Etapa 41
mihai1411 v ady_adinho 4-5
Etapa 32
mihai1411 v varga_nandor2005 2-3
Etapa 41
mihai1411 v ady_adinho 4-5
Etapa 32
mihai1411 v varga_nandor2005 2-3
etapa 32: mihai1411 v varga_nandor2005 2-3
etapa 38: i0nutz83 v varga_nandor2005 0-3
Etapa 21 : roby29steaua 5 - 1 ady_adinho
Etapa 42 : ady_adinho 3 - 1 roby29steaua
Doua jocuri frumoase. Bafta, Ady !
Etapa 33 : varga_nandor2005 2 - 3 roby29steaua
LE : Scuze de posturi consecutive.
Etapa 25 : roby29steaua 3 - 3 niculaeflorinel
etapa 23 , alinn50c v badboy_steaua = 3 - 1
bun, dar e irelevant pe mine nu ma contactat nimeni: ori le anulezi ori ma lasi sa le joc
nu se prea poate. Ai doar 2 meciuri pierdute la masa verde. Eu te-am contactat cand erai online si nu ai raspuns, in rest nu m-ai contactat deloc, si inca un meci. Avand in vedere ca ai zis ca i-ai contactat pe altii, iar eu aveam meci cu tine si am fost mai tot timpul online si nu m-ai contactat, zice multe despre asta + ca nu ai dat nici un semn pe forum, de multe zile incoace.
Etapa 27 : roby29steaua 2 - 4 alinn50c
alinn50c v i0nutz83 = 3 - 0 , etapa 32
roby29steaua v alinn50c = 2 - 4 , etapa 27
Etapa 39 : roby29steaua 3 - 0 kta1412
etapa 31: marianbolohan v kta1412 6-1
etapa 36: marianbolohan v quitar 6-2
Etapa 22
quitar v mihai1411 2-5
etapa 40 - quitar v badboy_steaua 4-1
Etapa 26
mihai1411 v alinn50c 2-3,cu multttt noroc ![]()
mihai1411 v alinn50c = 2 - 3 , etapa 26
nu se prea poate. Ai doar 2 meciuri pierdute la masa verde. Eu te-am contactat cand erai online si nu ai raspuns, in rest nu m-ai contactat deloc, si inca un meci. Avand in vedere ca ai zis ca i-ai contactat pe altii, iar eu aveam meci cu tine si am fost mai tot timpul online si nu m-ai contactat, zice multe despre asta + ca nu ai dat nici un semn pe forum, de multe zile incoace.
e clar o prostie...chiar dak nu te-am contacta pe tine nu poti trece 3-0 pentru ceilalti cand ei nu au fost pe mess sau nu au raspuns+ ca nu e relevant dak eu am fopst sau nu pe forum. ce vrei sa fac sa postez ca prostu? uitate cate posturi am eu in 4 ani de forum si campionat de fifa
E greu de crezut ca Ady, unul dintre cei mai vechi oameni ai campionatului, sa nu aibe interes sa'si joace etapele.
etapa 24 , julica_maniaku v alinn50c = 5 - 7
etapa 40: marianbolohan v alinn50c 6-4
etapa 31 , ady_adinho v alinn50c = 3 - 4
etapa 29
ady_adinho 1-2 niculaeflorinel
Etapa 20 : ronaldo_0201 3 - 1 roby29steaua
Etapa 41 : roby29steaua 4 - 2 ronaldo_0201
Etapa 20
ronaldo_0201 v roby29steaua 3-1
Etapa 41
roby29steaua v ronaldo_0201 4-2
Da ce rezultate in oglinda. Roby, te-ai apucat de blaturi?
Shhh, Caline ! DNA - DNA ! ![]()
alinn50c v ronaldo_0201 = 4 - 1 , etapa 30