Esti prost.
Nu'l mai jigni bai badaranule... ![]()
Oricum Celsi e praf!!! banuiam eu ca au castigat dintr'un noroc porcesc... autogol le mai trebuia... dupa ce Zhirkov ii baga mare talpa in fata lu' Terry... ![]()
Esti prost.
Nu'l mai jigni bai badaranule... ![]()
Oricum Celsi e praf!!! banuiam eu ca au castigat dintr'un noroc porcesc... autogol le mai trebuia... dupa ce Zhirkov ii baga mare talpa in fata lu' Terry... ![]()
Nu'l mai jigni bai badaranule...![]()
Tu gura ba.
Voi nu beti nimic bai tristilor?
Maye e "offline"
.
Si ce daca si-au dat aia tontogol?! In mai vedem ce si cum.
Cert e ca Chelsea nu merge prea stralucit...Sa vedem cum se descurca si dupa ce-i pleaca si ceva jucatori la Cupa Africii...
Cert este ca o sa ramana fara atac!
Aston Villa - Liverpool 0-1,gol Torres in final,prin minutul '90...Victorie importanta in lupta pentru locul 4...
Pentru locul 4 sa o credeti voi.
Eu zic ca mai are sanse la titlu. 14 puncte pentru orice echipa e foarte mult de recuperat, pentru Liverpool, IMPOSSIBLE IS NOTHING. ![]()
Desigur, asta daca merge Liverpool din 3 in 3 puncte, si bate si pe Chelsea in meciul direct (pe Anfield se joaca daca nu ma insel, nu ?).
Crede-ma,as vrea mult sa fie asa,dar situatia actuala nu e prea roz.E totusi mare diferenta de puncte,n-are cum Liverpool sa bata tot de acum inainte.De aceea mi se pare un obiectiv realist sa prinda un loc de Champions League.
Desigur, asta daca merge Liverpool din 3 in 3 puncte, si bate si pe Chelsea in meciul direct (pe Anfield se joaca daca nu ma insel, nu ?).
Da, si David Villa se transfera la Steaua pentru 1000 de euro pe luna. :-J
Pentru locul 4 sa o credeti voi.Eu zic ca mai are sanse la titlu. 14 puncte pentru orice echipa e foarte mult de recuperat, pentru Liverpool, IMPOSSIBLE IS NOTHING.
![]()
Slabe sperante. Pana acum nu cred ca vreo echipa a luat Premier League cu 7 meciuri pierdute. Cel putin in ultimii 5 ani...
Min 40: Manchester UNITED 2-0 Wigan (Rooney, Carrick)
Simplu.
Pauza: 3-0. A mai marcat Rafael.
5-0 final.
Au mai marcat Berbatov si Valencia.
PS: Berbatov ajunge la un nivel senzational. Nu am vazut niciodata un jucator care sa controleze mingea cu calmul cu care o face bulgarul.
Etapa a 20-a
Tottenham - West Ham 2 - 0
Blackburn - Sunderland 2 - 2
Chelsea - Fulham 2 - 1
Everton - Burnley 2 - 0
Stoke City - Birmingham 0 - 1
Wolverhampton - Manchester City 0 - 3
Aston Villa - Liverpool 0 - 1
Bolton - Hull City 2 - 2
Portsmouth - Arsenal 1 - 4
Manchester United - Wigan Athletic 5 - 0
Etapa 21
Sambata
Hull City amanat Chelsea
Arsenal 17 : 00 Everton
Burnley amanat Stoke City
Fulham amanat Portsmouth
Sunderland amanat Bolton Wanderers
Wigan Athletic amanat Aston Villa
Birmingham City 19 : 30 Manchester United
Duminica
West Ham United amanat Wolverhampton Wanderers
Liverpool amanat Tottenham Hotspur
Luni
Manchester City 22 : 00 Blackburn Rovers
Este posibil ca si alte meciuri sa fie amanate, cel mai probabil duelul de pe Anfield.
De asemenea, la ora actuala au mai ramas in picioare doar 5 meciuri din Championship, 2 din League One si niciunul din League Two.
Din cauza zapezii?
Din cauza zapezii?
Da... Marea Britanie este "inzapezita"!
Du-te si tu acolo.
Din cauza zapezii?
A nins foarte mult in Marea Britanie in ultimele zile si, desi terenurile erau practicabile, meciurile au fost amanate datorita conditiilor din afara stadioanelor.
Mergi sa dai cu sare mah.
E cea mai grea iarna din ultimii 30 de ani pentru locuitorii din Insula. Nici cu sare sau nisip nu mai fac fata, mai ales ca sunt pe terminate.
In ligiile inferioare s-au amanat si din cauza terenurilor inghetate(au fost temperaturi si de -20C), dar in Premier s-au amanat din cauza ca suporterilor le era foarte greu sa ajunga la stadion. A cazut multa zapada in ultimile zile, iar in urma noptilor geroase s-a format polei.
P.S. Cum ziceam.. Liverpool - Tottenham s-a adaugat si el pe lista.
Utd joaca?
Deocamdata da, mai verifica din cand in cand postarea unde am scris meciurile din aceasta etapa. Cand o sa am informatii noi o sa fac un update.
Ca sa rezum intr-o propozitie majoritatea comunicatelor cluburilor din Anglia: "The safety of our fans is paramount."
Ce oameni ma...De aia astia sunt unde sunt.
Pentru aia suporterii sunt totul... la noi se joaca cu portile inchise si la aia se amana meciurile ca suporterii nu au cum sa ajunga la stadion...
S-a amanat si West Ham United-Wolverhampton ce trebuia sa se dispute maine.Singurul meci care se va mai disputa in acest weekend e Manchester City-Blackburn,luni,de la ora 22:00.
Nici ala de luni nu e sigur.
Urata echipa Birmingham.