etapa 16:kta1412 v rusu_andrey2005 4-0 .
klas contacteaza-ma si tu te rog, yamasha tre sa vina, iar cu julica ma voi gasi cat de curand
etapa 16:kta1412 v rusu_andrey2005 4-0 .
klas contacteaza-ma si tu te rog, yamasha tre sa vina, iar cu julica ma voi gasi cat de curand
Cu mine nu ai?
am am si cu tine ![]()
etapa 15
niculaeflorinel 3-3 mihainho_86
Etapa 15
varga_nandor2005 v ronaldo_0201 2-3
nu dau de figo, nu a intrat pe mess de saptamani bune, cer MV, srry
mai activi baieti, "ca e multe" de anulat..
in caz ca nu joc azi cu dummy sau klaus cer MV,de o saptmana astept un semn de viata de la ei.....
du dau de figo
klaus e la munte,si eu am amanat si tot astept
Bubutza, ia atitudine ! Fi rau !
Etapa 13
quitar v mihainho_86 2-3
Dati-mi sfarsitul de saptamana sa imi joc meciurile si o fac tot ce tine de mine. Cu Ionutz am incercat sa joc , are treaba si il inteleg pe ceilalti nu prea i-am cautat recunosc.
ATENTIE! Ce nu se joaca pana luni ora 16 se anuleaza.
Stai asa ca nu sunt la curent. Esti supervizor sau ceva ?
etapa 16: ady_adinho v varga_nandor2005 1-2
frate deci oamenii nu sunt de gasit. In fiecare zi intru sa imi joc etapele si nu gasesc pe nimeni. N-ar fi corect sa mi se anuleze vreun meci.
ATENTIE! Ce nu se joaca pana luni ora 16 se anuleaza.
Stai asa ca nu sunt la curent. Esti supervizor sau ceva ?
Luni 21 septembbrie se anuleaza. Eu sunt supervizor si da, se anuleaza!
Doctore, Luni la 3 sa fii cu clasameentul daca poti si cu meciurile restante...
Etapa 14
ronaldo_0201 v Klaus_e89 4-3
@dummy da un semn de viata!
amânați-mi și mie etapele vã rog ... mulțumesc
care? cate? toate ?
voi fi disponibil aproape to weekend-ul sa imi joc etapele .. chiar si in seara asta
daca mi se anuleaza vreun meci m-as simti nedreptatit si in consecinta m-as retrage
amânați-mi și mie etapele vã rog ... mulțumesc
pe ce motiv.. cand ai de gand sa joci din meciuri?
Etapa 13
dumy_wazzy v ronaldo_0201 2-6
sper sa nu anulati meciul cu klaus si tusca,nu am nici o vina ca nu am jucat
etapa 11
ady_adinho v mihainho_86 4-3
toti cei care mai au etape cu mine, si sunteti multi, mai lasati si voi mesaj cand puteti sa jucati ca nu prea intrati pe mess