FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«15678922»
AliN4u30.08.2009 07:20

etapa 9 , ronaldo_0201 v alinn50c = 3 - 5

RobYnho30.08.2009 09:25

Cer amanarea ultimelor doua etape. Etapa 9, respectiv etapa 10.

ronaldo_020130.08.2009 13:25

Etapa1

figo.evil - ronaldo_0201 0-3

Etapa 2

ronaldo_0201 - yamasha_tusca 3-1

Etapa 3

ronaldo_0201 - ady_adinho 9-1

Etapa 4

i0nutz83 v ronaldo_0201 0-4

Etapa 5

ronaldo_0201 v quitar 0-2

Etapa 6

fallenangell002000 v ronaldo_0201 5-4

Etapa 7

ronaldo_0201 v niculaeflorinel 6-3

Etapa 8

s3rgyu_adriano_13 v ronaldo_0201 2-1

Etapa 9

ronaldo_0201 v alinn50c 3-5

Etapa 10

mihainho_86 v ronaldo_0201 2-7

ady_4steaua30.08.2009 15:59

Etapa 2

Ronaldo- adinho 9-1

 

Etapa 8

adinho-niculaeflorinel 3-2

 

Etapa 10

alin50c- adinho 5-5

Sergyu1630.08.2009 18:36

Etapa 9

 

ady_adinho v s3rgyu_adriano_13 1-4

DoctorLov30.08.2009 20:18

fallenangell002000 5 v 4 ronaldo_0201, agonizant meci...cat pe ce :))

klaus_e8930.08.2009 20:44

salut ! am revenit si eu printre voi ... imi cer scuze pentru perioada lunga de absenta, am avut niste probleme printre care unele si de sanatate ... sunt disponibil pentru etape, sper sa reusesc sa le joc cat mai repede ... va multumesc pentru intelegere

bubutza30.08.2009 21:19

am plecat, va salut, revin

DoctorLov31.08.2009 09:26

Etapa 7

 

 

ady_adinho 2 v 4 fallenangell002000

 

Etapa 10

 

fallenangell002000 4 v 2 yamasha_tusca

clasament.JPG

BADboySteaua31.08.2009 13:33

Etapa 9

 

yamasha_tusca v badboy_steaua [2-2]

ronaldo_020131.08.2009 13:34

doctor multumim de clasament!

crist3a31.08.2009 14:15

Etapa 4

ady_adinho v yamasha_tusca 2-5

klaus_e8931.08.2009 19:57

Etapa 1 : mihainho_86 - Klaus_e89

Etapa 2 : Klaus_e89 - f1or_cs

Etapa 3 : marianbolohan - Klaus_e89

Etapa 4 : Klaus_e89 2 - 2 dumy_wazzy

Etapa 5 : yamasha_tusca v Klaus_e89

Etapa 6 : varga_nandor2005 v Klaus_e89

Etapa 7 : Klaus_e89 4 - 1 badboy_steaua

Etapa 8 : julica_maniaku v Klaus_e89

Etapa 9 : Klaus_e89 v rusu_andrey2005

Etapa 10 : mihai1411 v Klaus_e89

 

le voi juca si pe restul cat mai repede ... multumesc pentru intelegere

marianb01.09.2009 15:44

etapa 6: julica_maniaku v marianbolohan 2-3

ronaldo_020101.09.2009 18:09

etape?

DoctorLov02.09.2009 07:34

in pauza dintre emisiuni =))

ManiaCU02.09.2009 13:27

Et 4: alinn50c - julica_maniaku 2-3 :)

quitarr02.09.2009 15:30

am calculatorul in service

n-ar trebui sa dureze prea mult ..

rog amanare .. nu am cum sa joc

ady_4steaua03.09.2009 11:14

Etapa 1

adinho -kta 2-1

 

Etapa 3

ady-adinho-Ronaldo 1-9

 

Etapa 4

adinho-yamsha 2-5

 

mai am de jucat cu figo, ionutz si quitar

ronaldo_020103.09.2009 20:00

Lipsesc pana miercuri,as dorii amanarea partidelor in caz ca nu ma incadrez in termenul limita de disputare a etapelor!ms

Sergyu1603.09.2009 21:44

In ritmul asta , jucam 2010 din retur.

DoctorLov04.09.2009 02:49

sa-mi dea mie i0nutz etapele si le postez eu in continuare.

klaus_e8904.09.2009 13:22

salut baietii ... ce mai faceti ? o sa joc si eu etapele cat mai rpd ... va multumesc :)

mihainho8604.09.2009 14:07

klaus,figo si maniacu, va astept sa jucam.

marianb04.09.2009 15:27

Etapa 3 : marianbolohan - Klaus_e89 3-1

«15678922»