Bai, iti place sa vorbesti aiurea? City a demonstrat in acest campioant ca banii investiti nu au fost aiurea aruncati. Inafara de infrangerea din minutul 96 cu Manchester United, nicio echipa din Big 4 nu a reusit sa invinga pe City. Mai mult, Chelsea si Arsenal nu au obtinut nici macar un punct. Pe langa asta, City are cele mai putine infrangeri din campionat, e pe locul 4 cu un meci mai putin decat Liverpool jucat si motivele pot continua.
Daca tu zici ca Birmingham joaca mai bine decat City inseamna ca esti prost, fara suparare.

