Etapa 17
mihai1411 v kta1412 2-1,de figo nu dau
Etapa 17
mihai1411 v kta1412 2-1,de figo nu dau
Nici yo nu dau de Figo si nici de yamasha.
mi nidar
Care aveti de jucat cu mine ori va puneti 3-0, ori ma contactati duminica sa incercam sa jucam. Asta daca nu sunt la BCR Open Romania... Maine - adica sambata - ma duc la o nunta, tin lumanarile
)
Etapa 18
i0nutz83 v badboy_steaua [0-4]
restanta
etapa 8 - quitar v yamasha_tusca 1-0
Etapa 18
ronaldo_0201 v rusu_andrey2005 4-2
cer 3-0 cu tusca,cand e pe mess nu se sinchiseste sa raspunda
etapa 18: marianbolohan v s3rgyu_adriano_13 6-1
etapa 18: marianbolohan v s3rgyu_adriano_13 6-1
Cand trecem la 10 , ca la 09 sunt cel mai slab in ultimul timp...
alinn50c v marianbolohan = 4 - 2 , etapa 19
Cand trecem la 10 , ca la 09 sunt cel mai slab in ultimul timp...
Probabil din urmatorul sezon!
doctore, hai cu clasamentul, cu etapele restante, si hotaram ce anulam si bagam etape.
edit: Cei care au jucat sezonul acesta si nu au terminat sezonul activi (retrasi, exclusi) nu au drept de participare sezonul viitor.
Anularile vin maine, se aplica regulamentul, excluderi etc pentru cei care nu au timp/chef de campionat. Poate in felul asta ne facem un ritm sa terminam si noi pana in noiembrie.
Daca doriti bag si 5 etape la 3-4 zile, dar sa se joace.
eu as mai avea
etapa 17 - quitar v Klaus_e89 - nu l-am vazut deloc .. cer 3-0
etapa 16 - dumy_wazzy v quitar - cand e pe mess nu raspunde .. cer 3-0
Etapa 17 : yamasha_tusca v roby29steaua
Etapa 19 : roby29steaua v figo.evil
Cei doi mai traiesc sau mai activeaza in campionat ?
doctore, hai cu clasamentul, cu etapele restante, si hotaram ce anulam si bagam etape.
edit: Cei care au jucat sezonul acesta si nu au terminat sezonul activi (retrasi, exclusi) nu au drept de participare sezonul viitor.
Anularile vin maine, se aplica regulamentul, excluderi etc pentru cei care nu au timp/chef de campionat. Poate in felul asta ne facem un ritm sa terminam si noi pana in noiembrie.
Daca doriti bag si 5 etape la 3-4 zile, dar sa se joace.
baga-le pe toate , 2 saptamani sa terminam si gata , incepem cu 10-le .
on: de yamasha nu dau , de sergiu nu dau , sergiu parca a amanat , yamasha , nu stiu ce vrea , cer 3-0 daca nu amana .
cu fior nu m-am sincronizat , aman eu .
Am si eu:
Etapa 10 s3rgyu_adriano_13 v i0nutz83
Etapa 14 s3rgyu_adriano_13 v yamasha_tusca
Etapa 15 s3rgyu_adriano_13 v alinn50c
Etapa 16 mihainho_86 v s3rgyu_adriano_13
Etapa 17 s3rgyu_adriano_13 v f1or_cs
Etapa 19 s3rgyu_adriano_13 v dumy_wazzy
Sper sa joc cat mai multe
etapa 16 - dumy_wazzy v quitar - cand e pe mess nu raspunde .. cer 3-0
si ce,el nu vrea
?
si eu zic ca ar fi cel mai bine sa postati toate etapele si sa le jucam in 3 sapatmani,dupa care vom trece la 10!
si eu zic ca ar fi cel mai bine sa postati toate etapele si sa le jucam in 3 sapatmani,dupa care vom trece la 10!
Perfect de acord. In alta ordine de idei Ionutz a zis ca nu mai joaca 09 , deci 3-0 cu el. Cu dumy si cu yamasha vad ca au toti probleme.
