Chiar nu se putea vorbi frumos, nu se puteau explica motivele oamenilor, chiar trebuiau amenintari, injuraturi, etc pentru niste stelisti(din persoanele care au sunat evacuarea, eu am auzit unul singur care sa fi strigat celorlalti sa nu mai injure/ameninte)? Repet, in confuzia aceea, multi nu aveau habar de ce s-a sunat evacuarea.
Cum vreti sa vi se alature suporteri neutrii din tribune in lupta impotriva ciobanului daca voi, prin actiunile voastre, reusiti sa-i indepartati chiar pe cei din propria peluza? Ce legimitate mai poate avea protestul daca cei care-l conduc injura/ameninta stelistii care de multe ori scandeaza impreuna cu ei impotriva ciobanului(aici nu este vorba de cetateni, erau si de-astia pe acolo)?
AndreeaDT - Romana 0-1
Vezi ca te cam bate romana.
nu ma bate romana ca nu am scris nimic gresit . am unghiile mari prostule , ce sa stii tu =))
noapte buna .
Oameni buni, va rog incetati cu off-topicul
penibili javrele dar au stiut ce au vrut. ai nostri au avut nesansa prezentei in teren a celui supranumit STRICA-TOT!
PANA NU SCAPAM DE TIGANUL ALA CARE JIGNESTE TRICOUL ROS-ALBASTRU, EU NU MAI CALC IN Ghencea. DESTUL E DESTUL! SA SI-L BAGE CIOBANUL IN C.. SAU SA FACA CE-O VREA CU EL, DAR M-AM SATURAT SA VAD CUM STRICA TOT, ABSOLUT TOT.
E adevarat ca in minutul 30 cei din Peluza Sud au plecat?
e adevarat
"Ii multumesc lui Dumnezeu ca stam bine" - infectia la sport.ro despre pozitia in clasament ![]()
deasemenea jibonu s-a legat de jocul lui Szekely, punandu-i in carca golul javrelor doar lui, farasa zica nimic de tatarusanu si de jocul cioroiului...
Totul a fost o bataie de joc in ultimul hal si o umilinta la adresa tuturor stelistilor.In primul rand,am jucat,de fapt nu,nu am jucat absolut nimic,2 ocazii am avut pe poarta tot meciul(!!!),deci nici mai mult,nici mai putin decat 2 ocazii pe tot meciul.Nu spun ca spurcaciunile au jucat mai bine,dar au reusit sa inscrie,noroc ca nu am vazut golul din cauza faptului ca a trebuit sa tin un mesaj.Si peste toate astea,jucatorii la finalul meciului au aplaudat spurcatii,un gest de umilinta pentru mine,nu credeam ca o sa apuc vreodata ziua in care spurcatii sa fie aplaudati in Ghencea.
Cat despre atmosfera,foarte frumoasa atmosfera din Nord,cele 2 coregrafii au fost foarte bine facute si ma bucur ca au reusit,echipa a fost incurajata 90/90,desi ei nu au facut absolut nimic pe teren,mesajele au fost si ele foarte reusite,pacat de necooperarea unora,care atunci cand se striga sa se duca mai sus la coregrafia din repriza a 2-a au spus ca "nu,asta e locul nostru,aici stam".Regret de asemenea tot ceea ce s-a intamplat in Sud,care a fost inca o magarie marca ciobanului si a sclavului argat.
In concluzie,meseria de stelist a ajuns cea mai grea meserie de pe Pamant.
Dupa un egal cu CFR Cluj, o infrangere cu Unirea Urziceni, urmeaza o victorie impotriva spurcatilor din groapa.
