Mda. M'au scos nesimtitii la pariuri.
Mda. M'au scos nesimtitii la pariuri.
Wolves 0-2 Chelsea.
Dubla Drogba.
O vad si pe Everton in lupta pentru Liga.
In clasament parca Tottenham e pe 4 acum,la egalitate cu City...
S-a rezolvat, nu era updatat pe site-ul Premier League.
Astazi este cumva o etapa din Premier League ?
Manchester United - West Ham
Nu cred ca este vreo restanta.
E duminica finala Cupei Ligii si de aceea joaca Man United azi. In plus, West Ham mai are o restanta de jucat, United mai joaca si in UCL si s-a convenit pentru azi. Villa va juca meciul din weekend in alta saptamana.
Inteleg. Mersi. Am vazut pe site'ul pariurilor si d'asta ma miram.
Azi un meci super in care o sa bata inima la maxim.
Azi un meci super in care o sa bata inima la maxim.
Ce este asa special la Manchester Utd - West Ham?
O sa bata Manchester... cu toate ca as vrea un X2
(are o cota buna)
Azi un meci super in care o sa bata inima la maxim.
Bate Manchester United...Abia astept finala cupei ligii cu Villa...Finalele de cupa de la englezi sunt cele mai frumoase din lume...
Ce este asa special la Manchester Utd - West Ham?
Daca ai fi stiut fotbal , ai fi stiut de ce e asa special un Utd-WH.
Bate Manchester United...Abia astept finala cupei ligii cu Villa...Finalele de cupa de la englezi sunt cele mai frumoase din lume...
Aproape toate meciurile de la englezi sunt cele mai frumoase din lume ![]()
Sper din tot sufletul sa se impiedice untitled. Oricum Chelsea ia campionatul si CL...
Mentalitate de om mic.
Nu amice, tu NU ai si nu vei avea niciodata o viziune obiectiva. Si daca untitled va fi pe ultimul loc cu 10 puncte vreodata si Chelsea pe primul cu vreo 80 cu 2 etape inainte de finalul campionatului tu tot vei spune ca untitled ia titlul. Wake up!
Cat timp Chelsea are 4 puncte avans e principala favorita si punct.
Sper din tot sufletul sa se impiedice untitled. Oricum Chelsea ia campionatul si CL...
Ce gandire de copil...
Cat timp Chelsea are 4 puncte avans e principala favorita si punct.
O fi pe primul loc in PL dar Chelsea tot praf este... nu are forta sa treaca de Internazionale! ![]()
Nu amice, tu NU ai si nu vei avea niciodata o viziune obiectiva. Si daca untitled va fi pe ultimul loc cu 10 puncte vreodata si Chelsea pe primul cu vreo 80 cu 2 etape inainte de finalul campionatului tu tot vei spune ca untitled ia titlul. Wake up!Cat timp Chelsea are 4 puncte avans e principala favorita si punct.
Bai pustiulica eu vorbesc pe fapte.
Chelsea va juca pe Old Trafford in acest retur.Uite , ca daca United castiga meciul direct se ajunge la 1 pct.Plus ca Chelsea mai are deplasari la Liverpool si Spurs.Plus meciuri acasa cu Villa si City.
United mai are o singura deplasare grea si anume pe City of Manchester Stadium si meciuri grele acasa cu Chelsea , Liverpool si Spurs(meciuri care se joaca pe Old Trafford!!!).
Hai zi-mi acum si mie cine naiba pleaca din prisma programului ca favorita?
Du-te si mai invata ceva ca dai Testele nationale in vara si tie iti arde sa o arzi in gura despre Premier League pe aici.
bai eu nu stiu cine ia campionatul in PL, e inca devreme sa ne putem pronunta, insa astazi cred ca Man U ii bate la scor pe "ciocanari"
Programul celor 2 echipe pana la sfarsitul sezonului :
Chelsea
v Manchester City (a)
v West Ham (a)
v Blackburn (d)
v Portsmouth (d)
v Aston Villa (a)
v Manchester United (d)
v Bolton (a)
v Spurs (d)
v Stoke (a)
v Liverpool (d)
v Wigan (a)
Manchester United
v West Ham (a)
v Wolves (d)
v Fulham (a)
v Liverpool (a)
v Bolton (d)
v Chelsea (a)
v Blackburn (d)
v Manchester City (d)
v Spurs (a)
v Sunderland (d)
v Stoke (a)
*Meciurile scrise cu textul bold si aplecat sunt meciuri cu echipe care lupta cu evitarea retrogradarii si care vor avea nevoie de puncte.Meciurile scrise cu text subliniat sunt derbyuri de traditie sau de clasament.
aparent Chelsea are un program ceva mai greu decat Man U
Ii vad in stare pe "blues' sa-i bata pe "reds" in deplasare, la fel cum ii vad si pe United in stare sa bata la City, totusi daca in meciul direct, Chelsea vor reusi sa castige la Man U vor fi ca si campioni ...
Pe langa cele 2, cu un program chiar mai usor e Arsenal, e greu ca acestia sa castige PL-ul ce e drept insa au si ei sansele lor, chiar daca sunt sanse mici
O fi pe primul loc in PL dar Chelsea tot praf este... nu are forta sa treaca de Internazionale!![]()
Vezi ca aici se vorbeste despre PL, nu despre Champions League
, asa ca nu mai posta aiurea, iar Chelsea stai linistit ca nu e ''praf'' pentru ca are un lot mult mai bun si echilibrat valoric decat United, iar titlul se va juca cred eu pana in ultimele 2-3 etape.
Eu cred ca in meciul direct se va decide in proportie mare campioana.