FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1141516171822»
mihai141129.09.2009 17:40

Etapa 41

mihai1411 v ady_adinho 4-5

 

Etapa 32

mihai1411 v varga_nandor2005 2-3

 

sharkybv29.09.2009 18:19

etapa 32: mihai1411 v varga_nandor2005 2-3

 

etapa 38: i0nutz83 v varga_nandor2005 0-3

RobYnho29.09.2009 18:34

Etapa 21 : roby29steaua 5 - 1 ady_adinho

 

Etapa 42 : ady_adinho 3 - 1 roby29steaua

 

 

Doua jocuri frumoase. Bafta, Ady !

RobYnho29.09.2009 19:47

Etapa 33 : varga_nandor2005 2 - 3 roby29steaua

 

 

LE : Scuze de posturi consecutive.

 

 

Etapa 25 : roby29steaua 3 - 3 niculaeflorinel

AliN4u30.09.2009 10:07

etapa 23 , alinn50c v badboy_steaua = 3 - 1

bubutza30.09.2009 10:22
bun, dar e irelevant pe mine nu ma contactat nimeni: ori le anulezi ori ma lasi sa le joc

 

nu se prea poate. Ai doar 2 meciuri pierdute la masa verde. Eu te-am contactat cand erai online si nu ai raspuns, in rest nu m-ai contactat deloc, si inca un meci. Avand in vedere ca ai zis ca i-ai contactat pe altii, iar eu aveam meci cu tine si am fost mai tot timpul online si nu m-ai contactat, zice multe despre asta + ca nu ai dat nici un semn pe forum, de multe zile incoace.

RobYnho30.09.2009 10:50

Etapa 27 : roby29steaua 2 - 4 alinn50c

AliN4u30.09.2009 10:52

alinn50c v i0nutz83 = 3 - 0 , etapa 32

 

roby29steaua v alinn50c = 2 - 4 , etapa 27

RobYnho30.09.2009 15:06

Etapa 39 : roby29steaua 3 - 0 kta1412

marianb30.09.2009 15:30

etapa 31: marianbolohan v kta1412 6-1

etapa 36: marianbolohan v quitar 6-2

mihai141130.09.2009 16:25

Etapa 22

quitar v mihai1411 2-5

quitarr30.09.2009 16:45

etapa 40 - quitar v badboy_steaua 4-1

mihai141130.09.2009 17:06

Etapa 26

mihai1411 v alinn50c 2-3,cu multttt noroc :(

 

AliN4u30.09.2009 17:07

mihai1411 v alinn50c = 2 - 3 , etapa 26

ady_4steaua30.09.2009 17:26
nu se prea poate. Ai doar 2 meciuri pierdute la masa verde. Eu te-am contactat cand erai online si nu ai raspuns, in rest nu m-ai contactat deloc, si inca un meci. Avand in vedere ca ai zis ca i-ai contactat pe altii, iar eu aveam meci cu tine si am fost mai tot timpul online si nu m-ai contactat, zice multe despre asta + ca nu ai dat nici un semn pe forum, de multe zile incoace.

 

 

e clar o prostie...chiar dak nu te-am contacta pe tine nu poti trece 3-0 pentru ceilalti cand ei nu au fost pe mess sau nu au raspuns+ ca nu e relevant dak eu am fopst sau nu pe forum. ce vrei sa fac sa postez ca prostu? uitate cate posturi am eu in 4 ani de forum si campionat de fifa

RobYnho30.09.2009 17:33

E greu de crezut ca Ady, unul dintre cei mai vechi oameni ai campionatului, sa nu aibe interes sa'si joace etapele.

AliN4u30.09.2009 17:34

etapa 24 , julica_maniaku v alinn50c = 5 - 7

marianb30.09.2009 17:57

etapa 40: marianbolohan v alinn50c 6-4

AliN4u30.09.2009 18:31

etapa 31 , ady_adinho v alinn50c = 3 - 4

Allexx10x30.09.2009 20:28

etapa 29

ady_adinho 1-2 niculaeflorinel

RobYnho01.10.2009 11:34

Etapa 20 : ronaldo_0201 3 - 1 roby29steaua

 

Etapa 41 : roby29steaua 4 - 2 ronaldo_0201

ronaldo_020101.10.2009 11:34

Etapa 20

ronaldo_0201 v roby29steaua 3-1

Etapa 41

roby29steaua v ronaldo_0201 4-2

MoWeed01.10.2009 11:55

Da ce rezultate in oglinda. Roby, te-ai apucat de blaturi?

RobYnho01.10.2009 11:56

Shhh, Caline ! DNA - DNA ! :whistle:

AliN4u01.10.2009 13:24

alinn50c v ronaldo_0201 = 4 - 1 , etapa 30

«1141516171822»