ªi eu așa mã gãndeam dar acum sunt trist foarte trist . ![]()
Tatarusanu e ingrijorat ca echipa a luat doar un punct din 9 posibile, in Ghencea. Poate daca n-ar fi luat goluri precum cel de ieri sau cel cu Urziceni, goluri parabile, alta ar fi fost situatia. Cine l-a scos din poarta pe Zapata... ma doare capul.
am facut un meci foarte prost dar nu avem ce sa facem jucatori tineri fara experienta ionescu a jucat meci de meci iar in meciul cu Dinamo nu mai putea face nimic de obosit ce era chiar de e rusinos ca am pierdut cu Dinamo dar vom castiga campionatul cand vor reveni jucatorii accidentati ![]()
![]()
![]()
Acum, mai mult ca oricand trebuie continuat protestul. Afara din Ghencea!!
1.rusine ba
2.pizde ce sunteti aplaudati javrele a??vroiam sa il vad pe Radoi cum aplauda pe Marius niculae...lesinatilor nu aveti mandrie de stelisti in voi RUSINE BAAAAAAAA rusine bergodi ca iti bati joc de toti suporterii stelisti cu acel gest, rusine ba ca ne-ai umilit in fata javrelor morti mati de rahat italian
3.moderatori sa imi dati ban
4.sa ii dati ban si la **** aia de andreeadt care incita si vrea sa fie pfututa ce ii aici hi5,mess??
5.Becali mori ba in plm odata
Iti dau un micut sfat: Culcate ! iti face rau Computerul.
Mai bine ai invata sa scrii, si apoi i-ai critica pe altii ca gresesc (ma refer la mesajul tau, adresat Andreei)... ce zici, crezi ca te poti apuca de citit o alta carte, acum ca ai terminat "Pupaza din tei" ?...
Sunteti niste frustrati, ce vedeti meciurile doar la TV, iar cand o fata posteaza pe-aici, va dati mari profesori in ale gramticii si in ale fotbalului...
@zyder
Bergodi a vrut sa faca ceva frumos cu acele aplauze, insa puscariasul de Dragomir a facut o lege de-a lui din asta. Orice echipa care joaca acasa trebuie sa-si aplaude adversarii la finalul meciului, indiferent de rezultat. Altfel vor primi amenzi.
Si ai gasit un exemplu prost cu Radoi. O fi tinut el la Steaua, dar n-a avut incotro. Ciobanul l-a facut fin, si facea blaturi cu el. Deci din moment ce stia ca e ceva aranjat, normal ca tipa si la ceilalti, ca sa nu se strice tot. Tinea si la Steaua, dar mare lucru n-a facut la echipa, decat intrari de K1 si cateva recuperari.
Mie nu-mi place Lacatus, mai ales pentru ceea ce a facut cat a fost antrenor, dar cred ca era mai bun exemplul asta in locul lui Radoi. Si in plus, Lacatus nu numai ca refuza sa aplaude, da ii si scuipa, injura si ii lua si la bataie.
@Restul. Cum putem face rau ciobanului? Simplu: il ranim la buzunar.
Se stie deja ca are 2 jucatori favoriti carora vrea sa le umfle pretul cu ajutorul presei, la fel cum a facut si aseara.
Acei jucatori sunt Onicas si Nicolita. Ce ati zice daca la fiecare greseala a lor sa se strige impotriva lui Becali, sau sa se huiduie? Huiduielile ii timoreaza, si nu vor mai fi atenti la joc si vor gresi in continuare, iar pretul lor va scadea cum scade numarul de neuroni ai ciobanului. Atunci chiar ca se va enerva, ca nu-i va cumpara nimeni jucatorii. Si cand nu merge treaba, ce faci?
@maryusdv8
Care-i problema ta? Ti-ai facut cont doar ca s-o aperi pe domnisoara andreea de niste "huligani", in speranta ca-ti va da id-ul si iti vei face gagica?
N-avem voie sa ne dam cu parerea despre fotbal? E cumva forum de gastronomie? Si mai usor cu acuzele si cu "Pupaza", ca e un cantec de-al ciorilor. Nu de alta, dar s-ar putea sa zbori.
Noi vorbim despre fotbal aici, nu despre fete si cavaleri in cautare de partenere de imperechere..