Pierd siru', plm. : ))
Pierd siru', plm. : ))
etapa 22: varga_nandor2005 v alinn50c 5-3
etapa 25: marianbolohan v varga_nandor2005 4-3
etapa 29: varga_nandor2005 v badboy_steaua 2-1
etapa 36: ronaldo_0201 v varga_nandor2005 0-1
etapa 33: ronaldo_0201 v marianbolohan 2-2
ghinion la ultima faza...:Pbft!
Etapa 22
badboy_steaua v s3rgyu_adriano_13 2-1
etapa 26: badboy_steaua v marianbolohan 0-4
etapa 38: marianbolohan v niculaeflorinel 3-1
Etapa 36
ronaldo_0201 v varga_nandor2005 0-1 ahahaaa primeste un penalty aiurea in minutul 5 ,faza la care portaru meu ia rosu!si nu e in stare sa imi dea alte goluri in afara de acel amarat gol,dat din penalty!
)))
Etapa 37
badboy_steaua v ronaldo_0201 2-3
Etapa 28
niculaeflorinel v ronaldo_0201 2-2
Etapa 15
julica_maniaku v kta1412 1-3
era jucat dar nu ati fost atenti , nu i nimic , multumesc oricum
Etapa 35
badboy_steaua v kta1412 [1-2]
Etapa 14
kta1412 v badboy_steaua [1-2] a fost o restanta am uitat s-o trecem ![]()
@bubutza am si eu o intrabare: cum poti sa imi treci mie meciurile astea care nu s-au jucat la 3-0 pt adversar...cand nu m-au cautat nici unu si eu i-am cautat: in plus pe badboy l-am batut 5-4
etapa 38
ady_adinho v badboy_steaua 3-2
Etapa 17
badboy_steaua ady_adinho [4-5].....am uitat sa postam,l-am jucat de mult
@bubutza am si eu o intrabare: cum poti sa imi treci mie meciurile astea care nu s-au jucat la 3-0 pt adversar...cand nu m-au cautat nici unu si eu i-am cautat: in plus pe badboy l-am batut 5-4
arata-mi un post de-al tau pe forum de la penultimul clasament. Nu acesta de data asta ci de data trecuta.
ps: nush ce ai facut tu cu badboy, meciul era trecut ca nejucat de doctor. Va trece 5-4 daca e jucat.
Etapa 34 : roby29steaua 5 - 2 badboy_steaua
etapa 30: roby29steaua v marianbolohan 1-7
Etapa 21
mihai1411 v i0nutz83 3-0
Etapa 33
badboy_steaua v mihai1411 1-5
Etapa 42
i0nutz83 v mihai1411 0-3
Etapa 30 : roby29steaua 1 - 7 marianbolohan
Etapa 29
marianbolohan v mihai1411 6-8
etapa 34: marianbolohan v ady_adinho 6-1
Etapa 37
mihai1411 v roby29steaua 7-3
bun, dar e irelevant pe mine nu ma contactat nimeni: ori le anulezi ori ma lasi sa le joc
Etapa 37 : mihai1411 7 - 3 roby29steaua N'am mai primit atatea goluri in doua etape de prin '47.
Etapa 20
ady_adinho v mihai1411 1-2,greuuuuu
Etapa 31 : dumy_wazzy 1 - 7 roby29steaua Hai ca am dat si yo 7.