amanati pentru cei vechi sau pentru cei care au anuntat probleme
amanati pentru cei vechi sau pentru cei care au anuntat probleme
Bubutza hai cu etapele!
e in greva,nu i-a dat ionut salariul ![]()
etapa 14: marianbolohan v i0nutz83 10-5, a fost 6-5 la un moment dat:P
va rog sa-mi amanati si mie etapele pana maine sau joi cel tarziu. multumesc!
maine vin cu etape... adica azi, mai dupa amiaza...
multumesc doctore pt clasament.. vorbim maine, adica azi ce facem cu restantele..
LE: joc cu julica in 20 de minute...
ETAPE!
Etapa 5 : yamasha_tusca v Klaus_e89
Etapa 8 : julica_maniaku v Klaus_e89
Etapa 13 : Klaus_e89 v figo.evil
Etapa 16 : Klaus_e89 v i0nutz83
rog amanare ...
Etapa 12:rusu_andrey2005 v julica_maniaku 2-1
etapa 13:yamasha_tusca v rusu_andrey2005 3-2 cu ghinion
Etapa 19
badboy_steaua v quitar [5-2]
Etapa 17
julica_maniaku v ronaldo_0201 1-2
Derby'ul stomatologilor. ![]()
etapa 17 , alinn50c v mihainho_86 = 7 - 0
Derby'ul stomatologilor.![]()
)buna observatie:))care scoate mai multi dinti cu o lovitura de par aaa?![]()
etapa 17
niculaeflorinel 8-3 marianbolohan
dumy_wazzy verifica daca nu cumva mi-ai dat ignore ca de o luna astept sa-mi dai accept
@ Ronaldo : NU mai e nevoie. Julica e rupt in gura oricum.
Etapa 19
mihai1411 v ronaldo_0201 2-2
greu sa jociimpotriva barcei.....
greu , dar nu imposibil ![]()
etapa 18 - varga_nandor2005 v quitar 1-4
greu , dar nu imposibil![]()
cu valize cu noroc e imposibil:))))
etapa 17: varga_nandor2005 v i0nutz83 6-5
etapa 19: fallenangell002000 v varga_nandor2005 0-5
etapa 18
dumy_wazzy 4-6 niculaeflorinel
Etapa 18 : kta1412 2 - 1 roby29steaua Ocaziile s'au razbunat. Bv !
mai am de jucat
etapa 8 - quitar v yamasha_tusca - niciodata pe mess poate e ocupat daca nu jucam nu e vina mea
etapa 16 - dumy_wazzy v quitar - in ultimul timp mai des pe mess dar nu mai raspunde ![]()
etapa 17 - quitar v Klaus_e89 - deloc vizibil pe mess