FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«123422»
mihai141106.08.2009 14:19

Etapa 1

 

mihai1411 - quitar 5-3

 

quitarr06.08.2009 21:49

etapa 3 - kta1412 - quitar ... 1-5

AliN4u07.08.2009 02:50

plecat pana luni , aman tot

mihai141107.08.2009 05:45

si eu plec la mare,vin joi cred

Allexx10x07.08.2009 09:29

si eu plec maine la mare, stau o saptamana, imi amanati si mie va rog

ManiaCU07.08.2009 13:42

Doar ce am venit de la mare. Daca nu pot sa joc pana deseara se amana...

klaus_e8907.08.2009 16:01

va rog frumos sa imi amanati si mie etapele ... am fost foarte aglomerat zilele astea si nu prea am avut timp de calculator ... multumesc pentru intelegere

RobYnho07.08.2009 16:43

3 ani de FcSteaua. Sa sara dopurile ! :beer2:

Figoevil07.08.2009 17:03

Etapa 1

figo.evil - ronaldo_0201 0 - 3

 

Etapa 2

ady_adinho - figo.evil ... nu am dat de el . eu nu aman

 

Etapa 3

figo.evil - i0nutz83 8 - 4

 

RobYnho07.08.2009 17:14

@ figo : Si'a amanat adinho meciurile, daca erai atent.

dumy3l07.08.2009 17:20

@figo: tu-l cunosti pe god? :tomato:

mihai141107.08.2009 18:38

nu a zis ca se retrage :))?

bubutza07.08.2009 18:56

pai ce mai cauta in campionat daca s-a retras?

 

la revedere :)

Figoevil07.08.2009 19:14

nu amice din cupa .. ma retrag

bubutza07.08.2009 19:37

erai oricum dat afara din cupa, amice!

F1oRinho07.08.2009 20:50

Etapa 1

 

f1or_cs - dumy_wazzy 4-0

DoctorLov08.08.2009 08:27

etape, ceva ?

marianb08.08.2009 10:30

ce etape ca nu am jucat nimic:)

i0nutz8308.08.2009 10:33

Incercati sa mai jucati din meciuri ...

DoctorLov08.08.2009 10:43

pai vreo 3-4 utilizatori is plecati in vacanta, 2-3 au probleme cu calcu. Nu condamn sau ceva, ca doar e sezonul de concedii, iar problemele cu calcu` mai apar. Dar ce facem ? Stam pe loc si asteptam dupa ei ?

i0nutz8309.08.2009 08:51

Postate etapele 4 si 5. Succes :)

bubutza09.08.2009 11:10

oo da, etape

ManiaCU09.08.2009 20:41

Deci si eu am probleme cu calculatoru si cu laptopu...

Pe calc nu-mi mai merge fifa ... cand intru imi zice ca nu-mi recunoaste cartea grafica sau ceva in genu asta(probabil se refera la placa video).

Laptopul nu mi se mai conecteaza la internet prin cablu... doar wirelles vrea.

O sa incerc zilele astea sa rezolv ceva sa-mi pot juca etapele.

bubutza10.08.2009 12:18

etapa 5:

mihainho_86 v rusu_andrey2005 0-3 baieti, nu va mai exersati chiu+w -urile pe mine. Treceti direct 3-0 si va inteleg.

DoctorLov10.08.2009 14:48

Etapa 5

 

figo.evil 1 v 7 fallenangell002000

«123422»