FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«13456722»
BADboySteaua20.08.2009 17:15

de maine incep si eu sa-mi joc etapele......maine ma duc dupa calc :D

ManiaCU20.08.2009 20:30

Doar ce am venit de la mare in noaptea asta... is plecat de duminica. Rog ingaduinta :(

 

AliN4u20.08.2009 22:53

badboy_steaua - alinn50c = 1 - 2 , etapa 2

RobYnho21.08.2009 12:13

Etapa 8 : roby29steaua 2 - 6 f1or_cs

 

 

Etapa 7 : mihainho_86 2 - 5 roby29steaua

mihai141121.08.2009 15:46

Etapa 8

 

mihai1411 v marianbolohan 5-1

 

 

Etapa 7

 

f1or_cs v mihai1411 4-4,mi-am dat autogol si am ratat in min 90 singur,asta e :P

 

RobYnho22.08.2009 09:55

Etapa 6 : alinn50c 1 - 3 roby29steaua

ktakta22.08.2009 10:32

Etapa 5

kta1412 v niculaeflorinel 2-0

Etapa 8

mihainho_86 v kta1412 1-3

Sergyu1622.08.2009 11:16

Etapa 8

 

s3rgyu_adriano_13 v ronaldo_0201 2-1

quitarr22.08.2009 11:25

etapa 6 - quitar v ady_adinho - are probleme cu calc .. cred ca a amanat .. daca nu .. sa amane

etapa 7 - i0nutz83 v quitar - te-am cautat prima oara nu puteai a doua oara nu mi-ai raspuns

etapa 8 - quitar v yamasha_tusca - te-am cautat nu mi-ai raspuns

 

 

ronaldo_020122.08.2009 12:21

Etapa 7

 

niculaeflorinel vs ronaldo_0201 3-6

 

 

@good game sergyu!

 

 

mai am o etapa cu doctor si una cu adynho! revin in tara pe 29 bafta tuturor!

Sergyu1622.08.2009 12:38

De figo.evil ce mai stiti? Omu nici accept nu mi-a dat , nu a mai postat nimic de pe la pagina 4 , meciuri nimic.

 

Etapa 6

 

s3rgyu_adriano_13 v kta1412 2-0

 

5 victorii , 2 infrangeri .

BADboySteaua22.08.2009 18:12

Etapa 4 (restanta)

 

badboy_steaua v f1or_cs [2-2]

 

Etapa 5

 

marianbolohan v badboy_steaua [2-3]

Figoevil22.08.2009 19:47

imi cer scuze ca nu am putut juca etapele dar am fost plecat o saptamana .. si nici nu am avut de unde sa postez ca aman ... ms pt intelegere

Sergyu1623.08.2009 10:22

Etapa 7

 

figo.evil v s3rgyu_adriano_13 1-1

crist3a23.08.2009 11:20

Etapa 1

 

yamasha_tusca -marianbolohan 3-2

marianb23.08.2009 17:30

etapa 7: marianbolohan v rusu_andrey2005 4-1, scuze :rolleyes: m-am emotionat prima victorie fular-campionii , gg babutza!

bubutza23.08.2009 17:30

etapa 7:

marianbolohan v rusu_andrey2005 4-1

mihai141123.08.2009 17:48

Etapa 6

 

mihai1411 vmihainho_86 4-2,felicitari pt jocul prestat

 

i0nutz8323.08.2009 19:41

Unde gasim un formular pentru clasament ? excel, 22 echipe ?:)

Sergyu1623.08.2009 19:59
etapa 7: marianbolohan v rusu_andrey2005 1-4

 

 

etapa 7:

marianbolohan v rusu_andrey2005 4-1

 

Deci? Nu de alta , da sa nu apara confuzii.

bubutza24.08.2009 07:36

marian m-a batut, deci e cum am postat eu:

 

etapa 7:

marianbolohan v rusu_andrey2005 4-1

sharkybv24.08.2009 11:14

etapa 7: yamasha_tusca v varga_nandor2005 0-2

 

etapa 8: badboy_steaua v varga_nandor2005 3-6

Allexx10x24.08.2009 12:41

etapa 6

niculaeflorinel 5-0 figo.evil

mihai141124.08.2009 16:22

cred ca se retrage si de aici :))

ady_4steaua25.08.2009 10:44

salutare baieti, din pacate nu am reusit sa imi rezolv problema cu laptopul asa ca ma vad nevoit sa ma retrag..sper sa ma primiti inapoi intr-unul din sezoanele viitoare..numa' bine

«13456722»