@marianbolohan....mai intra si tu pe mess sau macar lasa un mesaj cand putem juca....ms
@marianbolohan....mai intra si tu pe mess sau macar lasa un mesaj cand putem juca....ms
tapa 4
fallenangell002000 3 v 0 kta1412
etapa 4 - quitar v figo.evil ..8-2
etapa 5 - ronaldo_0201 v quitar 0-2
frumos meci quitar,pacat ca am rtata din orice pozitie...bft in cn!
am revenit! sunt gata de meciuri:D.... La multi ani sergyu!:*
nu l-am vazut absolut deloc pe Alin. Daca nu a amanat si nu jucam pana in seara asta, aman-o in contu meu.
etapa 5: dumy_wazzy v varga_nandor2005 1-2, meci din nou norocos...
Cer si eu amanarea ultimelor doua etape, avand in vedere ca nu sunt acasa si nu prea sunt in stare sa le joc. Mersi !
țara țara vrem etape ![]()
![]()
etapa 4: varga_nandor2005 v marianbolohan 3-2
S-au jucat fix 7 meciuri dintre cele 22 postate... Mai asteptati pentru etape. Asta daca nu vreti sa incepem cu muuulte penalizari ![]()
tara tara vrem jucatori disponibili pentru etape ![]()
Etapa 4
i0nutz83 v ronaldo_0201 0-4
Am din nou ceva probleme cu calculatorul,sper sa le rezolv in maxim 2 zile
imi cer scuze ca nu am jucat etapele pana acum ... am fost si sunt in continuare putin cam aglomerat cu diverse activitati ... rog amanare in continuare ... voi face tot posibilul sa le joc in cel mai scurt timp !
Etapa 5
roby29steaua v s3rgyu_adriano_13 1-4
Etapa 5
roby29steaua 1 - 4 s3rgyu_adriano_13 Bv !
imi cer si eu scuze ca n-am jucat nimic , marti am examen pentru permis auto (teorie) , sunt ocupat cu invatatul ..
am revenit si eu de la mare,momentan
o sa joc cat pot de repde
plecat din tara , revin sapt viitoare
Etapa 2
julica_maniaku - s3rgyu_adriano_13 1-3
Etapa 4
s3rgyu_adriano_13 v mihai1411 0-3
etape?
ce etape ca nu am jucat decat 1 meci restu nu am cu cine
Nu'i nimic. Jucam 2010 din etapa 5.