mama mama, offside cacalau. Ca si in tur, meciul este **** de arbitrii.
mama mama, offside cacalau. Ca si in tur, meciul este **** de arbitrii.
Dar asta nu scuza jocul slab facut de united...
Chelsea a facut o prima repriza buna, iar a 2-a, a fost mai echilibrata datorita si lui Manchester, iesind si ea la joc.
Dar asta nu scuza jocul slab facut de united...Chelsea a facut o prima repriza buna, iar a 2-a, a fost mai echilibrata datorita si lui Manchester, iesind si ea la joc.
Absolut de acord , dar peste timp o sa ramana doar offside-ul asta nenorocit si nu faptul ca Chelsea a inghesuit United in prima repriza.
bai scuzati-ma dar sunteti penibili...la fiecare meci pierdut de iunaitid va legati de arbitru...dar de hentul lui Macheda de ce nu ziceti nimic?
Hent?Eu nu am vazut hent.
Ce zici de faultul la Park din prima repriza?
Asa ca . bai , scuza-ma dar esti penibil.
Nu ne luam prietene de arbitraj, dar ne roade cand Chelsea castiga si in tur si in retur la limita, cu gol marcat din off-side.
la fiecare meci pierdut de iunaitid va legati de arbitru..
Exact acelasi lucru l-am zis si eu
@Ronnie
Ai de dat 69 de beri
Exact acelasi lucru l-am zis si eu
Cand s-a pierdut la Fulham , a zis cineva ceva?
Spune-mi ca ala la Drogba nu a fost offside si ma las de comentat.
Offside sau nu, United au fost azi mai slabi. Ce o tot dati pe arbitri?
Daca nu v-as cunoaste pe tine si pe ronnie, as zice ca si-a facut cont aici cioara batrana. Numai ala o da mereu cu arbitrii
n-am vazut meciu dar din moment ce ambele goluri au fost neregulamentare si Chelsea a fost mai buna nu inteleg care e problema
Offside sau nu, United au fost azi mai slabi. Ce o tot dati pe arbitri?
Daca nu v-as cunoaste pe tine si pe ronnie, as zice ca si-a facut cont aici cioara batrana. Numai ala o da mereu cu arbitrii
Pai ma , eu am recunoscut ca Chelsea a fost superioara , dar daca au castigat printr-un offside clar , ce rahat vrei sa spun?
In a doua repriza au fost inghesuiti in anumite momente de numa.
Plm , asta e , asa au castigat.
Oricum , ma doare in cur , mai ciuda imi e ca pierde Bradford la Bournemouth.
foarte tare meciul cu Manchester si Chelsea. pacat ca Man nu au scos macar un egal. chiar daca au fost greseli de arbitraj, personal cred ca arbitrul a fost echidistant cu ambele echipe. nu a favorizat pe nici una dintre ele, si nu a scapat nici macar o secunda jocul de sub control. sincer, a fost o lectie de arbitraj...
Daca a fost hent la Macheda, a fost si la Malouda si trebuia acordat penalty pentru United.
Premier League
Manchester Utd 1 - 2 Chelsea
Arsenal 1 - 0 Wolves
Bolton 0 - 1 Aston Villa
Portsmouth 0 - 0 Blackburn
Stoke 2 - 0 Hull
Sunderland 3 - 1 Tottenham
19:30 Burnley - Manchester City
Championship
Bristol City 1 - 1 Nottingham
Coventry 0 - 1 Derby
Doncaster 1 - 2 Plymouth
Ipswich 2 - 1 Reading
Middlesbrough 1 - 1 Crystal Palace
Peterborough 2 - 3 Newcastle
Preston 1 - 1 Watford
QPR 1 - 1 Sheffield Wed
Sheffield Utd 0 - 0 Barnsley
19:20 Cardiff - Swansea
League One
Leeds 0 - 3 Swindon
Leyton 1 - 3 Hartlepool
Milton Keynes 0 - 1 Charlton
Oldham 1 - 0 Gillingham
Southend 0 - 0 Yeovil
Stockport 1 - 1 Walsall
Wycombe 1 - 2 Huddersfield
League Two
Bournemouth - Bradford 1-0 ![]()
Astazi s-a vazut ca United e prea dependenta de Rooney...Pacat ca rezultatul a fost influentat si de arbitraj...Dupa rezultatul de astazi,Chelsea revine pe primul loc,dar lupta pentru titlu nu e incheiata...Doar daca batea United era cam gata...
League Two
Bournemouth - Bradford 1-0
Da, ba. Pacat. A pierdut si Apata din divizia dublu S, seria -2.
Ete na , cine ma cunoaste stie de pasiunea mea pentru echipa aia ![]()
Birmingham City - Liverpool 1 - 1
Fulham - Wigan Athletic 2 - 1
Everton - West Ham 2 - 2
Frumos golul lui Gerrard la Birmingham.Surprinzator punctul scos de West Ham la Everton,avand in vedere forma slaba a ciocanarilor.
West Ham scapa ![]()
Ar merita, pentru ca este o echipa de traditie, cu toate ca nu au un lot bun, dar decat hull sau burnley mai bine ei, dar asta ar insemna sa nu mai piarda niciun punct pana la sfarsitul sezonului, ceea ce e foarte greu dpmdv.
Au un punct in fata celor de la Hull , dar aia mai au o restanta.
Tre sa castige mai multe puncte decat Hull si scapa.
Lupta pentru titlu
Chelsea
Bolton (H)
Tottenham (A)
Stoke (H)
Liverpool (A)
Wigan (H)
Manchester United
Blackburn (A)
Man City (A)
Tottenham (H)
Sunderland (A)
Stoke (H)
Arsenal
Tottenham (A)
Wigan (A)
Man City (H)
Blackburn (A)
Fulham (H)
Lupta pentru locul 4
Manchester City
Birmingham (H)
Man United (H)
Arsenal (A)
Aston Villa (H)
Tottenham (H)
West Ham (A)
Tottenham
Arsenal (H)
Chelsea (H)
Man United (A)
Bolton (H)
Man City (A)
Burnley (A)
Liverpool
Fulham (H)
West Ham (H)
Burnley (A)
Chelsea (H)
Hull (A)
Aston Villa
Everton (H)
Portsmouth (A)
Hull (A)
Birmingham (H)
Man City (A)
Blackburn (H)
Lupta pentru retrogradare
Wolverhampton
Stoke (H)
Fulham (A)
Blackburn (H)
Portsmouth (A)
Sunderland (H)
Bolton
Chelsea (A)
Stoke (A)
Portsmouth (H)
Tottenham (A)
Birmingham (H)
Wigan
Portsmouth (H)
Arsenal (H)
West Ham (A)
Hull (H)
Chelsea (A)
West Ham
Sunderland (H)
Liverpool (A)
Wigan (H)
Fulham (A)
Man City (H)
Hull
Burnley (H)
Birmingham (A)
Aston Villa (H)
Sunderland (H)
Wigan (A)
Liverpool (H)
Burnley
Hull (A)
Sunderland (A)
Liverpool (H)
Birmingham (A)
Tottenham (H)
Newcastle United a revenit in prima Liga. ![]()

Newcastle United a revenit in prima Liga.![]()
E bine ca au revenit,ca nu s-au pierdut ca alte echipe de traditie dupa ce au retrogradat.Sper sa revina si Nottingham in prima Liga...