FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - St. Patrick's Athletic 3-0 (0-0)

«134567»
mircea_1020.08.2009 14:47

2-1 chinuit...

Special_One20.08.2009 15:11

Meciul live pe net aici =>> www.free-TV.go.ro

mircea_1020.08.2009 16:31

Tatarusanu, Golanski, Baciu, Tudose, Petre Marin, Szekely, Oicas, Ionescu, Ochirosii, Surdu, Kapetanos

 

sport.ro

 

 

e de bine...fara bulanel...

KERATOCONUS20.08.2009 16:55

Banel joaca in locul lui Szekely. :cursing:

Maye20.08.2009 16:57

Ati vazut echipa undeva?Oficial.

Lari20.08.2009 17:00

* 12 Tãtãrușanul

* 4 Golañski

* 9 Kapetanos

* 11 Surdu

* 15 Tudose

* 16 Nicolițã

* 17 Baciu

* 18 Marin

* 19 Ionescu

* 21 Ochiroșii

* 25 Onicaș

 

De pe situl UEFA. Inclusiv articolul hotarat de la finalul numelui lu' Ciprian.

mircea_1020.08.2009 17:03

inseamna ca cei de la Pro TV si sport.ro mananca rahat de oaie non-stop :dry:

Maye20.08.2009 17:18

Iar nu joaca Rada!

KERATOCONUS20.08.2009 17:20
Iar nu joaca Rada!

 

 

Ionut Rada nu e nici macar pe banca de rezerve. Si cand te gandesti ca astia din presa il anuntau titular...

DelPiero1020.08.2009 17:24
Tatarusanu, Golanski, Baciu, Tudose, Petre Marin, Szekely, Oicas, Ionescu, Ochirosii, Surdu, Kapetanos

 

sport.ro

 

 

e de bine...fara bulanel...

Nu scapam noi asa usor de Banel...

Guardian20.08.2009 17:49

cainii au luat doar o boaba pana acum :(

ros-albastru4ever20.08.2009 17:53

pfffff...ce gol era sa luam :|:cursing:

MALDINI20.08.2009 17:56

Banele mama....mi-ai mancat zilele :(((((

ros-albastru4ever20.08.2009 18:03

astia isi bat joc de noi?? :wall::cursing:

zamainmenu20.08.2009 18:03

Daca ne scremem in halul asta cu irlandezii...ma intreb ce-am fi facut cu Genoa? :(

MALDINI20.08.2009 18:05

Fotbalul fara spectatori e ca nunta fara lautari...urat rau meciul fara spectatori..

ros-albastru4ever20.08.2009 18:10

se mai uita cineva de-aici pe sopcast la meci????...nush ce mama dracului are ca nu mai merge deloc,s-au blocat toate canalele si e streamingul 100 % :wall:

cristiii20.08.2009 18:18

eu il vad pe net si imi merge

David_Steaua200720.08.2009 18:19

Ai de **** noastra :(

rLz20.08.2009 18:19

sfintii joaca incredibil de slab , iar noua se pare ca nu ne iese nimic... pacat de ratarea lui kapetanos si a lui Baciu..

David20.08.2009 18:21
se mai uita cineva de-aici pe sopcast la meci????...nush ce mama dracului are ca nu mai merge deloc,s-au blocat toate canalele si e streamingul 100 % :wall:

 

 

Eu pe sopcast m-am uitat,si nu are nimic.

cristiii20.08.2009 18:28

a dat gol vasluiu si acu aek atena....si noi ne chinuim cu niste cacati, bravo vasluile

KERATOCONUS20.08.2009 18:29

Hai sa vedem si a doua repriza si apoi sa tragem concluzii in privinta jocului Stelei. :steag_sah_mic:

 

PS: Din pacate a inceput sa se intrerupa sopcast-ul. :wall:

Alexander20.08.2009 18:33

M-am convins si cu bergodi, un sclav. Tiganu e vai de mortii lui, numai chifle da. Si ciudat, mai bate si fazele fixe. Ionescu e in teren si e petarda. Rada freaca banca de rezerve... Singurul care mi-a placut e Petre Marin.

 

CIOBANE, PLEACA DIN Ghencea !

cred in steaua mea20.08.2009 18:40

mi se face somn, help :(

«134567»