etapa 9 , ronaldo_0201 v alinn50c = 3 - 5
etapa 9 , ronaldo_0201 v alinn50c = 3 - 5
Cer amanarea ultimelor doua etape. Etapa 9, respectiv etapa 10.
Etapa1
figo.evil - ronaldo_0201 0-3
Etapa 2
ronaldo_0201 - yamasha_tusca 3-1
Etapa 3
ronaldo_0201 - ady_adinho 9-1
Etapa 4
i0nutz83 v ronaldo_0201 0-4
Etapa 5
ronaldo_0201 v quitar 0-2
Etapa 6
fallenangell002000 v ronaldo_0201 5-4
Etapa 7
ronaldo_0201 v niculaeflorinel 6-3
Etapa 8
s3rgyu_adriano_13 v ronaldo_0201 2-1
Etapa 9
ronaldo_0201 v alinn50c 3-5
Etapa 10
mihainho_86 v ronaldo_0201 2-7
Etapa 2
Ronaldo- adinho 9-1
Etapa 8
adinho-niculaeflorinel 3-2
Etapa 10
alin50c- adinho 5-5
Etapa 9
ady_adinho v s3rgyu_adriano_13 1-4
fallenangell002000 5 v 4 ronaldo_0201, agonizant meci...cat pe ce ![]()
salut ! am revenit si eu printre voi ... imi cer scuze pentru perioada lunga de absenta, am avut niste probleme printre care unele si de sanatate ... sunt disponibil pentru etape, sper sa reusesc sa le joc cat mai repede ... va multumesc pentru intelegere
am plecat, va salut, revin
Etapa 9
yamasha_tusca v badboy_steaua [2-2]
doctor multumim de clasament!
Etapa 4
ady_adinho v yamasha_tusca 2-5
Etapa 1 : mihainho_86 - Klaus_e89
Etapa 2 : Klaus_e89 - f1or_cs
Etapa 3 : marianbolohan - Klaus_e89
Etapa 4 : Klaus_e89 2 - 2 dumy_wazzy
Etapa 5 : yamasha_tusca v Klaus_e89
Etapa 6 : varga_nandor2005 v Klaus_e89
Etapa 7 : Klaus_e89 4 - 1 badboy_steaua
Etapa 8 : julica_maniaku v Klaus_e89
Etapa 9 : Klaus_e89 v rusu_andrey2005
Etapa 10 : mihai1411 v Klaus_e89
le voi juca si pe restul cat mai repede ... multumesc pentru intelegere
etapa 6: julica_maniaku v marianbolohan 2-3
etape?
in pauza dintre emisiuni =))
Et 4: alinn50c - julica_maniaku 2-3 ![]()
am calculatorul in service
n-ar trebui sa dureze prea mult ..
rog amanare .. nu am cum sa joc
Etapa 1
adinho -kta 2-1
Etapa 3
ady-adinho-Ronaldo 1-9
Etapa 4
adinho-yamsha 2-5
mai am de jucat cu figo, ionutz si quitar
Lipsesc pana miercuri,as dorii amanarea partidelor in caz ca nu ma incadrez in termenul limita de disputare a etapelor!ms
In ritmul asta , jucam 2010 din retur.
sa-mi dea mie i0nutz etapele si le postez eu in continuare.
salut baietii ... ce mai faceti ? o sa joc si eu etapele cat mai rpd ... va multumesc ![]()
klaus,figo si maniacu, va astept sa jucam.
Etapa 3 : marianbolohan - Klaus_e89 3-1