FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«14567822»
BADboySteaua25.08.2009 12:51

Etapa 6

 

badboy_steaua v dumy_wazzy [5-3]

marianb25.08.2009 15:12

etapa 2: dumy_wazzy - marianbolohan 2-6

quitarr26.08.2009 07:42

etapa 6 - quitar v ady_adinho - s-a retras deci 3-0

 

etapa 7 - i0nutz83 v quitar - sa zica de ce n-am jucat

 

etapa 8 - quitar v yamasha_tusca - nu prea l-am vazut online si cand a fost nu a putut

i0nutz8326.08.2009 16:10

@quitarr: am avut foarte multa treaba la TV; acum intelegi de ce nu am jucat ?

 

2 etape postate. Incerc sa rezolv cu bolohan pentru clasament. Sau poate aveti voi alte sugestii, mai ales cei fara job-uri, cu mai mult timp liber..

F1oRinho26.08.2009 17:54

Si eu cu cine joc in etapa 10 ? :D

i0nutz8326.08.2009 18:56

cu cine scrie :)

Allexx10x26.08.2009 22:39

etapa 1

niculaeflorinel 2-2 julica_maniaku

AliN4u27.08.2009 10:42

etapa 7 , kta1412 v alinn50c = 1 - 3

 

ktakta27.08.2009 12:54

Etapa 9

f1or_cs v kta1412 0-2

Etapa 10

kta1412 v marianbolohan 2-2

sharkybv27.08.2009 14:26

un clasament, etapele reactualizate?, nimic?

quitarr27.08.2009 14:55
@quitarr: am avut foarte multa treaba la TV; acum intelegi de ce nu am jucat ?

pe ce program?:)

mihai141127.08.2009 16:17

Etapa 9

 

dumy_wazzy v mihai1411 2-6

 

sharkybv27.08.2009 17:18

etapa 9: varga_nandor2005 v julica_maniaku 4-2

i0nutz8328.08.2009 12:32

@quitarr: La TTV. TargovisteTv.

AliN4u28.08.2009 12:48

etapa 8 , alinn50c v figo.evil = 8 - 3

mihai141128.08.2009 15:45

klaus e plecat?aman eu ca nu am dat de el

bubutza28.08.2009 17:24

amanati-mi si mie tot ce nu joc pana dupa 5 septembrie. Am sa incerc sa mai joc maine si poimaine cate ceva, ce nu, joc cand vin, adica pe 4-5 septembrie.

 

Multumesc anticipat

ronaldo_020128.08.2009 20:25

de maine sunt disponibil pentru restante,ionutz ms de amanari:)

sharkybv29.08.2009 09:01

etapa 10: rusu_andrey2005 v varga_nandor2005 0-2

DoctorLov29.08.2009 10:10

Am revenit, sunt disponibil pentru etape :)

ady_4steaua29.08.2009 12:41

mi-au facut astia laptopu. e vreo sansa sa revin ? promit ca imi joc repede meciurile ca oricum sunt casnic

quitarr29.08.2009 13:37

azi sunt la nunta baaa :))

aman si eu ce am

bafta

ronaldo_020129.08.2009 16:49

home,

mihainho,Alin,adynho va astept pentru etape

ady_4steaua29.08.2009 17:13

stai sa vad dak ma primeste lumea inpoi:D

ronaldo_020129.08.2009 17:24

eu nu vad nici un post din care sa reiasa ca esti data afara:P

«14567822»