FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - St. Patrick's Athletic 3-0 (0-0)

«1234567»
Guardian19.08.2009 16:17

pai nu Pro TV va transmite meciul ?

KERATOCONUS19.08.2009 17:07
pai nu Pro TV va transmite meciul ?

 

 

nu...digisport-ul

matican19.08.2009 17:11

informatie de ultima ora !

 

Steaua - ST. PATRICK - ORA 20:30 - DIGISPORT LIVE

 

AICI PUTETI VEDEA DIGI SPORT LIVE NON STOP !

clausblaus19.08.2009 17:58

Stie cineva daca meciul este transmis de Pro TV,asa cum se anuntase initial?

Nu de alta dar astia de la Pro TV nu zic nimic.

Multumesc anticipat!

 

 

Mii de scuze,am vazut raspunsul lui Keratoconus,dar dupa ce m-am trezit vorbind!

thor_clone19.08.2009 18:20

Ideea e ca pe digi e Vaslui cu nu stiu cine in reluare...cine da totusi meciul asta?

 

later add: plm sunt pierdut in timp si spatiu. sorry

David19.08.2009 20:02

Cu portile inchise,nu?

 

 

KuzMaN19.08.2009 20:10
Cu portile inchise,nu?

 

Da.

KERATOCONUS19.08.2009 20:41

Chiar daca jucam cu portile inchise, n-au nici o scuza daca nu ii inving la cel putin 2-3 goluri diferenta pe amatorii irlandezi.

roon3y19.08.2009 20:54
Chiar daca jucam cu portile inchise, n-au nici o scuza daca nu ii inving la cel putin 2-3 goluri diferenta pe amatorii irlandezi.

 

 

nu fi asa sigur .....

 

BAF-kimi19.08.2009 22:46

Stie cineva de ce se vad asa raspunsurile la un subiect? Stiu ca nu are legatura cu topic-ul, dar chestia asta ma face sa nu mai intru pe forum, ca ma enerveaza. :|

red&blue_boy20.08.2009 05:52
Chiar daca jucam cu portile inchise, n-au nici o scuza daca nu ii inving la cel putin 2-3 goluri diferenta pe amatorii irlandezi.

 

 

Da,cam asa ar trebui sa fie.Dar sa vedem ce va fi pe teren,depinde si cum-i trateaza Steaua pe irlandezi,sper sa nu-i ia de sus si sa joace serios,sa-i ia tare de la inceput.

mircea_1020.08.2009 06:42
Stie cineva de ce se vad asa raspunsurile la un subiect? Stiu ca nu are legatura cu topic-ul, dar chestia asta ma face sa nu mai intru pe forum, ca ma enerveaza. :|

la ce te referi?

David_Steaua200720.08.2009 07:53
la ce te referi?

 

 

Stiu eu la ce se refera ca si mie mi s-a intamplat si ma enervasem la culme :)))

 

Vezi ca undeva sus in dreapta, scrie OPTIUNI,da-i click acolo, iar la mod de afisare selecteaza standard si gata :P

BAF-kimi20.08.2009 08:33

Ms mult. :)

Korado20.08.2009 08:42

pe ce program se poate vede meciul ?

Catalyn0720.08.2009 08:45

digi rahat

matican20.08.2009 08:59
pe ce program se poate vede meciul ?

 

pe DIGI SPORT AICI DIGI SPORT LIVE NON-STOP

David20.08.2009 09:31

Tot le dam.Deocamdata,tot Bergodi e antrenor.

Virgil20.08.2009 10:56

Le dam bataie sigur. Sunt o echipa mica. Stadion de doar 5000 de locuri. Ar fi chiar rusine sa ne impiedicam de astia. Nu va mai faceti probleme.

gabitobo20.08.2009 11:09

Frumoasa poza de la acest articol! http://www.fcsteaua.ro/index/section/articles/article/8181

Imi pare cunoscuta :P

 

PS: Meciul e pe DIGI

Maye20.08.2009 11:29

Nu ne impiedicam de ei.Nici Steaua 2 nu ar trebui sa se impiedice de ei.

Adversar mai usor decat Ujpest , de exemplu.

cornisa5820.08.2009 12:48
Frumoasa poza de la acest articol! http://www.fcsteaua.ro/index/section/articles/article/8181

Imi pare cunoscuta :P

 

PS: Meciul e pe DIGI

 

Da ai perfectã dreptate și cred cã calificarea ar trebui jucatã de pe acuma

Hai Steaua :steag_cruce_invers:

Special_One20.08.2009 14:09

meciul se vede aici www.free-TV.go.ro

Robinson Rufay Zapata20.08.2009 14:21

Eu zic un 3-0. Prea optimist oare?

_yang20.08.2009 14:25

Pe sistemul... :

Steaua-Ujpest 2-0 , 1-2

Steaua-Motherwell 3-0, 1-3

Merg pe un 4-0...

«1234567»