FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«12322»
i0nutz8304.08.2009 09:36

comentarii, scoruri etc

Sergyu1604.08.2009 09:56

Etapa 3

 

s3rgyu_adriano_13 - rusu_andrey2005 = [7-2]

bubutza04.08.2009 09:58

etapa 3:s3rgyu_adriano_13 - rusu_andrey2005 7-2 cam inapti astia ce-i misc eu.

etapa 2:niculaeflorinel - rusu_andrey2005 3-1 iz de chiuvist.

etapa 1:rusu_andrey2005 - fallenangell002000 1-2 nesansa

klaus_e8904.08.2009 10:21

Etapa 1 : mihainho_86 - klaus_e89

 

Etapa 2 : klaus_e89 - f1or_cs

 

Etapa 3 : marianbolohan - klaus_e89

 

Allexx10x04.08.2009 12:38

Etapa 2: niculaeflorinel 3-1 rusu_andrey2005

 

 

mihai1411 mi-ai dat cumva ignore? ca nu merge sa te adaug in lista

ronaldo_020104.08.2009 12:47

Etapa 2

 

ronaldo_0201 vs yamasha_tusca 3-1

BADboySteaua04.08.2009 13:21

Etapa 1

 

s3rgyu_adriano_13 - badboy_steaua [0-4]

 

Etapa 3

 

mihainho_86 - badboy_steaua [2-6]

Sergyu1604.08.2009 13:23

Socant de prost am jucat.

mihai141104.08.2009 13:47
etapa 2:niculaeflorinel - rusu_andrey2005 3-1 iz de chiuvist.

 

de ce au intrat iar qwisti in campionat?

 

RobYnho04.08.2009 14:22

Etapa 3 : roby29steaua 3 - 2 fallenangell002000

ktakta04.08.2009 15:12

Etapa a 2 a

i0nutz83 - kta1412 3-5

RobYnho04.08.2009 15:33

Etapa 1 : roby29steaua 4 - 1 i0nutz83

mihai141104.08.2009 18:28

Etapa 3

 

mihai1411- niculaeflorinel 3-2 greu

 

sharkybv04.08.2009 18:28

etapa 2: varga_nandor2005 - mihainho_86 2-0

ronaldo_020104.08.2009 19:13

Etapa 1

 

ronaldo_0201 vs figo.rico 3-0

DoctorLov04.08.2009 19:48

Etapa 1

 

rusu_andrey2005 1 - 2 fallenangell002000

quitarr05.08.2009 11:19

etapa 2 - quitar - roby29steaua .. 4-3

RobYnho05.08.2009 11:19

Etapa 2 : quitar 4 - 3 roby29steaua

BADboySteaua05.08.2009 12:00

Va rog sa-mi amanati etapa cu alin50c si urmatoarele 3 etape ce vor fi postate ca am probleme cu calcu si tebuia sa o trimit la garantie.....cred ca dureaza 7-10 zile. Multumesc anticipat!

ady_4steaua05.08.2009 12:07

am cam aceeasi problema cu badboy..mi-am ars tastatura la laptop si dureaza o sapt sau chiar doua pana va fi gata...

mihai141105.08.2009 13:49

Etapa 2

 

fallenangell002000 - mihai1411 8-8 :|

 

ronaldo_020105.08.2009 17:52

In sara asta plec la mare,ma intorc luni!in caz ca nu ma voi incadra cu etapele as dorii o mica amanare! bft all!

crist3a05.08.2009 18:24

plec maine dimineata devreme la Cluj sa rezolv cu chiria si apoi la tara. Va rog sa mi amanati si mie meciurile pana luni si cand vin le joc la foc automat.

 

P.S. Poate ajung si eu la meci.

dumy3l06.08.2009 06:12

o sa joc weekendul acesta meciurile. daca trec de data stabilita cer amanarea. multumesc!

F1oRinho06.08.2009 13:59

Etapa 3

 

f1or_cs - varga_nandor2005 3-1 Noroc cu van der sar :)

«12322»