nu tiganu gol, nu nu nu
nu tiganu gol, nu nu nu
i`a mai crescut un fir de par alb oii negre , dar tot oaie neagra ramane!
1-0 mi-ar placea sa se termine ca sa-i tina in priza pe ai nostri si sa nu se vada deja calificati, iar la irlandezi sa batem tot cu un 1-0 si sa facem puncte, adica din 6 meciuri 6 victorii.
1-0 poate le mai dam 2-3
Forza Banel ![]()
a marcat cîrlanul
baaa, mai bine 0-0 decat sa dea ala gol:|
baaa, mai bine 0-0 decat sa dea ala gol:|
mai bine pierdeam decat sa dea ala gol
cea ratat tiganu, ![]()
aolo ceo sa faca Becali ala ca a dat si apasa de gol X(
Cum dracu se nimereste ala in toate fazele?
ori a facut masa vraji ori se loveste mingea de el
Banel a dat un gol si o pasa de gol....e cel mai bun jucator din Romania! ![]()
"Asta-i Steaua ce am visato!!!!"
gol Stancu ![]()
4-3-3 ssk sau nu vad bine ![]()
2-0 slovan =))))))))))))))))) haha mu*e dinam0
haha uitativa la javre hahahhaha =))) , ce disperati =)))
HAHAHA au oprit meciu 2-0 SLOVAN H@H@@H@H@H@ au intrat javrele pe teren !!!!!!
3-0 e un scor decent.
javrele interzise-n Champions League, acum si-n europa league haha
Hai sa vedem si a doua repriza si apoi sa tragem concluzii in privinta jocului Stelei.![]()
A avut dreptate individul asta. ![]()
ma nu mai pot =))))))))))))))))))
ce o facut dinam0istii =)) miau miau miau
17 nentori , elfi , sloveni , si lista va continua
out cu javrele
cat despre meciul nostru , stati linistiti ca a fost un accident golul tiganului ... a gresit poarta baiatu`
optimile ne asteapta cu un asemenea cuplu Stancu-Surdu
a gresit poarta baiatu`
pacat ca numai e Ghionea sa se tina de glume ca iar gresea poarta
exact cat am spus inainte..3-0 frumos..daca meciurile s-ar juca decat in repriza a doua nu am avea probleme cu nimeni
Se putea si golul 4 si golul 5.Nu puteau sa ne puna probleme.
o victorie categorica a Stelei care zic eu era asteptata poate si cu un scor mai mare,oricum este bine si asa Forzza Steaua ![]()
![]()
Eu zic un 3-0. Prea optimist oare?
Bai ce le mai zic : ))