FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1121314151622»
mihai141125.09.2009 15:44

Etapa 17

 

mihai1411 v kta1412 2-1,de figo nu dau

 

RobYnho25.09.2009 15:58

Nici yo nu dau de Figo si nici de yamasha.

mihai141125.09.2009 17:36

mi nidar

i0nutz8325.09.2009 18:20

Care aveti de jucat cu mine ori va puneti 3-0, ori ma contactati duminica sa incercam sa jucam. Asta daca nu sunt la BCR Open Romania... Maine - adica sambata - ma duc la o nunta, tin lumanarile ;))

BADboySteaua25.09.2009 19:00

Etapa 18

 

i0nutz83 v badboy_steaua [0-4]

quitarr25.09.2009 23:40

restanta

 

etapa 8 - quitar v yamasha_tusca 1-0

ronaldo_020126.09.2009 10:37

Etapa 18

 

ronaldo_0201 v rusu_andrey2005 4-2

mihai141126.09.2009 16:45

cer 3-0 cu tusca,cand e pe mess nu se sinchiseste sa raspunda

marianb27.09.2009 09:41

etapa 18: marianbolohan v s3rgyu_adriano_13 6-1

 

Sergyu1627.09.2009 09:46
etapa 18: marianbolohan v s3rgyu_adriano_13 6-1

 

Cand trecem la 10 , ca la 09 sunt cel mai slab in ultimul timp...

AliN4u27.09.2009 12:33

alinn50c v marianbolohan = 4 - 2 , etapa 19

ronaldo_020127.09.2009 19:56
Cand trecem la 10 , ca la 09 sunt cel mai slab in ultimul timp...

Probabil din urmatorul sezon!

bubutza27.09.2009 20:54

doctore, hai cu clasamentul, cu etapele restante, si hotaram ce anulam si bagam etape.

 

edit: Cei care au jucat sezonul acesta si nu au terminat sezonul activi (retrasi, exclusi) nu au drept de participare sezonul viitor.

 

Anularile vin maine, se aplica regulamentul, excluderi etc pentru cei care nu au timp/chef de campionat. Poate in felul asta ne facem un ritm sa terminam si noi pana in noiembrie.

Daca doriti bag si 5 etape la 3-4 zile, dar sa se joace.

quitarr28.09.2009 10:06

eu as mai avea

 

etapa 17 - quitar v Klaus_e89 - nu l-am vazut deloc .. cer 3-0

etapa 16 - dumy_wazzy v quitar - cand e pe mess nu raspunde .. cer 3-0

RobYnho28.09.2009 10:29

Etapa 17 : yamasha_tusca v roby29steaua

 

Etapa 19 : roby29steaua v figo.evil

 

 

Cei doi mai traiesc sau mai activeaza in campionat ?

AliN4u28.09.2009 12:36
doctore, hai cu clasamentul, cu etapele restante, si hotaram ce anulam si bagam etape.

 

edit: Cei care au jucat sezonul acesta si nu au terminat sezonul activi (retrasi, exclusi) nu au drept de participare sezonul viitor.

 

Anularile vin maine, se aplica regulamentul, excluderi etc pentru cei care nu au timp/chef de campionat. Poate in felul asta ne facem un ritm sa terminam si noi pana in noiembrie.

Daca doriti bag si 5 etape la 3-4 zile, dar sa se joace.

 

baga-le pe toate , 2 saptamani sa terminam si gata , incepem cu 10-le .

 

on: de yamasha nu dau , de sergiu nu dau , sergiu parca a amanat , yamasha , nu stiu ce vrea , cer 3-0 daca nu amana .

 

cu fior nu m-am sincronizat , aman eu .

Sergyu1628.09.2009 12:45

Am si eu:

 

Etapa 10 s3rgyu_adriano_13 v i0nutz83

 

Etapa 14 s3rgyu_adriano_13 v yamasha_tusca

 

Etapa 15 s3rgyu_adriano_13 v alinn50c

 

Etapa 16 mihainho_86 v s3rgyu_adriano_13

 

Etapa 17 s3rgyu_adriano_13 v f1or_cs

 

Etapa 19 s3rgyu_adriano_13 v dumy_wazzy

 

Sper sa joc cat mai multe

mihai141128.09.2009 12:45
etapa 16 - dumy_wazzy v quitar - cand e pe mess nu raspunde .. cer 3-0

 

 

si ce,el nu vrea :))?

 

 

 

 

ronaldo_020128.09.2009 13:04

si eu zic ca ar fi cel mai bine sa postati toate etapele si sa le jucam in 3 sapatmani,dupa care vom trece la 10!

Sergyu1628.09.2009 13:11
si eu zic ca ar fi cel mai bine sa postati toate etapele si sa le jucam in 3 sapatmani,dupa care vom trece la 10!

 

Perfect de acord. In alta ordine de idei Ionutz a zis ca nu mai joaca 09 , deci 3-0 cu el. Cu dumy si cu yamasha vad ca au toti probleme.

