de maine incep si eu sa-mi joc etapele......maine ma duc dupa calc ![]()
de maine incep si eu sa-mi joc etapele......maine ma duc dupa calc ![]()
Doar ce am venit de la mare in noaptea asta... is plecat de duminica. Rog ingaduinta ![]()
badboy_steaua - alinn50c = 1 - 2 , etapa 2
Etapa 8 : roby29steaua 2 - 6 f1or_cs
Etapa 7 : mihainho_86 2 - 5 roby29steaua
Etapa 8
mihai1411 v marianbolohan 5-1
Etapa 7
f1or_cs v mihai1411 4-4,mi-am dat autogol si am ratat in min 90 singur,asta e ![]()
Etapa 6 : alinn50c 1 - 3 roby29steaua
Etapa 5
kta1412 v niculaeflorinel 2-0
Etapa 8
mihainho_86 v kta1412 1-3
Etapa 8
s3rgyu_adriano_13 v ronaldo_0201 2-1
etapa 6 - quitar v ady_adinho - are probleme cu calc .. cred ca a amanat .. daca nu .. sa amane
etapa 7 - i0nutz83 v quitar - te-am cautat prima oara nu puteai a doua oara nu mi-ai raspuns
etapa 8 - quitar v yamasha_tusca - te-am cautat nu mi-ai raspuns
Etapa 7
niculaeflorinel vs ronaldo_0201 3-6
@good game sergyu!
mai am o etapa cu doctor si una cu adynho! revin in tara pe 29 bafta tuturor!
De figo.evil ce mai stiti? Omu nici accept nu mi-a dat , nu a mai postat nimic de pe la pagina 4 , meciuri nimic.
Etapa 6
s3rgyu_adriano_13 v kta1412 2-0
5 victorii , 2 infrangeri .
Etapa 4 (restanta)
badboy_steaua v f1or_cs [2-2]
Etapa 5
marianbolohan v badboy_steaua [2-3]
imi cer scuze ca nu am putut juca etapele dar am fost plecat o saptamana .. si nici nu am avut de unde sa postez ca aman ... ms pt intelegere
Etapa 7
figo.evil v s3rgyu_adriano_13 1-1
Etapa 1
yamasha_tusca -marianbolohan 3-2
etapa 7: marianbolohan v rusu_andrey2005 4-1, scuze
m-am emotionat prima victorie
, gg babutza!
etapa 7:
marianbolohan v rusu_andrey2005 4-1
Etapa 6
mihai1411 vmihainho_86 4-2,felicitari pt jocul prestat
Unde gasim un formular pentru clasament ? excel, 22 echipe ?![]()
etapa 7: marianbolohan v rusu_andrey2005 1-4
etapa 7:marianbolohan v rusu_andrey2005 4-1
Deci? Nu de alta , da sa nu apara confuzii.
marian m-a batut, deci e cum am postat eu:
etapa 7:
marianbolohan v rusu_andrey2005 4-1
etapa 7: yamasha_tusca v varga_nandor2005 0-2
etapa 8: badboy_steaua v varga_nandor2005 3-6
etapa 6
niculaeflorinel 5-0 figo.evil
cred ca se retrage si de aici ![]()
salutare baieti, din pacate nu am reusit sa imi rezolv problema cu laptopul asa ca ma vad nevoit sa ma retrag..sper sa ma primiti inapoi intr-unul din sezoanele viitoare..numa' bine