FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Unirea Urziceni 0-1 (0-0)

«123456»
bodanelu12.08.2009 11:56

sejoaca in Ghencea, dar nu pe terenul principal. Se joaca pe terenul de antrenament.

Cum te duci spre Peluza Sud, in stanga sunt 3 terenuri de antrenament. Pe unul dintre ele se joaca. Undeva langa terenul de rugby daca cunosti.

Vlad Bogdan12.08.2009 13:13

Dam mai multe decat primim si gata :D strategia lui werder bremen :steag_cruce_invers:

un 3-2 zic eu

red&blue_boy13.08.2009 08:10

Sper sa batem,dar va fi mai greu fara suporteri,fara galerie,orice ar zice Becali.

luck8713.08.2009 08:36
sejoaca in Ghencea, dar nu pe terenul principal. Se joaca pe terenul de antrenament.

Cum te duci spre Peluza Sud, in stanga sunt 3 terenuri de antrenament. Pe unul dintre ele se joaca. Undeva langa terenul de rugby daca cunosti.

 

Cunosc,ms pentru raspuns.

Sper sa fim cat mai multi dat fiind faptul ca urmatoarele 2 meciuri ale echipei mari le vom vedea doar la TV!

Korado14.08.2009 00:01

Daca face iar Kapetanos ca si anul trecut gol in min 90' dar spre deosebire scorul sa fie deja vreo 2,3-0 pt Steaua :)

The Game14.08.2009 04:36

Presimt ca iar o punem de un egal,dar asta nu se va intampla isi pune Kapetanos curul unde trebuie...

Virgil14.08.2009 05:35

Baietilor o sa le fie greu fara noi in tribune, peluze. In rest insa, totul e cu ei. Râul, ramul... :D Vom invinge! Cu 1-0 sau 2-1 sau chiar 2-0.

D4v1dstelist14.08.2009 07:35

Iar bate vantul printre scaune,iar ecouri de zbierate disperate...

ady_ultras14.08.2009 08:10

da.. se imprastie cojile de seminte de la T-uri ..

D4v1dstelist14.08.2009 08:13

Ati merita si voi sa va faca Argaseala un ecran din ala mare pe acolo pe undeva,sa va puteti sa va adunati sa vedeti meciuirile astea din deplasare,cum a facut si Mititelu anul trecut la Steaua-Craiova.

pytycrys14.08.2009 08:42

Cu dinamu e acces doar la tribune ,peluzele inchise.La care tribuna ne bagam?

The Game14.08.2009 08:42

S-a facut un ecran la Patinoarul din Drumul Taberei la meciul cu prazarii,nu stiu cata lume s-a adunat,dar din cate am auzit nu s-a adunat prea multa lume.....Si ala a fost organizat de patinoar,nu de conducere,aratandu-ne inca odata ca li se rupe de suporteri,de fapt,ne-a aratat vreodata ca le pasa de noi?

 

Apropo de Argaseala,azi e ziua lui,asa ca nu pot sa nu ma abtin sa nu ii fac o dedicatie sincera: :finger::finger:

 

 

P.S.: Pytycrys,da si tu o sursa te rog la informatia ca ne inchid astia peluzele in derby...

bodanelu14.08.2009 10:34
Cu dinamu e acces doar la tribune ,peluzele inchise.La care tribuna ne bagam?

adica?

mihaita1314.08.2009 12:49

sper sa ii batem ca se cred cam smecheri :)

 

eu vreau 2-1 pt Steaua ! :steag_sah_mic::hai_steaua:

RaMs3s14.08.2009 14:53
Cu dinamu e acces doar la tribune ,peluzele inchise.La care tribuna ne bagam?

 

 

 

ce faceeeeeeeeeeee ? :blink:

pytycrys14.08.2009 17:56

Gsp?Sau Stelisti.site , nu mai tin minte.

Andrei-Cristian14.08.2009 19:24

Imi cer scuze ca postez aici , este urgent si aici se posteaza cele mai multe mesaje in aceasta perioada. Va rog spuneti'mi adresa exact unde se trimit raspunsurile pentru concursul "Ghiciti jucatorul dupa tatuaj!"

Imi cer mii de scuze

Maye14.08.2009 19:37
Imi cer scuze ca postez aici , este urgent si aici se posteaza cele mai multe mesaje in aceasta perioada. Va rog spuneti'mi adresa exact unde se trimit raspunsurile pentru concursul "Ghiciti jucatorul dupa tatuaj!"

Imi cer mii de scuze

c***@***

http://www.fcsteaua.ro/index/section/articles/article/8091

r3fl3x15.08.2009 23:19
Cu dinamu e acces doar la tribune ,peluzele inchise.La care tribuna ne bagam?

 

pana la sfarsitul sezonului nu mai are cum sa le inchida :) a vandut abonamente:)

D4v1dstelist16.08.2009 11:40

Ii lasam sa abereze.

KERATOCONUS16.08.2009 12:33
pana la sfarsitul sezonului nu mai are cum sa le inchida :) a vandut abonamente:)

 

 

Din pacate, ciobanul poate sa inchida peluzele cand vrea **** lui. Metoda e foarte simpla: anuleaza abonamentele si ne returneaza banii. Insa nu va face acest lucru, deoarece ar insemna ca suporterii de la peluze sa se mute la tribune, iar acolo ar fi mai greu de controlat.

D4v1dstelist16.08.2009 14:11

Daca castigam,suntem lideri.

bodanelu16.08.2009 14:15

@KERATOCONUS nu e chiar asa. E un sirviciu pe care tu-l platesti si vrei sa-i ai. Trebuie sa-ti dai si tu cu parerea cand iti returneaza banii.

KERATOCONUS16.08.2009 16:01
@KERATOCONUS nu e chiar asa. E un sirviciu pe care tu-l platesti si vrei sa-i ai. Trebuie sa-ti dai si tu cu parerea cand iti returneaza banii.

 

 

Da, asa ar fi normal intr-o tara civilizata. Insa nu uita cine e in fruntea clubului nostru. Un cioban nebun si drogat, care ar face orice, pentru a scapa de contestatarii lui.

anonimnoname16.08.2009 17:20

stie cineva in site unde se poate prinde digisport online, pls ....

«123456»