Etapa 1
mihai1411 - quitar 5-3
Etapa 1
mihai1411 - quitar 5-3
etapa 3 - kta1412 - quitar ... 1-5
plecat pana luni , aman tot
si eu plec la mare,vin joi cred
si eu plec maine la mare, stau o saptamana, imi amanati si mie va rog
Doar ce am venit de la mare. Daca nu pot sa joc pana deseara se amana...
va rog frumos sa imi amanati si mie etapele ... am fost foarte aglomerat zilele astea si nu prea am avut timp de calculator ... multumesc pentru intelegere
3 ani de FcSteaua. Sa sara dopurile ! ![]()
Etapa 1
figo.evil - ronaldo_0201 0 - 3
Etapa 2
ady_adinho - figo.evil ... nu am dat de el . eu nu aman
Etapa 3
figo.evil - i0nutz83 8 - 4
@ figo : Si'a amanat adinho meciurile, daca erai atent.
@figo: tu-l cunosti pe god? ![]()
nu a zis ca se retrage
?
pai ce mai cauta in campionat daca s-a retras?
la revedere ![]()
nu amice din cupa .. ma retrag
erai oricum dat afara din cupa, amice!
Etapa 1
f1or_cs - dumy_wazzy 4-0
etape, ceva ?
ce etape ca nu am jucat nimic:)
Incercati sa mai jucati din meciuri ...
pai vreo 3-4 utilizatori is plecati in vacanta, 2-3 au probleme cu calcu. Nu condamn sau ceva, ca doar e sezonul de concedii, iar problemele cu calcu` mai apar. Dar ce facem ? Stam pe loc si asteptam dupa ei ?
Postate etapele 4 si 5. Succes ![]()
oo da, etape
Deci si eu am probleme cu calculatoru si cu laptopu...
Pe calc nu-mi mai merge fifa ... cand intru imi zice ca nu-mi recunoaste cartea grafica sau ceva in genu asta(probabil se refera la placa video).
Laptopul nu mi se mai conecteaza la internet prin cablu... doar wirelles vrea.
O sa incerc zilele astea sa rezolv ceva sa-mi pot juca etapele.
etapa 5:
mihainho_86 v rusu_andrey2005 0-3 baieti, nu va mai exersati chiu+w -urile pe mine. Treceti direct 3-0 si va inteleg.
Etapa 5
figo.evil 1 v 7 fallenangell002000