FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1111213141522»
mihai141122.09.2009 05:29

amanati pentru cei vechi sau pentru cei care au anuntat probleme

ronaldo_020122.09.2009 13:44

Bubutza hai cu etapele!

mihai141122.09.2009 16:45

e in greva,nu i-a dat ionut salariul :))

marianb22.09.2009 17:22

etapa 14: marianbolohan v i0nutz83 10-5, a fost 6-5 la un moment dat:P

 

dumy3l22.09.2009 19:48

va rog sa-mi amanati si mie etapele pana maine sau joi cel tarziu. multumesc!

bubutza22.09.2009 22:45

maine vin cu etape... adica azi, mai dupa amiaza...

 

multumesc doctore pt clasament.. vorbim maine, adica azi ce facem cu restantele..

 

LE: joc cu julica in 20 de minute...

ETAPE!

klaus_e8923.09.2009 08:41

Etapa 5 : yamasha_tusca v Klaus_e89

Etapa 8 : julica_maniaku v Klaus_e89

Etapa 13 : Klaus_e89 v figo.evil

Etapa 16 : Klaus_e89 v i0nutz83

 

 

rog amanare ...

bubutza23.09.2009 08:54

Etapa 12:rusu_andrey2005 v julica_maniaku 2-1

etapa 13:yamasha_tusca v rusu_andrey2005 3-2 cu ghinion

BADboySteaua23.09.2009 12:46

Etapa 19

 

badboy_steaua v quitar [5-2]

ronaldo_020123.09.2009 13:32

Etapa 17

 

julica_maniaku v ronaldo_0201 1-2

RobYnho23.09.2009 13:47

Derby'ul stomatologilor. :D

AliN4u23.09.2009 15:14

etapa 17 , alinn50c v mihainho_86 = 7 - 0

ronaldo_020123.09.2009 18:54
Derby'ul stomatologilor. :D

:))buna observatie:))care scoate mai multi dinti cu o lovitura de par aaa?:))

Allexx10x23.09.2009 20:09

etapa 17

 

niculaeflorinel 8-3 marianbolohan

 

dumy_wazzy verifica daca nu cumva mi-ai dat ignore ca de o luna astept sa-mi dai accept

RobYnho24.09.2009 06:55

@ Ronaldo : NU mai e nevoie. Julica e rupt in gura oricum.

ronaldo_020124.09.2009 07:52
:w00t:
mihai141124.09.2009 15:47

Etapa 19

 

mihai1411 v ronaldo_0201 2-2

 

ronaldo_020124.09.2009 15:53

greu sa jociimpotriva barcei.....

mihai141124.09.2009 16:14

greu , dar nu imposibil :P

quitarr24.09.2009 16:42

etapa 18 - varga_nandor2005 v quitar 1-4

ronaldo_020124.09.2009 17:17
greu , dar nu imposibil :P

cu valize cu noroc e imposibil:))))

sharkybv24.09.2009 18:04

etapa 17: varga_nandor2005 v i0nutz83 6-5

 

etapa 19: fallenangell002000 v varga_nandor2005 0-5

Allexx10x24.09.2009 20:43

etapa 18

 

dumy_wazzy 4-6 niculaeflorinel

RobYnho25.09.2009 10:48

Etapa 18 : kta1412 2 - 1 roby29steaua Ocaziile s'au razbunat. Bv !

quitarr25.09.2009 14:23

mai am de jucat

 

etapa 8 - quitar v yamasha_tusca - niciodata pe mess poate e ocupat daca nu jucam nu e vina mea

 

etapa 16 - dumy_wazzy v quitar - in ultimul timp mai des pe mess dar nu mai raspunde :)

 

etapa 17 - quitar v Klaus_e89 - deloc vizibil pe mess

 

 

«1111213141522»