FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Discutii Despre Premier League , Editia 2009-2010.

«1202122232434»
RobYnho20.02.2010 15:52

Mda. M'au scos nesimtitii la pariuri.

Vlad Bogdan20.02.2010 20:47

Wolves 0-2 Chelsea.

Dubla Drogba.

*Alecs*21.02.2010 23:41

Etapa 27

 

mec27.jpg

 

clas27.png

Maye21.02.2010 23:44

O vad si pe Everton in lupta pentru Liga.

red&blue_boy22.02.2010 07:38

In clasament parca Tottenham e pe 4 acum,la egalitate cu City...

*Alecs*22.02.2010 12:40

S-a rezolvat, nu era updatat pe site-ul Premier League.

RobYnho23.02.2010 09:04

Astazi este cumva o etapa din Premier League ?

 

Manchester United - West Ham

 

Nu cred ca este vreo restanta.

*Alecs*23.02.2010 09:38

E duminica finala Cupei Ligii si de aceea joaca Man United azi. In plus, West Ham mai are o restanta de jucat, United mai joaca si in UCL si s-a convenit pentru azi. Villa va juca meciul din weekend in alta saptamana.

RobYnho23.02.2010 10:14

Inteleg. Mersi. Am vazut pe site'ul pariurilor si d'asta ma miram.

Maye23.02.2010 10:29

Azi un meci super in care o sa bata inima la maxim.

Daniel-Ionut23.02.2010 11:10
Azi un meci super in care o sa bata inima la maxim.

 

Ce este asa special la Manchester Utd - West Ham?

O sa bata Manchester... cu toate ca as vrea un X2 :rolleyes: (are o cota buna)

red&blue_boy23.02.2010 12:25
Azi un meci super in care o sa bata inima la maxim.

 

 

Bate Manchester United...Abia astept finala cupei ligii cu Villa...Finalele de cupa de la englezi sunt cele mai frumoase din lume...

Maye23.02.2010 13:03
Ce este asa special la Manchester Utd - West Ham?

Daca ai fi stiut fotbal , ai fi stiut de ce e asa special un Utd-WH.

Daniel-Ionut23.02.2010 13:42
Bate Manchester United...Abia astept finala cupei ligii cu Villa...Finalele de cupa de la englezi sunt cele mai frumoase din lume...

 

Aproape toate meciurile de la englezi sunt cele mai frumoase din lume :P

Vlad Bogdan23.02.2010 14:36

Sper din tot sufletul sa se impiedice untitled. Oricum Chelsea ia campionatul si CL...

Maye23.02.2010 15:03

Mentalitate de om mic.

Vlad Bogdan23.02.2010 15:23

Nu amice, tu NU ai si nu vei avea niciodata o viziune obiectiva. Si daca untitled va fi pe ultimul loc cu 10 puncte vreodata si Chelsea pe primul cu vreo 80 cu 2 etape inainte de finalul campionatului tu tot vei spune ca untitled ia titlul. Wake up!

Cat timp Chelsea are 4 puncte avans e principala favorita si punct.

Ronnie23.02.2010 15:26
Sper din tot sufletul sa se impiedice untitled. Oricum Chelsea ia campionatul si CL...

 

Ce gandire de copil...

Daniel-Ionut23.02.2010 15:35
Cat timp Chelsea are 4 puncte avans e principala favorita si punct.

 

O fi pe primul loc in PL dar Chelsea tot praf este... nu are forta sa treaca de Internazionale! ;)

Maye23.02.2010 15:45
Nu amice, tu NU ai si nu vei avea niciodata o viziune obiectiva. Si daca untitled va fi pe ultimul loc cu 10 puncte vreodata si Chelsea pe primul cu vreo 80 cu 2 etape inainte de finalul campionatului tu tot vei spune ca untitled ia titlul. Wake up!

Cat timp Chelsea are 4 puncte avans e principala favorita si punct.

Bai pustiulica eu vorbesc pe fapte.

Chelsea va juca pe Old Trafford in acest retur.Uite , ca daca United castiga meciul direct se ajunge la 1 pct.Plus ca Chelsea mai are deplasari la Liverpool si Spurs.Plus meciuri acasa cu Villa si City.

United mai are o singura deplasare grea si anume pe City of Manchester Stadium si meciuri grele acasa cu Chelsea , Liverpool si Spurs(meciuri care se joaca pe Old Trafford!!!).

Hai zi-mi acum si mie cine naiba pleaca din prisma programului ca favorita?

Du-te si mai invata ceva ca dai Testele nationale in vara si tie iti arde sa o arzi in gura despre Premier League pe aici.

Stryker23.02.2010 15:56

bai eu nu stiu cine ia campionatul in PL, e inca devreme sa ne putem pronunta, insa astazi cred ca Man U ii bate la scor pe "ciocanari"

Maye23.02.2010 16:05

Programul celor 2 echipe pana la sfarsitul sezonului :

 

Chelsea

 

v Manchester City (a)

v West Ham (a)

v Blackburn (d)

v Portsmouth (d)

v Aston Villa (a)

v Manchester United (d)

v Bolton (a)

v Spurs (d)

v Stoke (a)

v Liverpool (d)

v Wigan (a)

 

 

Manchester United

 

 

v West Ham (a)

v Wolves (d)

v Fulham (a)

v Liverpool (a)

v Bolton (d)

v Chelsea (a)

v Blackburn (d)

v Manchester City (d)

v Spurs (a)

v Sunderland (d)

v Stoke (a)

 

 

 

 

*Meciurile scrise cu textul bold si aplecat sunt meciuri cu echipe care lupta cu evitarea retrogradarii si care vor avea nevoie de puncte.Meciurile scrise cu text subliniat sunt derbyuri de traditie sau de clasament.

Stryker23.02.2010 16:26

aparent Chelsea are un program ceva mai greu decat Man U

 

Ii vad in stare pe "blues' sa-i bata pe "reds" in deplasare, la fel cum ii vad si pe United in stare sa bata la City, totusi daca in meciul direct, Chelsea vor reusi sa castige la Man U vor fi ca si campioni ...

 

Pe langa cele 2, cu un program chiar mai usor e Arsenal, e greu ca acestia sa castige PL-ul ce e drept insa au si ei sansele lor, chiar daca sunt sanse mici

bogdanbog23.02.2010 16:36
O fi pe primul loc in PL dar Chelsea tot praf este... nu are forta sa treaca de Internazionale! ;)

 

 

Vezi ca aici se vorbeste despre PL, nu despre Champions League ;) , asa ca nu mai posta aiurea, iar Chelsea stai linistit ca nu e ''praf'' pentru ca are un lot mult mai bun si echilibrat valoric decat United, iar titlul se va juca cred eu pana in ultimele 2-3 etape.

Maye23.02.2010 17:04

Eu cred ca in meciul direct se va decide in proportie mare campioana.

«1202122232434»