Eu cred ca in meciul direct se va decide in proportie mare campioana.
Mai mult ca sigur, si ar fi frumos sa fie ca acum 2 sezoane parca
cand tot asa, s-au batut si la campionat si la Champions League. Ramane de vazut...
Eu cred ca in meciul direct se va decide in proportie mare campioana.
Mai mult ca sigur, si ar fi frumos sa fie ca acum 2 sezoane parca
cand tot asa, s-au batut si la campionat si la Champions League. Ramane de vazut...
Manchester United si Chelsea sunt cu o clasa peste restul formatiilor din lume. Daca nu vor avea ghinionul sa se intalneasca inainte cu siguranta vor juca finala UCL. Si daca nu va mai exista un nou Obredo sa duca Barca in finala.
I
Si daca nu va mai exista un nou Obredo sa duca Barca in finala.
La ce arbitraje sunt...dar macar Chelsea sa ajunga si sa faca dubla. ![]()
Si parca pe afurisit il chema ovrebo
.
bai eu nu stiu cine ia campionatul in PL, e inca devreme sa ne putem pronunta, insa astazi cred ca Man U ii bate la scor pe "ciocanari"
S-ar putea sa avem parte de un scor strans. Cred ca Sir Alex va menaja cativa jucatori pentru finala, iar West Ham a inceput sa joace binisor. Si eu vreau sa castige, dar nu vreau sa-i umileasca.
United - West Ham 3-0
Dubla Rooney , din doua pase de gol a lui Valencia , si Owen.
Pusi si la gara.
Liverpool a ajuns la Bucuresti.Si erau imbracati in ... trening.
So not....British.
Astazi s-au jucat rejucarile din optimile Cupei Angliei.
Rezultate:
Stoke C. 3 - 1 Manchester C. (dupa prelungiri)
West Bromwich A. 2 - 3 Reading (dupa prelungiri)
Aston Villa 3 - 1 Crystal Palace
Tottenham H. 4 - 0 Bolton W.
Sferturile Cupei:
Chelsea v Stoke City
Fulham v Tottenham Hotspur
Reading v Aston Villa
Portsmouth v Birmingham City
Stoke a scos pe City!!!Nu credeam...Se anunta meciuri interesante in sferturi,se prefigureaza un duel Londra-Birmingham in semifinale!!!
Stoke a scos pe City!!!Nu credeam
In prelungirile meciului. Noroc ca a iesit X la finalul celor 90 de min.
In prelungirile meciului. Noroc ca a iesit X la finalul celor 90 de min.
Da...Inseamna ca l-ai prins la pariuri! ![]()
Stoke a scos pe City!!!Nu credeam...Se anunta meciuri interesante in sferturi,se prefigureaza un duel Londra-Birmingham in semifinale!!!
Mai mult mi-as dori un duel in Birmingham.
Da...Inseamna ca l-ai prins la pariuri!![]()
Da. Mereu m'au ars pisatii. Atatea vedete, antrenor nou si tot "nepoti" au ramas.
Mai mult mi-as dori un duel in Birmingham.
Si eu mi-as dori o finala Villa-Birmingham !!!
Da. Mereu m'au ars pisatii. Atatea vedete, antrenor nou si tot "nepoti" au ramas.
Sper sa nu prinda "cetatenii" nici locul patru,cu tot banii lor!
Nu cred ca au puterea sa termine pe 4.
Anul asta Spurs se califica pentru Liga ![]()
Wayne Bridge nu i-a intins mana lui Terry la inceputul derby-ului.
Presimt niste intrari dure in acest meci , daca se vor intalni acolo , pe "pitch".
Cred ca azi Chelsea a pierdut titlul. Cu Cech, A.Cole si Zhirkov accidentati, Belletti suspendat 3 etape, iar Ballack suspendat si el cel putin una, va fi o perioada grea in care United ii poate depasi.
TEAM Bridge ![]()
Chelsea 1 - 4 Manchester City in min. 89 si 2 oameni eliminati de la Chelsea.
LE : Marcheaza Lampard din penalty in min 90 si scorul este 2-4.
Mda... nasol moment ca s-a accidentat Cech... Hilario nu e nici macar portar de Liga 1 de la noi.
Pentru cat stau pe bara?
Tipic Premier League. Cel mai plictisitor meci dupa mult timp pe care l-am vazut in campionatul Angliei... si 6 goluri. Tipic!
Cech sta o luna,
Team Bridge Alecs ![]()
O accidentare ingrozitoare suferita de Ramsey la Stoke - Arsenal. E dubla fractura la tibie. ![]()
United e campioana, daca nu face vreo surpriza...
Wayne Bridge nu i-a intins mana lui Terry la inceputul derby-ului.
Presimt niste intrari dure in acest meci , daca se vor intalni acolo , pe "pitch".
Da io tot n-am priceput,care-i treaba cu conflictul asta intre Bridge si Terry?