Etapa 2
ady_adinho figo.evil
Etapa 3
yamasha_tusca dumy_wazzy
Etapa 5
ady_adinho i0nutz83
Etapa 6
i0nutz83 yamasha_tusca
Etapa 7
dumy_wazzy julica_maniaku
Etapa 8
fallenangell002000 i0nutz83
julica_maniaku Klaus_e89
Etapa 9
i0nutz83 niculaeflorinel
figo.evil mihainho_86
Etapa 10
s3rgyu_adriano_13 i0nutz83
f1or_cs figo.evil
Etapa 11
marianbolohan figo.evil
Etapa 12
niculaeflorinel yamasha_tusca
mihainho_86 i0nutz83
figo.evil dumy_wazzy
Etapa 13
i0nutz83 f1or_cs
Klaus_e89 figo.evil
Etapa 14
s3rgyu_adriano_13 yamasha_tusca
kta1412 badboy_steaua
figo.evil varga_nandor2005
dumy_wazzy ady_adinho
Etapa 15
yamasha_tusca mihai1411
s3rgyu_adriano_13 alinn50c
julica_maniaku kta1412
badboy_steaua figo.evil
i0nutz83 dumy_wazzy
Etapa 16
alinn50c yamasha_tusca
f1or_cs niculaeflorinel
figo.evil julica_maniaku
dumy_wazzy quitar
Klaus_e89 i0nutz83
Etapa 17
yamasha_tusca roby29steaua
s3rgyu_adriano_13 f1or_cs
rusu_andrey2005 figo.evil
fallenangell002000 dumy_wazzy
badboy_steaua ady_adinho
quitar Klaus_e89
Etapa 18
mihainho_86 yamasha_tusca
f1or_cs alinn50c
figo.evil mihai1411
ady_adinho julica_maniaku
Klaus_e89 fallenangell002000
Etapa 19
yamasha_tusca kta1412
mihainho_86 f1or_cs
roby29steaua figo.evil
s3rgyu_adriano_13 dumy_wazzy
rusu_andrey2005 ady_adinho
niculaeflorinel Klaus_e89
julica_maniaku i0nutz83
E posibil ca aici sa apara ca RESTANTE unele meciuri jucate. Clasamentul ar trebui sa fie bine. Oricum, daca cineva sesizeaza vreo greseala, va rog sa o semnalati.
figo evil ala are 7 meciuri jucate din 19?
Aiurea. Clar ca nu'l mai intereseaza.
mai stie ca activeaza in campionat?dezinteres total:|
figo.evil EXCLUS
2:ady_adinho figo.evil 3-0
3:yamasha_tusca dumy_wazzy anulat
5:ady_adinho i0nutz83 3-0
6:i0nutz83 yamasha_tusca 0-3
7:dumy_wazzy julica_maniaku anulat
8:fallenangell002000 i0nutz83 3-0
9:julica_maniaku Klaus_e89 amanat
9:i0nutz83 niculaeflorinel 0-3
9:figo.evil mihainho_86 0-3
10:s3rgyu_adriano_13 i0nutz83 3-0
10:f1or_cs figo.evil 3-0
11:marianbolohan figo.evil 3-0
12:niculaeflorinel yamasha_tusca 3-0
12:mihainho_86 i0nutz83 3-0
12:figo.evil dumy_wazzy 0-3
13:i0nutz83 f1or_cs 0-3
13:Klaus_e89 figo.evil 3-0
14:s3rgyu_adriano_13 yamasha_tusca 3-0
14:kta1412 badboy_steaua amanat
14:figo.evil varga_nandor2005 0-3
14:dumy_wazzy ady_adinho anulat
15:yamasha_tusca mihai1411 0-3
15:s3rgyu_adriano_13 alinn50c amanat
15:julica_maniaku kta1412 amanat
15:badboy_steaua figo.evil 3-0
15:i0nutz83 dumy_wazzy 0-3
16:alinn50c yamasha_tusca 3-0
16:f1or_cs niculaeflorinel amanat
16:figo.evil julica_maniaku 0-3
16:dumy_wazzy quitar 0-3
16:Klaus_e89 i0nutz83 3-0
17:yamasha_tusca roby29steaua 0-3
17:s3rgyu_adriano_13 f1or_cs amanat
17:rusu_andrey2005 figo.evil 3-0
17:fallenangell002000 dumy_wazzy 3-0
17:badboy_steaua ady_adinho 3-0
17:quitar Klaus_e89 3-0
18:mihainho_86 yamasha_tusca 3-0
18:f1or_cs alinn50c amanat
18:figo.evil mihai1411 0-3
18:ady_adinho julica_maniaku 0-3
18:Klaus_e89 fallenangell002000 0-3
19:yamasha_tusca kta1412 0-3
19:mihainho_86 f1or_cs amanat
19:roby29steaua figo.evil 3-0
19:s3rgyu_adriano_13 dumy_wazzy 3-0
19:rusu_andrey2005 ady_adinho 3-0
19:niculaeflorinel Klaus_e89 amanat
19:julica_maniaku i0nutz83 3-0
Amanate deci:
9:julica_maniaku Klaus_e89 amanat
14:kta1412 badboy_steaua amanat
15:s3rgyu_adriano_13 alinn50c amanat
15:julica_maniaku kta1412 amanat
16:f1or_cs niculaeflorinel amanat
17:s3rgyu_adriano_13 f1or_cs amanat
18:f1or_cs alinn50c amanat
19:mihainho_86 f1or_cs amanat
19:niculaeflorinel Klaus_e89 amanat
edit: etape!!!
scaldati-va in ele!