FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«18910111222»
AliN4u12.09.2009 10:12

etapa 13 , fallenangell002000 v alinn50c = 1 - 3

ManiaCU12.09.2009 10:23
maniacu nu imi raspunde,sa amane el daca vrea

cu klaus am amanat eu,desi nu dadusem de el,iar acum nu ne-am sincronizat ca a avut probleme cu netul,ceva de genul asta zicea

 

A dracu etapa 13, am inceput sa urasc numarul asta si nu ca as fi vreun superstitios, dar il las pe Roby sa va zica mai multe... eu nu mai zic nimic.

Scuze Mihai, ai dreptate nu ti-am raspuns, dar am si eu o scuza: de joi sunt plecat, abia azi am revenit. Rog o amanare in contu meu pe tema asta.

RobYnho12.09.2009 10:36

Mda. Maniacu'le, esti dat dracu', baaa ! Ai un complex cu nr. 13.

 

 

Etapa 14 : roby29steaua 13 - 13 julica_maniaku

 

Un 14-14 era mai echitabil, vorba lu' juliacu.

mihai141112.09.2009 16:21

Etapa 13

 

julica_maniaku v mihai1411 2-3,gol in ultimul minut :P

 

 

Etapa 14

 

mihai1411 v rusu_andrey2005 3-1

ManiaCU12.09.2009 16:49

Asa e cand o dai in fifangeala contra EXTRAterenistilor de la Barcelola, vrei nu vrei mingea tot in poarta intra... ca-i minutu` 90 sau ca-i trei intra-n poarta vrei nu vrei.

Oricum combinatia asta de Barca + Mihai e criminala. Barca cu extraterestrii, Mihaita cu branza si norocu... uite-asa le iese jocu :)

RobYnho12.09.2009 18:00

Hai ca o dai in rime. Te'ai trezit ?

 

Sergyu1612.09.2009 19:10

Etapa 13

 

niculaeflorinel s3rgyu_adriano_13 2-0

 

Un meci in care am posesie 68% , el sta cu 10 oameni in aparare si nu am cum sa trec. Scap singur ratez. El trage de timp. Asta e. Oricum sezonul asta e praf desi am echipa buna.

Allexx10x12.09.2009 19:10

etapa 13

 

niculaeflorinel 2-0 s3rgyu_adriano_13

marianb13.09.2009 09:34

etapa 13: ady_adinho v marianbolohan 3-2

ktakta13.09.2009 11:21

Restanta Etapa 11

dumy_wazzy v kta1412 0-3

Etapa 15

julica_maniaku v kta1412 1-3

sharkybv13.09.2009 13:41

etapa 13: varga_nandor2005-kta1412 4-1

Allexx10x13.09.2009 19:26

etapa 14

 

alinn50c 3-4 niculaeflorinel

bubutza13.09.2009 21:47

baieti m-am cam accidentat la degetul mijlociu. Am sa incerc sa joc din gamepad.. chiar daca voi juca la un nivel mai slab.

BADboySteaua14.09.2009 13:21

Nu dau de figo.evil.....

ronaldo_020114.09.2009 16:27

nu dau de dummy,daca vrea sa amane el.......

RobYnho14.09.2009 16:34

Nici yo de Klaus.

 

Bubutza, da'mi un buzz cand vrei sa joci.

quitarr14.09.2009 17:43

RESTANTA

 

etapa 6 - quitar v ady_adinho 8-0

F1oRinho14.09.2009 18:10

Etapa 12

 

f1or_cs ady_adinho 8-1

AliN4u14.09.2009 18:59

am niste probleme cu PC , cateva zile n-o sa pot juca , aman tot

quitarr14.09.2009 19:26

am de jucat

 

etapa 7 - i0nutz83 v quitar - nu ne-am sincronizat

etapa 8 - quitar v yamasha_tusca - e plecat din cate stiu

etapa 12 - alinn50c v quitar - a amanat el

etapa 13 - quitar v mihainho_86 - nu l-am vazut de mult

etapa 16 - dumy_wazzy v quitar - nu l-am vazut deloc

 

F1oRinho14.09.2009 19:27

Etapa 14

 

f1or_cs v quitar 7-1

RobYnho15.09.2009 08:53

Etapa 15 : rusu_andrey2005 2 - 0 roby29steaua Bv ! A jucat perfect.

bubutza15.09.2009 08:57
etapa 15:rusu_andrey2005 v roby29steaua 2-0 multam. gg si tie, meci de shampions lig.
Sergyu1615.09.2009 12:25
am de jucat

 

etapa 7 - i0nutz83 v quitar - nu ne-am sincronizat

etapa 8 - quitar v yamasha_tusca - e plecat din cate stiu

etapa 12 - alinn50c v quitar - a amanat el

etapa 13 - quitar v mihainho_86 - nu l-am vazut de mult

etapa 16 - dumy_wazzy v quitar - nu l-am vazut deloc

 

Cu mine nu ai?

mihainho8615.09.2009 13:28

Etapa 14

mihainho_86 v fallenangell002000 5-4, primele puncte.

«18910111222»