FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1131415161722»
RobYnho28.09.2009 17:03

Pierd siru', plm. : ))

sharkybv28.09.2009 17:19

etapa 22: varga_nandor2005 v alinn50c 5-3

 

etapa 25: marianbolohan v varga_nandor2005 4-3

 

etapa 29: varga_nandor2005 v badboy_steaua 2-1

 

etapa 36: ronaldo_0201 v varga_nandor2005 0-1

marianb28.09.2009 18:29

etapa 33: ronaldo_0201 v marianbolohan 2-2

ronaldo_020128.09.2009 18:32

ghinion la ultima faza...:Pbft!

Sergyu1628.09.2009 18:32

Etapa 22

 

badboy_steaua v s3rgyu_adriano_13 2-1

marianb28.09.2009 18:50

etapa 26: badboy_steaua v marianbolohan 0-4

etapa 38: marianbolohan v niculaeflorinel 3-1

ronaldo_020128.09.2009 18:58

Etapa 36

ronaldo_0201 v varga_nandor2005 0-1 ahahaaa primeste un penalty aiurea in minutul 5 ,faza la care portaru meu ia rosu!si nu e in stare sa imi dea alte goluri in afara de acel amarat gol,dat din penalty!:)))))

ronaldo_020128.09.2009 19:31

Etapa 37

 

badboy_steaua v ronaldo_0201 2-3

ronaldo_020128.09.2009 19:55

Etapa 28

 

niculaeflorinel v ronaldo_0201 2-2

ktakta28.09.2009 20:27

Etapa 15

julica_maniaku v kta1412 1-3

 

era jucat dar nu ati fost atenti , nu i nimic , multumesc oricum

BADboySteaua28.09.2009 20:30

Etapa 35

 

badboy_steaua v kta1412 [1-2]

 

Etapa 14

 

kta1412 v badboy_steaua [1-2] a fost o restanta am uitat s-o trecem ;)

ady_4steaua28.09.2009 20:31

@bubutza am si eu o intrabare: cum poti sa imi treci mie meciurile astea care nu s-au jucat la 3-0 pt adversar...cand nu m-au cautat nici unu si eu i-am cautat: in plus pe badboy l-am batut 5-4

 

etapa 38

ady_adinho v badboy_steaua 3-2

BADboySteaua28.09.2009 20:36

Etapa 17

 

badboy_steaua ady_adinho [4-5].....am uitat sa postam,l-am jucat de mult

bubutza29.09.2009 13:35
@bubutza am si eu o intrabare: cum poti sa imi treci mie meciurile astea care nu s-au jucat la 3-0 pt adversar...cand nu m-au cautat nici unu si eu i-am cautat: in plus pe badboy l-am batut 5-4

arata-mi un post de-al tau pe forum de la penultimul clasament. Nu acesta de data asta ci de data trecuta.

 

ps: nush ce ai facut tu cu badboy, meciul era trecut ca nejucat de doctor. Va trece 5-4 daca e jucat.

RobYnho29.09.2009 14:49

Etapa 34 : roby29steaua 5 - 2 badboy_steaua

marianb29.09.2009 15:19

etapa 30: roby29steaua v marianbolohan 1-7

mihai141129.09.2009 15:36

Etapa 21

mihai1411 v i0nutz83 3-0

 

Etapa 33

badboy_steaua v mihai1411 1-5

 

Etapa 42

i0nutz83 v mihai1411 0-3

 

RobYnho29.09.2009 15:50

Etapa 30 : roby29steaua 1 - 7 marianbolohan

mihai141129.09.2009 16:00

Etapa 29

marianbolohan v mihai1411 6-8

 

marianb29.09.2009 16:24

etapa 34: marianbolohan v ady_adinho 6-1

 

mihai141129.09.2009 16:25

Etapa 37

mihai1411 v roby29steaua 7-3

 

ady_4steaua29.09.2009 16:26

bun, dar e irelevant pe mine nu ma contactat nimeni: ori le anulezi ori ma lasi sa le joc

RobYnho29.09.2009 16:26

Etapa 37 : mihai1411 7 - 3 roby29steaua N'am mai primit atatea goluri in doua etape de prin '47.

mihai141129.09.2009 16:47

Etapa 20

ady_adinho v mihai1411 1-2,greuuuuu

 

RobYnho29.09.2009 16:50

Etapa 31 : dumy_wazzy 1 - 7 roby29steaua Hai ca am dat si yo 7.

«1131415161722»