FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Discutii Despre Premier League , Editia 2009-2010.

«1212223242534»
bogdanbog23.02.2010 17:08
Eu cred ca in meciul direct se va decide in proportie mare campioana.

 

 

Mai mult ca sigur, si ar fi frumos sa fie ca acum 2 sezoane parca :hmmm: cand tot asa, s-au batut si la campionat si la Champions League. Ramane de vazut...

Ronnie23.02.2010 17:10

Manchester United si Chelsea sunt cu o clasa peste restul formatiilor din lume. Daca nu vor avea ghinionul sa se intalneasca inainte cu siguranta vor juca finala UCL. Si daca nu va mai exista un nou Obredo sa duca Barca in finala.

 

I

bogdanbog23.02.2010 17:14
Si daca nu va mai exista un nou Obredo sa duca Barca in finala.

 

 

La ce arbitraje sunt...dar macar Chelsea sa ajunga si sa faca dubla. :P

Si parca pe afurisit il chema ovrebo :hmmm: .

*Alecs*23.02.2010 18:10
bai eu nu stiu cine ia campionatul in PL, e inca devreme sa ne putem pronunta, insa astazi cred ca Man U ii bate la scor pe "ciocanari"

 

S-ar putea sa avem parte de un scor strans. Cred ca Sir Alex va menaja cativa jucatori pentru finala, iar West Ham a inceput sa joace binisor. Si eu vreau sa castige, dar nu vreau sa-i umileasca.

Maye23.02.2010 21:55

United - West Ham 3-0

 

Dubla Rooney , din doua pase de gol a lui Valencia , si Owen.

 

 

Pusi si la gara.

Maye24.02.2010 18:14

Liverpool a ajuns la Bucuresti.Si erau imbracati in ... trening.

So not....British.

Maye24.02.2010 23:06

Astazi s-au jucat rejucarile din optimile Cupei Angliei.

 

Rezultate:

Stoke C. 3 - 1 Manchester C. (dupa prelungiri)

West Bromwich A. 2 - 3 Reading (dupa prelungiri)

Aston Villa 3 - 1 Crystal Palace

Tottenham H. 4 - 0 Bolton W.

 

Sferturile Cupei:

 

Chelsea v Stoke City

Fulham v Tottenham Hotspur

Reading v Aston Villa

Portsmouth v Birmingham City

 

red&blue_boy25.02.2010 06:02

Stoke a scos pe City!!!Nu credeam...Se anunta meciuri interesante in sferturi,se prefigureaza un duel Londra-Birmingham in semifinale!!!

RobYnho25.02.2010 11:00
Stoke a scos pe City!!!Nu credeam

 

In prelungirile meciului. Noroc ca a iesit X la finalul celor 90 de min.

red&blue_boy25.02.2010 11:36
In prelungirile meciului. Noroc ca a iesit X la finalul celor 90 de min.

 

 

Da...Inseamna ca l-ai prins la pariuri! :)

Maye25.02.2010 11:40
Stoke a scos pe City!!!Nu credeam...Se anunta meciuri interesante in sferturi,se prefigureaza un duel Londra-Birmingham in semifinale!!!

Mai mult mi-as dori un duel in Birmingham.

RobYnho25.02.2010 12:04
Da...Inseamna ca l-ai prins la pariuri! :)

 

Da. Mereu m'au ars pisatii. Atatea vedete, antrenor nou si tot "nepoti" au ramas.

red&blue_boy25.02.2010 13:00
Mai mult mi-as dori un duel in Birmingham.

 

Si eu mi-as dori o finala Villa-Birmingham !!!

 

Da. Mereu m'au ars pisatii. Atatea vedete, antrenor nou si tot "nepoti" au ramas.

 

Sper sa nu prinda "cetatenii" nici locul patru,cu tot banii lor!

RobYnho25.02.2010 13:05

Nu cred ca au puterea sa termine pe 4.

Maye25.02.2010 13:10

Anul asta Spurs se califica pentru Liga :D

Maye27.02.2010 12:48

Wayne Bridge nu i-a intins mana lui Terry la inceputul derby-ului.

 

Presimt niste intrari dure in acest meci , daca se vor intalni acolo , pe "pitch".

*Alecs*27.02.2010 14:34

Cred ca azi Chelsea a pierdut titlul. Cu Cech, A.Cole si Zhirkov accidentati, Belletti suspendat 3 etape, iar Ballack suspendat si el cel putin una, va fi o perioada grea in care United ii poate depasi.

 

TEAM Bridge :clap:

RobYnho27.02.2010 14:38

Chelsea 1 - 4 Manchester City in min. 89 si 2 oameni eliminati de la Chelsea.

 

LE : Marcheaza Lampard din penalty in min 90 si scorul este 2-4.

Vlad Bogdan27.02.2010 16:06

Mda... nasol moment ca s-a accidentat Cech... Hilario nu e nici macar portar de Liga 1 de la noi.

STELIST 8627.02.2010 16:15

Pentru cat stau pe bara?

Ronnie27.02.2010 17:01

Tipic Premier League. Cel mai plictisitor meci dupa mult timp pe care l-am vazut in campionatul Angliei... si 6 goluri. Tipic!

Maye27.02.2010 17:07

Cech sta o luna,

Team Bridge Alecs :D

RobYnho27.02.2010 18:58

O accidentare ingrozitoare suferita de Ramsey la Stoke - Arsenal. E dubla fractura la tibie. :(

MoWeed27.02.2010 19:00

United e campioana, daca nu face vreo surpriza...

The Game27.02.2010 19:10
Wayne Bridge nu i-a intins mana lui Terry la inceputul derby-ului.

 

Presimt niste intrari dure in acest meci , daca se vor intalni acolo , pe "pitch".

 

Da io tot n-am priceput,care-i treaba cu conflictul asta intre Bridge si Terry?

«1212223242534»