FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - St. Patrick's Athletic 3-0 (0-0)

«14567»
cristiii20.08.2009 18:42

nu tiganu gol, nu nu nu

rLz20.08.2009 18:43

i`a mai crescut un fir de par alb oii negre , dar tot oaie neagra ramane!

zamainmenu20.08.2009 18:43

1-0 mi-ar placea sa se termine ca sa-i tina in priza pe ai nostri si sa nu se vada deja calificati, iar la irlandezi sa batem tot cu un 1-0 si sa facem puncte, adica din 6 meciuri 6 victorii.

!dan20.08.2009 18:43

1-0 poate le mai dam 2-3

spliffman20.08.2009 18:43

Forza Banel :steag_cruce_invers:

BNQ20.08.2009 18:43

a marcat cîrlanul

crysty1420.08.2009 18:44

baaa, mai bine 0-0 decat sa dea ala gol:|

cristiii20.08.2009 18:47
baaa, mai bine 0-0 decat sa dea ala gol:|

 

 

mai bine pierdeam decat sa dea ala gol

 

cea ratat tiganu, :nono:

 

 

aolo ceo sa faca Becali ala ca a dat si apasa de gol X(

crysty1420.08.2009 18:51

Cum dracu se nimereste ala in toate fazele?

cristiii20.08.2009 18:53

ori a facut masa vraji ori se loveste mingea de el

KERATOCONUS20.08.2009 18:53

Banel a dat un gol si o pasa de gol....e cel mai bun jucator din Romania! :D

David20.08.2009 18:54

"Asta-i Steaua ce am visato!!!!"

 

 

cristiii20.08.2009 19:06

gol Stancu :D

 

4-3-3 ssk sau nu vad bine :D

cristiii20.08.2009 19:10

2-0 slovan =))))))))))))))))) haha mu*e dinam0

cristiii20.08.2009 19:14

haha uitativa la javre hahahhaha =))) , ce disperati =)))

rLz20.08.2009 19:18

HAHAHA au oprit meciu 2-0 SLOVAN H@H@@H@H@H@ au intrat javrele pe teren !!!!!!

David20.08.2009 19:18

3-0 e un scor decent.

 

 

cristiii20.08.2009 19:24

javrele interzise-n Champions League, acum si-n europa league haha

KERATOCONUS20.08.2009 19:29
Hai sa vedem si a doua repriza si apoi sa tragem concluzii in privinta jocului Stelei. :steag_sah_mic:

 

A avut dreptate individul asta. :D

Vlad Bogdan20.08.2009 19:40

ma nu mai pot =))))))))))))))))))

ce o facut dinam0istii =)) miau miau miau

17 nentori , elfi , sloveni , si lista va continua

out cu javrele

 

cat despre meciul nostru , stati linistiti ca a fost un accident golul tiganului ... a gresit poarta baiatu`

optimile ne asteapta cu un asemenea cuplu Stancu-Surdu

cristiii20.08.2009 19:43

a gresit poarta baiatu`

 

 

pacat ca numai e Ghionea sa se tina de glume ca iar gresea poarta

1uLy4Nn20.08.2009 19:44

exact cat am spus inainte..3-0 frumos..daca meciurile s-ar juca decat in repriza a doua nu am avea probleme cu nimeni

Maye20.08.2009 19:47

Se putea si golul 4 si golul 5.Nu puteau sa ne puna probleme.

goHdanny20.08.2009 19:59

o victorie categorica a Stelei care zic eu era asteptata poate si cu un scor mai mare,oricum este bine si asa Forzza Steaua :steag_cruce_invers:fular-campionii

Robinson Rufay Zapata20.08.2009 20:01
Eu zic un 3-0. Prea optimist oare?

 

 

Bai ce le mai zic : ))

«14567»