FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1161718192022»
F1oRinho04.10.2009 18:15

Etapa 33

 

ady_adinho v f1or_cs 2-5

Sergyu1604.10.2009 18:15

Etapa 33

fallenangell002000 v s3rgyu_adriano_13 1-2

 

Etapa 34

s3rgyu_adriano_13 v niculaeflorinel 4-2

ktakta04.10.2009 20:57

Pare rau baietzi , nu am timp de fifa ... am jucat sezoane frumoase , continuati fara mine ..decat sa va incurc sa joc odata la 3 4 zile ... las pe altii ..multumesc Ionutz..si nu in ultimul rand voua.

 

mihai141105.10.2009 14:09

Etapa 38

kta1412 v mihai1411 0-3

 

Etapa 23

mihai1411 v fallenangell002000 7-7, dupa 7-3 pt el la pauza si o ratare a lui etoo cu poarta goala din 7 m,si un autogol a lui valdes :P

 

 

 

Etapa 24

niculaeflorinel v mihai1411 2-8

 

sergiu,maniacu,mihainho,yamasha,figo,Andrei intrati sa jucam ca sa sterg 2009 :P

 

 

AliN4u05.10.2009 15:18

quitar v alinn50c = 2 - 3 , etapa 33

 

alinn50c v kta1412 = 3 - 0 , etapa 28

 

yamasha , mihainho , bubutza , sergiu si dumy , scrieti p'aici cand puteti juca ..

 

bafta mai departe, kta , te mai asteptam

 

@Mihai , figo a fost exclus

 

figo.evil EXCLUS
Sergyu1605.10.2009 17:46

Etapa 27

kta1412 v s3rgyu_adriano_13 0-3

 

Etapa 28

s3rgyu_adriano_13 v figo.evil 3-0

 

Etapa 31

i0nutz83 v s3rgyu_adriano_13 0-3

 

quitarr05.10.2009 17:54

etapa 28 - quitar v i0nutz83 3-0

 

cu figo si ceilalti la fel banuiesc .. ca nu mai trebuie postat

DoctorLov05.10.2009 18:29

clasament cat de cat la zi...o tampenie cu atatea etape deodata, o sa fie o varza la final, parca vad:)

VA ROG FRUMOS NU VA EDITATI POSTURILE DUPA ACEST CLASAMENT. VA ROG FOARTE FRUMOS :D

 

clasamentrh.th.jpg

RobYnho05.10.2009 18:37

Mda. Aiurea. E greu de evitat vreo eroare in clasament.

Allexx10x05.10.2009 18:43

etapa 42

 

badboy_steaua 2-4 niculaeflorinel

i0nutz8305.10.2009 19:57

Poate nu ma primiti si pe mine la 10 ;))

RobYnho05.10.2009 20:00

E pe gustu' lui Fifa 10. Nuuuuuuuuuu ! :alcoholic:

bubutza06.10.2009 14:14
Mda. Aiurea. E greu de evitat vreo eroare in clasament.

 

voi ati dorit...

 

de vineri cred ca sunt destul de liber pentru joc.

RobYnho06.10.2009 15:24
voi ati dorit...

 

 

Senzational.

BADboySteaua06.10.2009 15:35

Etapa 20

badboy_steaua v fallenangell002000 [4-1]

Etapa 21

niculaeflorinel v badboy_steaua [0-3]

Etapa 22

badboy_steaua v s3rgyu_adriano_13 [2-1]

Etapa 23

alinn50c v badboy_steaua [3-1]

Etapa 24

badboy_steaua v mihainho_86 [3-0]

Etapa 25

f1or_cs v badboy_steaua [4-3]

Etapa 26

badboy_steaua v marianbolohan [0-4]

Etapa 27

dumy_wazzy v badboy_steaua [1-3]

Etapa 28

badboy_steaua v Klaus_e89 [3-4]

Etapa 29

varga_nandor2005 v badboy_steaua [2-1]

Etapa 30

badboy_steaua v yamasha_tusca [3-0]

Etapa 31

badboy_steaua v julica_maniaku [2-2]

Etapa 32

rusu_andrey2005 v badboy_steaua [7-2]

Etapa 33

badboy_steaua v mihai1411 [1-5]

Etapa 34

roby29steaua v badboy_steaua [5-2]

Etapa 35

badboy_steaua v kta1412 [1-2]

Etapa 36

figo.evil v badboy_steaua [o-3]

Etapa 37

badboy_steaua v ronaldo_0201 [2-3]

Etapa 38

ady_adinho v badboy_steaua [3-2]

Etapa 39

badboy_steaua v i0nutz83 [3-0]

Etapa 40

quitar v badboy_steaua [4-1]

Etapa 41

fallenangell002000 v badboy_steaua [4-4]

Etapa 42

badboy_steaua v niculaeflorinel [2-4]

 

Acum poate sa vina FIFA10 :D

bubutza06.10.2009 15:41
32:rusu_andrey2005 v badboy_steaua 7-2
quitarr06.10.2009 16:12

rusu Andrey poate ma scoti si pe mine de la ignore ca sa jucam

te-ai suparat atunci cand te-am injurat

a fost o scapare :) te-ai suparat prea repede .. eram nervos

mihai141106.10.2009 17:35

Etapa 39

mihai1411 v figo.evil 3-0

 

ocupati sunt unii,altii muncesc,altii invata,altii le fac pe amandoua,iar altii sunt pur si simplu ocupati,nu pot nici sa raspunda pe mess,intrebare de 1000 de puncte,de ce intrati daca puneti statusuri nus etc?

 

RobYnho06.10.2009 18:18

Etapa 40 : figo.evil 0 - 3 roby29steaua

quitarr06.10.2009 18:21

e la moda .. :))

esti smecher daca iti lasi calculatoru' aprins si pleci de acasa =))

RaMs3s06.10.2009 18:24

sa te vada gagicile online !

F1oRinho06.10.2009 18:38

Etapa 21

 

f1or_cs v marianbolohan 4-3

 

Etapa 42

 

marianbolohan v f1or_cs 1-10

 

Etapa 31

 

figo.evil v f1or_cs 0-3

 

Etapa 30

 

kta1412 v f1or_cs 0-3

DoctorLov06.10.2009 19:04

 

Etapa 40

 

varga_nandor2005 v fallenangell002000

 

 

Etapa 37

 

fallenangell002000 3 v 2 marianbolohan

bubutza07.10.2009 10:10
rusu Andrey poate ma scoti si pe mine de la ignore ca sa jucam

te-ai suparat atunci cand te-am injurat

a fost o scapare :) te-ai suparat prea repede .. eram nervos

 

imi pare rau, ti-am zis ca nu mai vreau sa am de-a face cu tine. Pune 3-0 in ambele manse :)

bubutza07.10.2009 11:50

atunci pune cat crezi ca mi-ai fi dat :)

«1161718192022»