FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Discutii Despre Premier League , Editia 2009-2010.

«1222324252634»
Ronnie27.02.2010 19:44

Terry s-a **** cu nevasta lu' Bridge.

f234567k27.02.2010 20:06

Mai grav e ca era mama copilului celui mai bun prieten al sau.

RobYnho27.02.2010 20:09

Lasa, ma. Foarte bine ca a "ars'o". Daca a stat, ce era sa faca ? :))

danimarcu27.02.2010 21:25
O accidentare ingrozitoare suferita de Ramsey la Stoke - Arsenal. E dubla fractura la tibie. :(

Remarcabil e ca englezii nu au dat reluari ale fazei,data fiind duritatea intrarii.

Daca se intampla la noi se faceau o saptamana reportaje si stiri pe tema asta,pe toate canalele de kkt pe care le avem.Iar ochiosul de Naum il suna inca din timpul meciului pe ne-a Gigi sa-l intrebe ce parere are... :thumbdown:

Maye28.02.2010 00:57

Nu e prima data cand televiziunea britanica nu difuzeaza reluari ale unor accidentari grave.La fel s-a intamplat de exemplu si la teribila accidentare a lui Eduardo , tot de la Arsenal.

Sper ca tanarul galez de 19 ani sa isi revina la forma care l-a adus la Arsenal de la Cardiff City.

 

In alta ordine de idei , dupa victoria de astazi de la Stoke , 3-1 , Arsenal a reintrat in lupta pentru titlu , fiind la doar 3 puncte de Chelsea.

Ultimele 10 etape o sa fie incendiare.

 

 

Accidentarea lui Ramsey:

http://www.youtube.com/watch?v=6NYOvi_TgJM

MoWeed28.02.2010 10:48

Are dreptate danimarcu. Daca era la noi se dadeau sute de reluari a fazei pe la toate televiziunile sportive

Daniel-Ionut28.02.2010 10:55

Perfect, 3 puncte pentru Arsenal... pacat de accidentarea lui Ramsey, era un jucator foarte bun (si sper sa fie in continuare)

 

Urmeaza:

Burnley A

Hull D

West Ham A

Birmingham D

Wolves A

Tottenham D

Wigan D

Manchester City A

Blackburn D

Fulham A

 

Arsenal nu are un program foarte greu, dar are nevoie si de putin noroc pentru a castiga titlul... si cand spun noroc, ma refer la rezultatele contracandidatelor.

MoWeed28.02.2010 10:56

In orice caz are un program mai lejer ca Chelsea si United

Daniel-Ionut28.02.2010 10:58
In orice caz are un program mai lejer ca Chelsea si United

 

Nu stiu ce program are United si Chelsea, dar as vrea sa castige Arsenal campionatul :happy:

MoWeed28.02.2010 11:00

Eu as vrea sa-l ia Liverpool :D

Daniel-Ionut28.02.2010 11:01
Eu as vrea sa-l ia Liverpool :D

 

Sezonul viitor poate... ca acum ii este greu sa prinda si Liga :whistle:

Maye28.02.2010 14:45

Arsenal are cel mai lejer program , dar se impiedica de echipele mici.

RobYnho28.02.2010 16:57

Cupa Ligii

 

Aston Villa 1 - 2 Manchester United

*Alecs*01.03.2010 16:48

Etapa 28

 

rez28.jpg

 

clas28.jpg

 

 

Ronnie01.03.2010 16:52

Manchester City merita sa joaca in Champions League, mai ales dupa umilinta pe care a produs-o lui Chelsea.

RobYnho01.03.2010 17:07

Parerea mea ca nu prea ar face fata.

Maye01.03.2010 18:03

E anul lui Spurs!

RobYnho01.03.2010 18:11

Cred ca Arsenal este foarte aproape de titlu, dar sper ca Chelsea sa nu ma dezamageasca.:D

Maye01.03.2010 18:21

Nu , nu ... Arsenal e departe de titlu.

RobYnho01.03.2010 18:22
Nu , nu ... Arsenal e departe de titlu.

 

Asa vrei sa crezi tu. :))

Maye01.03.2010 18:27

Ai sa vezi , se vor incurca la echipe mici si vorba aia...suferim inca psihologic dupa accidentarea lui Ramsey.

RobYnho01.03.2010 18:30
suferim inca psihologic dupa accidentarea lui Ramsey.

 

Pacat de el. Oricum, impresionant momentul in care Fabregas ii dedica golul marcat din penalty.

Maye01.03.2010 18:42

Pacat de el , corect.

Mare talent pustiul.

*Alecs*06.03.2010 09:48

Astazi

 

Premier League

 

17:00 Arsenal - Burnley

17:00 West Ham - Bolton

19:30 Wolves - Manchester Utd

 

FA Cup

 

14:30 Portsmouth - Birmingham

19:20 Fulham - Tottenham

 

Maine

 

Premier League

 

18:00 Everton - Hull

 

FA Cup

 

15:45 Reading - Aston Villa

18:00 Chelsea - Stoke

bogdanbog06.03.2010 11:10
Manchester City merita sa joaca in Champions League, mai ales dupa umilinta pe care a produs-o lui Chelsea.

 

 

Iti dai seama, un meci spune totul despre city. Si Birmingham joaca mai bine ca ei, si constant.

«1222324252634»