etapa 13 , fallenangell002000 v alinn50c = 1 - 3
etapa 13 , fallenangell002000 v alinn50c = 1 - 3
maniacu nu imi raspunde,sa amane el daca vreacu klaus am amanat eu,desi nu dadusem de el,iar acum nu ne-am sincronizat ca a avut probleme cu netul,ceva de genul asta zicea
A dracu etapa 13, am inceput sa urasc numarul asta si nu ca as fi vreun superstitios, dar il las pe Roby sa va zica mai multe... eu nu mai zic nimic.
Scuze Mihai, ai dreptate nu ti-am raspuns, dar am si eu o scuza: de joi sunt plecat, abia azi am revenit. Rog o amanare in contu meu pe tema asta.
Mda. Maniacu'le, esti dat dracu', baaa ! Ai un complex cu nr. 13.
Etapa 14 : roby29steaua 13 - 13 julica_maniaku
Un 14-14 era mai echitabil, vorba lu' juliacu.
Etapa 13
julica_maniaku v mihai1411 2-3,gol in ultimul minut ![]()
Etapa 14
mihai1411 v rusu_andrey2005 3-1
Asa e cand o dai in fifangeala contra EXTRAterenistilor de la Barcelola, vrei nu vrei mingea tot in poarta intra... ca-i minutu` 90 sau ca-i trei intra-n poarta vrei nu vrei.
Oricum combinatia asta de Barca + Mihai e criminala. Barca cu extraterestrii, Mihaita cu branza si norocu... uite-asa le iese jocu ![]()
Hai ca o dai in rime. Te'ai trezit ?
Etapa 13
niculaeflorinel s3rgyu_adriano_13 2-0
Un meci in care am posesie 68% , el sta cu 10 oameni in aparare si nu am cum sa trec. Scap singur ratez. El trage de timp. Asta e. Oricum sezonul asta e praf desi am echipa buna.
etapa 13
niculaeflorinel 2-0 s3rgyu_adriano_13
etapa 13: ady_adinho v marianbolohan 3-2
Restanta Etapa 11
dumy_wazzy v kta1412 0-3
Etapa 15
julica_maniaku v kta1412 1-3
etapa 13: varga_nandor2005-kta1412 4-1
etapa 14
alinn50c 3-4 niculaeflorinel
baieti m-am cam accidentat la degetul mijlociu. Am sa incerc sa joc din gamepad.. chiar daca voi juca la un nivel mai slab.
Nu dau de figo.evil.....
nu dau de dummy,daca vrea sa amane el.......
Nici yo de Klaus.
Bubutza, da'mi un buzz cand vrei sa joci.
RESTANTA
etapa 6 - quitar v ady_adinho 8-0
Etapa 12
f1or_cs ady_adinho 8-1
am niste probleme cu PC , cateva zile n-o sa pot juca , aman tot
am de jucat
etapa 7 - i0nutz83 v quitar - nu ne-am sincronizat
etapa 8 - quitar v yamasha_tusca - e plecat din cate stiu
etapa 12 - alinn50c v quitar - a amanat el
etapa 13 - quitar v mihainho_86 - nu l-am vazut de mult
etapa 16 - dumy_wazzy v quitar - nu l-am vazut deloc
Etapa 14
f1or_cs v quitar 7-1
Etapa 15 : rusu_andrey2005 2 - 0 roby29steaua Bv ! A jucat perfect.
am de jucat
etapa 7 - i0nutz83 v quitar - nu ne-am sincronizat
etapa 8 - quitar v yamasha_tusca - e plecat din cate stiu
etapa 12 - alinn50c v quitar - a amanat el
etapa 13 - quitar v mihainho_86 - nu l-am vazut de mult
etapa 16 - dumy_wazzy v quitar - nu l-am vazut deloc
Cu mine nu ai?
Etapa 14
mihainho_86 v fallenangell002000 5-4, primele puncte.