FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1234522»
sharkybv10.08.2009 15:00

@marianbolohan....mai intra si tu pe mess sau macar lasa un mesaj cand putem juca....ms

DoctorLov10.08.2009 16:12

tapa 4

 

fallenangell002000 3 v 0 kta1412

quitarr10.08.2009 19:11

etapa 4 - quitar v figo.evil ..8-2

etapa 5 - ronaldo_0201 v quitar 0-2

ronaldo_020111.08.2009 08:04

frumos meci quitar,pacat ca am rtata din orice pozitie...bft in cn!

crist3a11.08.2009 08:10

am revenit! sunt gata de meciuri:D.... La multi ani sergyu!:*

bubutza11.08.2009 09:02

nu l-am vazut absolut deloc pe Alin. Daca nu a amanat si nu jucam pana in seara asta, aman-o in contu meu.

sharkybv11.08.2009 11:47

etapa 5: dumy_wazzy v varga_nandor2005 1-2, meci din nou norocos...

RobYnho11.08.2009 15:44

Cer si eu amanarea ultimelor doua etape, avand in vedere ca nu sunt acasa si nu prea sunt in stare sa le joc. Mersi !

DoctorLov11.08.2009 17:36

țara țara vrem etape :)):steag_cruce_invers:

sharkybv11.08.2009 18:13

etapa 4: varga_nandor2005 v marianbolohan 3-2

i0nutz8311.08.2009 18:37

S-au jucat fix 7 meciuri dintre cele 22 postate... Mai asteptati pentru etape. Asta daca nu vreti sa incepem cu muuulte penalizari ;)

bubutza11.08.2009 18:37

tara tara vrem jucatori disponibili pentru etape :P

ronaldo_020111.08.2009 19:15

Etapa 4

 

i0nutz83 v ronaldo_0201 0-4

F1oRinho12.08.2009 18:37

Am din nou ceva probleme cu calculatorul,sper sa le rezolv in maxim 2 zile

klaus_e8913.08.2009 09:37

imi cer scuze ca nu am jucat etapele pana acum ... am fost si sunt in continuare putin cam aglomerat cu diverse activitati ... rog amanare in continuare ... voi face tot posibilul sa le joc in cel mai scurt timp !

Sergyu1613.08.2009 09:54

Etapa 5

roby29steaua v s3rgyu_adriano_13 1-4

RobYnho13.08.2009 09:58

Etapa 5

 

roby29steaua 1 - 4 s3rgyu_adriano_13 Bv !

AliN4u13.08.2009 16:05

imi cer si eu scuze ca n-am jucat nimic , marti am examen pentru permis auto (teorie) , sunt ocupat cu invatatul ..

mihai141113.08.2009 16:39

am revenit si eu de la mare,momentan

 

o sa joc cat pot de repde

ktakta13.08.2009 19:58

plecat din tara , revin sapt viitoare

Sergyu1613.08.2009 20:44

Etapa 2

 

julica_maniaku - s3rgyu_adriano_13 1-3

mihai141114.08.2009 09:25

Etapa 4

 

s3rgyu_adriano_13 v mihai1411 0-3

 

ronaldo_020114.08.2009 15:18

etape?

marianb14.08.2009 15:46

ce etape ca nu am jucat decat 1 meci restu nu am cu cine

RobYnho14.08.2009 16:02

Nu'i nimic. Jucam 2010 din etapa 5.

«1234522»