FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1101112131422»
RobYnho19.09.2009 10:11
sper sa nu anulati meciul cu klaus .. nu am nici o vina ca nu am jucat

 

 

La fel.

klaus_e8919.09.2009 10:39

nu am ajuns in situatia asta ( cu multe etape nejucate ) din lipsa din interes ... de vina este programul foarte incarcat si nu cred ca sunt singurul cu etape nejucate ... daca se poate si gasesc intelegere, ok ... daca nu, atunci sa le pierd cu 3-0 ... multumesc

AliN4u19.09.2009 10:46

quitar , sergiu si yamasha , cand jucam ?

quitarr19.09.2009 10:56

etapa 11 - quitar v s3rgyu_adriano_13 4-3

RobYnho19.09.2009 11:01

Etapa 11 : Klaus_e89 3 - 1 roby29steaua 3 bari, plm.

quitarr19.09.2009 11:18

etapa 12 - alinn50c v quitar 4-5

Sergyu1619.09.2009 11:23

Etapa 16

 

mihainho_86 v s3rgyu_adriano_13 2-2

 

 

klaus_e8919.09.2009 11:31

Etapa 5 : yamasha_tusca v Klaus_e89

Etapa 8 : julica_maniaku v Klaus_e89

Etapa 9 : Klaus_e89 v rusu_andrey2005

Etapa 10 : mihai1411 v Klaus_e89

Etapa 11 : Klaus_e89 3 - 1 roby29steaua

Etapa 12 : kta1412 1 - 1 Klaus_e89

Etapa 13 : Klaus_e89 v figo.evil

Etapa 14 : ronaldo_0201 4 - 3 Klaus_e89

Etapa 15 : Klaus_e89 4 - 2 ady_adinho

Etapa 16 : Klaus_e89 v i0nutz83

quitarr19.09.2009 14:15

Pe ionut83 il caut pe mess de muult de cand am eu restanta cu el etapa a 7 a

L-am inteles ca este ocupat dar nici macar nu imi raspunde pe mess cu da sau nu ..

cer mv daca nu jucam pana luni

 

mihai141119.09.2009 14:23

Etapa 10

 

mihai1411 v Klaus_e89 2-1 gol in min 90 :X

 

klaus_e8919.09.2009 14:24

Etapa 5 : yamasha_tusca v Klaus_e89

Etapa 8 : julica_maniaku v Klaus_e89

Etapa 9 : Klaus_e89 2 - 3 rusu_andrey2005 ... am ghinion impotriva echipelor spaniole :( suturi pe spatiul poartii 12-4 in favoarea mea :( fifa e nedreapta :(

Etapa 10 : mihai1411 2 - 1 Klaus_e89 ... fifa e nedreapta :( si Barcelona exagerata :(

Etapa 13 : Klaus_e89 v figo.evil

Etapa 16 : Klaus_e89 v i0nutz83

bubutza19.09.2009 16:01

etapa 9:Klaus_e89 v rusu_andrey2005 2-3

 

mai am cu yamasha si cu julica, cu care voi juca pana luni.

quitarr20.09.2009 11:56

mai am :

etapa 8 - quitar v yamasha_tusca - cam greu de gasit .. am vazut cateva massuri offline

etapa 16 - dumy_wazzy v quitar - foarte rar chiar deloc pe mess

 

 

 

L.E - e ora 23 si nu am dat de ei ..

AliN4u20.09.2009 12:18

yamasha ? sergiu ?

 

cand jucam ?

F1oRinho20.09.2009 14:54

Cu ionut nu am apucat sa joc,iar pe maniacu nu l-am vazut pe mess

 

quitarr20.09.2009 19:57

etapa 7 - i0nutz83 v quitar 0-7

F1oRinho21.09.2009 07:59

Etapa 5

 

f1or_cs julica_maniaku 3-2

 

AliN4u21.09.2009 12:22

Nu dau de yamasha si de sergyu , sa amane , eu am amanat deja o data . Daca nu amana , cer 3-0.

Sergyu1621.09.2009 14:41

Cu yamasha si Alin aman etapele. Cu I0nutz se joaca tare greu.

mihai141121.09.2009 17:07

a trecut 1 saptamana,mai primim etape?se merge in ritmul 2 etape pe saptamana sau ce se intampla?anulati ce nu s-a jucat sau vedeti si voi ce faceti

BADboySteaua21.09.2009 17:16

Am mai postat si mai postez odata ca nu dau de figo......cer MV

DoctorLov21.09.2009 17:32

Am amanat postarea unui clasament si implicit a situatiei cu anulari/amanari pentru ca am incercat sa dau de bubutza sa facem un plan de bataie in ceea ce-i priveste pe i0nutz, yamasha si figo. Mi s-ar parea corect ca daca ii amanam lui i0nutz etapele sa facem la fel si cu ceilalti doi. Oricum, ma bucur ca lumea s-a mobilizat si s-au jucat din restante. Asadar, postez clasamentul si mentionez faptul ca cea mai mare parte a meciurilor restante sunt cu cei 3 mentionati mai sus. Pana nu am o discutie cu bubutza nu anulam nimic.

Daca sesizati nereguli va rog sa le spuneti.

clasament.JPG

ronaldo_020121.09.2009 18:01

hai cu etapele bubutza,nu terminam in 2009 sezonu asta!imediat apare 2010-le

sharkybv21.09.2009 19:01

si eu am postat ca nu dau de figo si cer MV, nu a intrat pe mess de saptamani bune, nush ce face...

quitarr21.09.2009 19:49

mai am :

etapa 8 - quitar v yamasha_tusca - cam greu de gasit .. am vazut cateva massuri offline

etapa 16 - dumy_wazzy v quitar - foarte rar chiar deloc pe mess

 

 

«1101112131422»