comentarii, scoruri etc
comentarii, scoruri etc
Etapa 3
s3rgyu_adriano_13 - rusu_andrey2005 = [7-2]
etapa 3:s3rgyu_adriano_13 - rusu_andrey2005 7-2 cam inapti astia ce-i misc eu.
etapa 2:niculaeflorinel - rusu_andrey2005 3-1 iz de chiuvist.
etapa 1:rusu_andrey2005 - fallenangell002000 1-2 nesansa
Etapa 1 : mihainho_86 - klaus_e89
Etapa 2 : klaus_e89 - f1or_cs
Etapa 3 : marianbolohan - klaus_e89
Etapa 2: niculaeflorinel 3-1 rusu_andrey2005
mihai1411 mi-ai dat cumva ignore? ca nu merge sa te adaug in lista
Etapa 2
ronaldo_0201 vs yamasha_tusca 3-1
Etapa 1
s3rgyu_adriano_13 - badboy_steaua [0-4]
Etapa 3
mihainho_86 - badboy_steaua [2-6]
Socant de prost am jucat.
etapa 2:niculaeflorinel - rusu_andrey2005 3-1 iz de chiuvist.
de ce au intrat iar qwisti in campionat?
Etapa 3 : roby29steaua 3 - 2 fallenangell002000
Etapa a 2 a
i0nutz83 - kta1412 3-5
Etapa 1 : roby29steaua 4 - 1 i0nutz83
Etapa 3
mihai1411- niculaeflorinel 3-2 greu
etapa 2: varga_nandor2005 - mihainho_86 2-0
Etapa 1
ronaldo_0201 vs figo.rico 3-0
Etapa 1
rusu_andrey2005 1 - 2 fallenangell002000
etapa 2 - quitar - roby29steaua .. 4-3
Etapa 2 : quitar 4 - 3 roby29steaua
Va rog sa-mi amanati etapa cu alin50c si urmatoarele 3 etape ce vor fi postate ca am probleme cu calcu si tebuia sa o trimit la garantie.....cred ca dureaza 7-10 zile. Multumesc anticipat!
am cam aceeasi problema cu badboy..mi-am ars tastatura la laptop si dureaza o sapt sau chiar doua pana va fi gata...
Etapa 2
fallenangell002000 - mihai1411 8-8 ![]()
In sara asta plec la mare,ma intorc luni!in caz ca nu ma voi incadra cu etapele as dorii o mica amanare! bft all!
plec maine dimineata devreme la Cluj sa rezolv cu chiria si apoi la tara. Va rog sa mi amanati si mie meciurile pana luni si cand vin le joc la foc automat.
P.S. Poate ajung si eu la meci.
o sa joc weekendul acesta meciurile. daca trec de data stabilita cer amanarea. multumesc!
Etapa 3
f1or_cs - varga_nandor2005 3-1 Noroc cu van der sar ![]()