etapa 11 , i0nutz83 v alinn50c = 1 - 6
etapa 11 , i0nutz83 v alinn50c = 1 - 6
Klaus, mai traiesti ? ![]()
am revenit .. am avut calculatorul in service
cei care au restante cu mine sper sa ne gasim incepand de diseara in jur de ora 22
merci pentru intelegere
maniacule raspunzi si tu pe mess?mi-ai trimis mesaj legat de cupa,dar la intrebarile de meciul nostru nu ai raspuns
E ocupat cu vodca aia.
RESTANTA
etapa 9 - quitar v fallenangell002000 .. 2-0
doctore, un clasament se poate? Ca sa pot pune etape.
nu dau de Catalin, nici nu m-a cautat, nici nu l-am vazut pe mess, daca nu amana, cer MV
mai dupa-masa ![]()
aman etapa cu alinn50c, a mers execrabil, am jucat doar 1 repriza ![]()
Restanta
etapa 10 - niculaeflorinel v quitar .. 0-4
mai am cu klaus, julica si yamasha.. aman ca nu am dat de ei..
etape! doctore, pot sa vad si eu care is restantele?
eu mai am cu klaus si maniacu,cu klaus am vb,am amanat dar nu ne-am sincronizat,iar maniacu nu raspunde
Etapa 16
ronaldo_0201 v badboy_steaua [2-3]
Am cu I0nutz , niculaeflorinel , quitarr...Daca la Ion am inteles ca e mai ocupat , cu ceilalti rar ma intalnesc. Aman si eu , sper sa le joc cat mai repede.
Etapa 16 : roby29steaua 2 - 0 mihai1411
Etapa 14
kta1412 v badboy_steaua [1-4]
RESTANTE :
Etapa 2:
ady_adinho figo.evil
Etapa 3
yamasha_tusca dumy_wazzy
Etapa 5
ady_adinho i0nutz83
f1or_cs julica_maniaku
Etapa 6
i0nutz83 yamasha_tusca
quitar ady_adinho
Etapa 7
i0nutz83 quitar
dumy_wazzy julica_maniaku
Etapa 8
quitar yamasha_tusca
fallenangell002000 i0nutz83
julica_maniaku Klaus_e89
Etapa 9:
i0nutz83 niculaeflorinel
Klaus_e89 rusu_andrey2005
figo.evil mihainho_86
Etapa 10:
s3rgyu_adriano_13 i0nutz83
mihai1411 Klaus_e89
Etapa 11:
quitar s3rgyu_adriano_13
Klaus_e89 roby29steaua
ady_adinho mihainho_86
dumy_wazzy kta1412
ronaldo_0201 f1or_cs
marianbolohan figo.evil
Etapa 12
niculaeflorinel yamasha_tusca
rusu_andrey2005 julica_maniaku
alinn50c quitar
mihainho_86 i0nutz83
kta1412 Klaus_e89
f1or_cs ady_adinho
figo.evil dumy_wazzy
Etapa 13
yamasha_tusca rusu_andrey2005
niculaeflorinel s3rgyu_adriano_13
julica_maniaku mihai1411
fallenangell002000 alinn50c
quitar mihainho_86
varga_nandor2005 kta1412
i0nutz83 f1or_cs
Klaus_e89 figo.evil
ady_adinho marianbolohan
dumy_wazzy ronaldo_0201
Cam multe... ![]()
Etapa 11
ronaldo_0201 f1or_cs 0-3
Etapa 15
fallenangell002000 v f1or_cs 1-3
ms, baieti, etapa 13 nu se joaca? e cu ghinion? De luni aplicam penalizari.
figo.evil mi-ai dat ignore?
etapa 15 - quitar v marianbolohan .. 3-1
maniacu nu imi raspunde,sa amane el daca vrea
cu klaus am amanat eu,desi nu dadusem de el,iar acum nu ne-am sincronizat ca a avut probleme cu netul,ceva de genul asta zicea
etapa 16: marianbolohan v fallenangell002000 3-1