DoctorLov28.09.2009 14:09

Etapa 2

ady_adinho figo.evil

Etapa 3

yamasha_tusca dumy_wazzy

 

Etapa 5

ady_adinho i0nutz83

 

Etapa 6

i0nutz83 yamasha_tusca

 

Etapa 7

dumy_wazzy julica_maniaku

 

Etapa 8

fallenangell002000 i0nutz83

julica_maniaku Klaus_e89

Etapa 9

i0nutz83 niculaeflorinel

figo.evil mihainho_86

 

Etapa 10

s3rgyu_adriano_13 i0nutz83

f1or_cs figo.evil

 

Etapa 11

marianbolohan figo.evil

 

Etapa 12

niculaeflorinel yamasha_tusca

mihainho_86 i0nutz83

figo.evil dumy_wazzy

Etapa 13

i0nutz83 f1or_cs

Klaus_e89 figo.evil

 

Etapa 14

s3rgyu_adriano_13 yamasha_tusca

kta1412 badboy_steaua

figo.evil varga_nandor2005

dumy_wazzy ady_adinho

 

Etapa 15

yamasha_tusca mihai1411

s3rgyu_adriano_13 alinn50c

julica_maniaku kta1412

badboy_steaua figo.evil

i0nutz83 dumy_wazzy

 

 

Etapa 16

alinn50c yamasha_tusca

f1or_cs niculaeflorinel

figo.evil julica_maniaku

dumy_wazzy quitar

Klaus_e89 i0nutz83

 

Etapa 17

yamasha_tusca roby29steaua

s3rgyu_adriano_13 f1or_cs

rusu_andrey2005 figo.evil

fallenangell002000 dumy_wazzy

badboy_steaua ady_adinho

quitar Klaus_e89

 

Etapa 18

mihainho_86 yamasha_tusca

f1or_cs alinn50c

figo.evil mihai1411

ady_adinho julica_maniaku

Klaus_e89 fallenangell002000

 

Etapa 19

yamasha_tusca kta1412

mihainho_86 f1or_cs

roby29steaua figo.evil

s3rgyu_adriano_13 dumy_wazzy

rusu_andrey2005 ady_adinho

niculaeflorinel Klaus_e89

julica_maniaku i0nutz83

 

 

E posibil ca aici sa apara ca RESTANTE unele meciuri jucate. Clasamentul ar trebui sa fie bine. Oricum, daca cineva sesizeaza vreo greseala, va rog sa o semnalati.

clasament.JPG

ronaldo_020128.09.2009 14:38

figo evil ala are 7 meciuri jucate din 19?

RobYnho28.09.2009 15:17

Aiurea. Clar ca nu'l mai intereseaza.

ronaldo_020128.09.2009 16:38

mai stie ca activeaza in campionat?dezinteres total:|

bubutza28.09.2009 16:45

figo.evil EXCLUS

 

2:ady_adinho figo.evil 3-0

3:yamasha_tusca dumy_wazzy anulat

5:ady_adinho i0nutz83 3-0

6:i0nutz83 yamasha_tusca 0-3

7:dumy_wazzy julica_maniaku anulat

8:fallenangell002000 i0nutz83 3-0

9:julica_maniaku Klaus_e89 amanat

9:i0nutz83 niculaeflorinel 0-3

9:figo.evil mihainho_86 0-3

10:s3rgyu_adriano_13 i0nutz83 3-0

10:f1or_cs figo.evil 3-0

11:marianbolohan figo.evil 3-0

12:niculaeflorinel yamasha_tusca 3-0

12:mihainho_86 i0nutz83 3-0

12:figo.evil dumy_wazzy 0-3

13:i0nutz83 f1or_cs 0-3

13:Klaus_e89 figo.evil 3-0

14:s3rgyu_adriano_13 yamasha_tusca 3-0

14:kta1412 badboy_steaua amanat

14:figo.evil varga_nandor2005 0-3

14:dumy_wazzy ady_adinho anulat

15:yamasha_tusca mihai1411 0-3

15:s3rgyu_adriano_13 alinn50c amanat

15:julica_maniaku kta1412 amanat

15:badboy_steaua figo.evil 3-0

15:i0nutz83 dumy_wazzy 0-3

16:alinn50c yamasha_tusca 3-0

16:f1or_cs niculaeflorinel amanat

16:figo.evil julica_maniaku 0-3

16:dumy_wazzy quitar 0-3

16:Klaus_e89 i0nutz83 3-0

17:yamasha_tusca roby29steaua 0-3

17:s3rgyu_adriano_13 f1or_cs amanat

17:rusu_andrey2005 figo.evil 3-0

17:fallenangell002000 dumy_wazzy 3-0

17:badboy_steaua ady_adinho 3-0

17:quitar Klaus_e89 3-0

18:mihainho_86 yamasha_tusca 3-0

18:f1or_cs alinn50c amanat

18:figo.evil mihai1411 0-3

18:ady_adinho julica_maniaku 0-3

18:Klaus_e89 fallenangell002000 0-3

19:yamasha_tusca kta1412 0-3

19:mihainho_86 f1or_cs amanat

19:roby29steaua figo.evil 3-0

19:s3rgyu_adriano_13 dumy_wazzy 3-0

19:rusu_andrey2005 ady_adinho 3-0

19:niculaeflorinel Klaus_e89 amanat

19:julica_maniaku i0nutz83 3-0

 

Amanate deci:

9:julica_maniaku Klaus_e89 amanat

14:kta1412 badboy_steaua amanat

15:s3rgyu_adriano_13 alinn50c amanat

15:julica_maniaku kta1412 amanat

16:f1or_cs niculaeflorinel amanat

17:s3rgyu_adriano_13 f1or_cs amanat

18:f1or_cs alinn50c amanat

19:mihainho_86 f1or_cs amanat

19:niculaeflorinel Klaus_e89 amanat

 

edit: etape!!!

 

scaldati-va in ele!

«1121314151622»