Etapa 33
ady_adinho v f1or_cs 2-5
Etapa 33
ady_adinho v f1or_cs 2-5
Etapa 33
fallenangell002000 v s3rgyu_adriano_13 1-2
Etapa 34
s3rgyu_adriano_13 v niculaeflorinel 4-2
Pare rau baietzi , nu am timp de fifa ... am jucat sezoane frumoase , continuati fara mine ..decat sa va incurc sa joc odata la 3 4 zile ... las pe altii ..multumesc Ionutz..si nu in ultimul rand voua.
Etapa 38
kta1412 v mihai1411 0-3
Etapa 23
mihai1411 v fallenangell002000 7-7, dupa 7-3 pt el la pauza si o ratare a lui etoo cu poarta goala din 7 m,si un autogol a lui valdes ![]()
Etapa 24
niculaeflorinel v mihai1411 2-8
sergiu,maniacu,mihainho,yamasha,figo,Andrei intrati sa jucam ca sa sterg 2009 ![]()
quitar v alinn50c = 2 - 3 , etapa 33
alinn50c v kta1412 = 3 - 0 , etapa 28
yamasha , mihainho , bubutza , sergiu si dumy , scrieti p'aici cand puteti juca ..
bafta mai departe, kta , te mai asteptam
@Mihai , figo a fost exclus
figo.evil EXCLUS
Etapa 27
kta1412 v s3rgyu_adriano_13 0-3
Etapa 28
s3rgyu_adriano_13 v figo.evil 3-0
Etapa 31
i0nutz83 v s3rgyu_adriano_13 0-3
etapa 28 - quitar v i0nutz83 3-0
cu figo si ceilalti la fel banuiesc .. ca nu mai trebuie postat
Mda. Aiurea. E greu de evitat vreo eroare in clasament.
etapa 42
badboy_steaua 2-4 niculaeflorinel
Poate nu ma primiti si pe mine la 10
)
E pe gustu' lui Fifa 10. Nuuuuuuuuuu ! ![]()
Mda. Aiurea. E greu de evitat vreo eroare in clasament.
voi ati dorit...
de vineri cred ca sunt destul de liber pentru joc.
voi ati dorit...
Senzational.
Etapa 20
badboy_steaua v fallenangell002000 [4-1]
Etapa 21
niculaeflorinel v badboy_steaua [0-3]
Etapa 22
badboy_steaua v s3rgyu_adriano_13 [2-1]
Etapa 23
alinn50c v badboy_steaua [3-1]
Etapa 24
badboy_steaua v mihainho_86 [3-0]
Etapa 25
f1or_cs v badboy_steaua [4-3]
Etapa 26
badboy_steaua v marianbolohan [0-4]
Etapa 27
dumy_wazzy v badboy_steaua [1-3]
Etapa 28
badboy_steaua v Klaus_e89 [3-4]
Etapa 29
varga_nandor2005 v badboy_steaua [2-1]
Etapa 30
badboy_steaua v yamasha_tusca [3-0]
Etapa 31
badboy_steaua v julica_maniaku [2-2]
Etapa 32
rusu_andrey2005 v badboy_steaua [7-2]
Etapa 33
badboy_steaua v mihai1411 [1-5]
Etapa 34
roby29steaua v badboy_steaua [5-2]
Etapa 35
badboy_steaua v kta1412 [1-2]
Etapa 36
figo.evil v badboy_steaua [o-3]
Etapa 37
badboy_steaua v ronaldo_0201 [2-3]
Etapa 38
ady_adinho v badboy_steaua [3-2]
Etapa 39
badboy_steaua v i0nutz83 [3-0]
Etapa 40
quitar v badboy_steaua [4-1]
Etapa 41
fallenangell002000 v badboy_steaua [4-4]
Etapa 42
badboy_steaua v niculaeflorinel [2-4]
Acum poate sa vina FIFA10 ![]()
rusu Andrey poate ma scoti si pe mine de la ignore ca sa jucam
te-ai suparat atunci cand te-am injurat
a fost o scapare
te-ai suparat prea repede .. eram nervos
Etapa 39
mihai1411 v figo.evil 3-0
ocupati sunt unii,altii muncesc,altii invata,altii le fac pe amandoua,iar altii sunt pur si simplu ocupati,nu pot nici sa raspunda pe mess,intrebare de 1000 de puncte,de ce intrati daca puneti statusuri nus etc?
Etapa 40 : figo.evil 0 - 3 roby29steaua
e la moda .. ![]()
esti smecher daca iti lasi calculatoru' aprins si pleci de acasa =))
sa te vada gagicile online !
Etapa 21
f1or_cs v marianbolohan 4-3
Etapa 42
marianbolohan v f1or_cs 1-10
Etapa 31
figo.evil v f1or_cs 0-3
Etapa 30
kta1412 v f1or_cs 0-3
Etapa 40
varga_nandor2005 v fallenangell002000
Etapa 37
fallenangell002000 3 v 2 marianbolohan
rusu Andrey poate ma scoti si pe mine de la ignore ca sa jucamte-ai suparat atunci cand te-am injurat
a fost o scapare
te-ai suparat prea repede .. eram nervos
imi pare rau, ti-am zis ca nu mai vreau sa am de-a face cu tine. Pune 3-0 in ambele manse ![]()
atunci pune cat crezi ca mi-ai fi dat ![]()