FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«191011121322»
bubutza15.09.2009 15:22

etapa 16:kta1412 v rusu_andrey2005 4-0 .

 

klas contacteaza-ma si tu te rog, yamasha tre sa vina, iar cu julica ma voi gasi cat de curand

quitarr16.09.2009 09:24
Cu mine nu ai?

am am si cu tine :)

Allexx10x16.09.2009 12:06

etapa 15

 

niculaeflorinel 3-3 mihainho_86

ronaldo_020116.09.2009 18:57

Etapa 15

 

varga_nandor2005 v ronaldo_0201 2-3

sharkybv16.09.2009 18:58

nu dau de figo, nu a intrat pe mess de saptamani bune, cer MV, srry

bubutza17.09.2009 08:07

mai activi baieti, "ca e multe" de anulat..

ronaldo_020117.09.2009 08:37

in caz ca nu joc azi cu dummy sau klaus cer MV,de o saptmana astept un semn de viata de la ei.....

marianb17.09.2009 08:45

du dau de figo

mihai141117.09.2009 10:36

klaus e la munte,si eu am amanat si tot astept

RobYnho17.09.2009 12:32

Bubutza, ia atitudine ! Fi rau !

mihainho8617.09.2009 13:00

Etapa 13

quitar v mihainho_86 2-3

Sergyu1617.09.2009 13:47

Dati-mi sfarsitul de saptamana sa imi joc meciurile si o fac tot ce tine de mine. Cu Ionutz am incercat sa joc , are treaba si il inteleg pe ceilalti nu prea i-am cautat recunosc.

DoctorLov17.09.2009 14:09

ATENTIE! Ce nu se joaca pana luni ora 16 se anuleaza.

RobYnho17.09.2009 15:28

Stai asa ca nu sunt la curent. Esti supervizor sau ceva ?

sharkybv17.09.2009 15:49

etapa 16: ady_adinho v varga_nandor2005 1-2

quitarr17.09.2009 17:52

frate deci oamenii nu sunt de gasit. In fiecare zi intru sa imi joc etapele si nu gasesc pe nimeni. N-ar fi corect sa mi se anuleze vreun meci.

bubutza17.09.2009 21:03
ATENTIE! Ce nu se joaca pana luni ora 16 se anuleaza.

 

 

Stai asa ca nu sunt la curent. Esti supervizor sau ceva ?

 

 

Luni 21 septembbrie se anuleaza. Eu sunt supervizor si da, se anuleaza!

 

Doctore, Luni la 3 sa fii cu clasameentul daca poti si cu meciurile restante...

ronaldo_020117.09.2009 21:17

Etapa 14

 

ronaldo_0201 v Klaus_e89 4-3

 

 

@dummy da un semn de viata!

klaus_e8918.09.2009 08:47

amânați-mi și mie etapele vã rog ... mulțumesc

DoctorLov18.09.2009 10:03

care? cate? toate ?

quitarr18.09.2009 10:41

voi fi disponibil aproape to weekend-ul sa imi joc etapele .. chiar si in seara asta

daca mi se anuleaza vreun meci m-as simti nedreptatit si in consecinta m-as retrage

bubutza18.09.2009 13:46
amânați-mi și mie etapele vã rog ... mulțumesc

 

pe ce motiv.. cand ai de gand sa joci din meciuri?

ronaldo_020118.09.2009 17:08

Etapa 13

dumy_wazzy v ronaldo_0201 2-6

mihai141119.09.2009 09:47

sper sa nu anulati meciul cu klaus si tusca,nu am nici o vina ca nu am jucat

ady_4steaua19.09.2009 09:55

etapa 11

ady_adinho v mihainho_86 4-3

toti cei care mai au etape cu mine, si sunteti multi, mai lasati si voi mesaj cand puteti sa jucati ca nu prea intrati pe mess

«191011121322»