FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1789101122»
AliN4u09.09.2009 18:57

etapa 11 , i0nutz83 v alinn50c = 1 - 6

RobYnho10.09.2009 09:37

Klaus, mai traiesti ? :rolleyes:

quitarr10.09.2009 12:40

am revenit .. am avut calculatorul in service

cei care au restante cu mine sper sa ne gasim incepand de diseara in jur de ora 22

merci pentru intelegere

mihai141110.09.2009 14:21

maniacule raspunzi si tu pe mess?mi-ai trimis mesaj legat de cupa,dar la intrebarile de meciul nostru nu ai raspuns

RobYnho10.09.2009 18:19

E ocupat cu vodca aia.

quitarr10.09.2009 18:39

RESTANTA

 

etapa 9 - quitar v fallenangell002000 .. 2-0

bubutza11.09.2009 06:56

doctore, un clasament se poate? Ca sa pot pune etape.

sharkybv11.09.2009 08:14

nu dau de Catalin, nici nu m-a cautat, nici nu l-am vazut pe mess, daca nu amana, cer MV

DoctorLov11.09.2009 08:25

mai dupa-masa :)

aman etapa cu alinn50c, a mers execrabil, am jucat doar 1 repriza :)

quitarr11.09.2009 10:34

Restanta

 

etapa 10 - niculaeflorinel v quitar .. 0-4

bubutza11.09.2009 10:56

mai am cu klaus, julica si yamasha.. aman ca nu am dat de ei..

DoctorLov11.09.2009 11:25

Clasament la zi, va rog sa va jucati cat mai repede din restante altfel incepem cu anulari si penalizari.

clasament.JPG

bubutza11.09.2009 12:00

etape! doctore, pot sa vad si eu care is restantele?

mihai141111.09.2009 12:13

eu mai am cu klaus si maniacu,cu klaus am vb,am amanat dar nu ne-am sincronizat,iar maniacu nu raspunde

BADboySteaua11.09.2009 12:36

Etapa 16

 

ronaldo_0201 v badboy_steaua [2-3]

Sergyu1611.09.2009 13:30

Am cu I0nutz , niculaeflorinel , quitarr...Daca la Ion am inteles ca e mai ocupat , cu ceilalti rar ma intalnesc. Aman si eu , sper sa le joc cat mai repede.

RobYnho11.09.2009 16:07

Etapa 16 : roby29steaua 2 - 0 mihai1411

BADboySteaua11.09.2009 16:22

Etapa 14

 

kta1412 v badboy_steaua [1-4]

DoctorLov11.09.2009 18:07

RESTANTE :

Etapa 2:

ady_adinho figo.evil

 

Etapa 3

yamasha_tusca dumy_wazzy

 

Etapa 5

ady_adinho i0nutz83

f1or_cs julica_maniaku

 

Etapa 6

i0nutz83 yamasha_tusca

quitar ady_adinho

 

Etapa 7

i0nutz83 quitar

dumy_wazzy julica_maniaku

 

Etapa 8

quitar yamasha_tusca

fallenangell002000 i0nutz83

julica_maniaku Klaus_e89

 

Etapa 9:

i0nutz83 niculaeflorinel

Klaus_e89 rusu_andrey2005

figo.evil mihainho_86

 

Etapa 10:

s3rgyu_adriano_13 i0nutz83

mihai1411 Klaus_e89

 

Etapa 11:

quitar s3rgyu_adriano_13

Klaus_e89 roby29steaua

ady_adinho mihainho_86

dumy_wazzy kta1412

ronaldo_0201 f1or_cs

marianbolohan figo.evil

 

 

Etapa 12

niculaeflorinel yamasha_tusca

rusu_andrey2005 julica_maniaku

alinn50c quitar

mihainho_86 i0nutz83

kta1412 Klaus_e89

f1or_cs ady_adinho

figo.evil dumy_wazzy

 

 

Etapa 13

yamasha_tusca rusu_andrey2005

niculaeflorinel s3rgyu_adriano_13

julica_maniaku mihai1411

fallenangell002000 alinn50c

quitar mihainho_86

varga_nandor2005 kta1412

i0nutz83 f1or_cs

Klaus_e89 figo.evil

ady_adinho marianbolohan

dumy_wazzy ronaldo_0201

 

Cam multe... :)

F1oRinho11.09.2009 18:37

Etapa 11

 

ronaldo_0201 f1or_cs 0-3

 

Etapa 15

 

fallenangell002000 v f1or_cs 1-3

bubutza11.09.2009 19:19

ms, baieti, etapa 13 nu se joaca? e cu ghinion? De luni aplicam penalizari.

marianb11.09.2009 19:52

figo.evil mi-ai dat ignore?

quitarr11.09.2009 20:21

etapa 15 - quitar v marianbolohan .. 3-1

mihai141112.09.2009 05:32

maniacu nu imi raspunde,sa amane el daca vrea

cu klaus am amanat eu,desi nu dadusem de el,iar acum nu ne-am sincronizat ca a avut probleme cu netul,ceva de genul asta zicea

marianb12.09.2009 10:00

etapa 16: marianbolohan v fallenangell002000 3-1

«1789101122»