Etapa 6
badboy_steaua v dumy_wazzy [5-3]
Etapa 6
badboy_steaua v dumy_wazzy [5-3]
etapa 2: dumy_wazzy - marianbolohan 2-6
etapa 6 - quitar v ady_adinho - s-a retras deci 3-0
etapa 7 - i0nutz83 v quitar - sa zica de ce n-am jucat
etapa 8 - quitar v yamasha_tusca - nu prea l-am vazut online si cand a fost nu a putut
@quitarr: am avut foarte multa treaba la TV; acum intelegi de ce nu am jucat ?
2 etape postate. Incerc sa rezolv cu bolohan pentru clasament. Sau poate aveti voi alte sugestii, mai ales cei fara job-uri, cu mai mult timp liber..
Si eu cu cine joc in etapa 10 ? ![]()
cu cine scrie ![]()
etapa 1
niculaeflorinel 2-2 julica_maniaku
etapa 7 , kta1412 v alinn50c = 1 - 3
Etapa 9
f1or_cs v kta1412 0-2
Etapa 10
kta1412 v marianbolohan 2-2
un clasament, etapele reactualizate?, nimic?
@quitarr: am avut foarte multa treaba la TV; acum intelegi de ce nu am jucat ?
pe ce program?![]()
Etapa 9
dumy_wazzy v mihai1411 2-6
etapa 9: varga_nandor2005 v julica_maniaku 4-2
@quitarr: La TTV. TargovisteTv.
etapa 8 , alinn50c v figo.evil = 8 - 3
klaus e plecat?aman eu ca nu am dat de el
amanati-mi si mie tot ce nu joc pana dupa 5 septembrie. Am sa incerc sa mai joc maine si poimaine cate ceva, ce nu, joc cand vin, adica pe 4-5 septembrie.
Multumesc anticipat
de maine sunt disponibil pentru restante,ionutz ms de amanari:)
etapa 10: rusu_andrey2005 v varga_nandor2005 0-2
Am revenit, sunt disponibil pentru etape ![]()
mi-au facut astia laptopu. e vreo sansa sa revin ? promit ca imi joc repede meciurile ca oricum sunt casnic
azi sunt la nunta baaa ![]()
aman si eu ce am
bafta
home,
mihainho,Alin,adynho va astept pentru etape
stai sa vad dak ma primeste lumea inpoi:D
eu nu vad nici un post din care sa reiasa ca esti data afara:P