as fi preferat sa castig pe teren .. ti-as fi dat mai multe de 3 in ambele manse
dar asta e ma multumesc si asa daca nu vrei ![]()
as fi preferat sa castig pe teren .. ti-as fi dat mai multe de 3 in ambele manse
dar asta e ma multumesc si asa daca nu vrei ![]()
dumy , mihainho , yamasha , sergiu , bubutza .. cand jucam ?
De mihainho si de yamasha n'am dat. Fifa 09 = > Uninstall. La revedere.
aline, tine si tu lumea la online
In seara asta nu pot juca, de maine de-acum.
Hai mai repede, sa incepem 10 ![]()
Etapa 27
mihainho_86 v mihai1411 0-3
amr sergiu,Andrei,maniacu si tusca,haideti mai repede nene ca sa sterg 2009
Imi pare rau dar nu mai pot juca. Ma retrag.
Poate ma primiti inapoi peste 1-2 sezoane.
Mi-a facut placere.
Etapa 28 : roby29steaua 3 - 0 mihainho_86
Etapa 25
mihai1411 v s3rgyu_adriano_13 3-2
etapa 38 , mihainho_86 v alinn50c = 0 - 3
mai am tur+retur cu dumy si sergiu + retur cu bubutza si yamasha .
Etapa 15
s3rgyu_adriano_13 v alinn50c 3-1
Etapa 36
alinn50c v s3rgyu_adriano_13 3-4
etapa 21 - rusu_andrey2005 v quitar 0-3
etapa 31 - quitar v niculaeflorinel 6-0
etapa 42 - quitar v rusu_andrey2005 3-0
etapa 34 - mihainho_86 v quitar 0-3
1:rusu_andrey2005 - fallenangell002000 1-2
2:niculaeflorinel - rusu_andrey2005 3-1
3:s3rgyu_adriano_13 - rusu_andrey2005 7-2
4:rusu_andrey2005 v alinn50c 4-2
5:mihainho_86 v rusu_andrey2005 0-3 0-3
6:rusu_andrey2005 v f1or_cs 3-6 3-4
7:marianbolohan v rusu_andrey2005 4-1
8:rusu_andrey2005 v dumy_wazzy 3-1
9:Klaus_e89 v rusu_andrey2005 2-3
10:rusu_andrey2005 v varga_nandor2005 0-2 1-3
11:badboy_steaua v rusu_andrey2005 4-1 2-7
12:rusu_andrey2005 v julica_maniaku 2-1
13:yamasha_tusca v rusu_andrey2005 3-2
14:mihai1411 v rusu_andrey2005 3-1 6-1
15:rusu_andrey2005 v roby29steaua 2-0 1-4
16:kta1412 v rusu_andrey2005 4-0 0-3
17:rusu_andrey2005 v figo.evil 3-0 3-0
18:ronaldo_0201 v rusu_andrey2005 4-2
19:rusu_andrey2005 v ady_adinho 3-0 2-3
20:i0nutz83 v rusu_andrey2005 0-3 0-3
21:rusu_andrey2005 v quitar 0-3 0-3
M---V--E---I---P
32-14-0-18-42
mai am 10 meciuri. In cele 10 zile sunt gata.
update:
etapa 27:f1or_cs v rusu_andrey2005 4-3 frumos meci, baietii au jucat cu inima ![]()
etapa 35:rusu_andrey2005 v mihai1411 1-6
etapa 37:rusu_andrey2005 v kta1412 3-0
etapa 31:varga_nandor2005 v rusu_andrey2005 3-1
etapa 40:ady_adinho v rusu_andrey2005 3-2
Etapa 35
rusu_andrey2005 v mihai1411 1-6
yamasha si maniacu,and delete 2009 ![]()
etapa 20 - quitar v julica_maniaku 4-1
etapa 31: varga_nandor2005 v rusu_andrey2005 3-1
[18:46] mihai1411: da ip
[18:46] ManiaCU ... mereu ultras mereu alaturi de Steaua: sa vb cu mama la tel
[18:46] ManiaCU ... mereu ultras mereu alaturi de Steaua: da-mi ip
[18:46] ManiaCU ... mereu ultras mereu alaturi de Steaua: eu n-am frate, sunt la camin si aici e saracie de ip uri
[18:46] mihai1411: pai si cum joci in campionat?
[18:46] ManiaCU ... mereu ultras mereu alaturi de Steaua: pe relatii plm, sunt cu mitica de la Liga
[18:47] mihai1411: pai si altii au fost da-ti afara
regulamentul e regulament,nu?
Etapa 34
mihai1411 v julica_maniaku 3-0,meci jucat,cu un gol de la 30 de m,si altul un super golazo din cercul de la centrul terenului,lob peste portar
)
Etapa 36
mihai1411 v yamasha_tusca 3-0,ca vad ca nu zice nimic
fifa 2009,sters ![]()
Etapa 40
dumy_wazzy v s3rgyu_adriano_13 2-4
Etapa 19
mihainho_86 v f1or_cs 0-3
Etapa 40
f1or_cs v mihainho_86 3-0
regulamentul e regulament,nu?
nu sunt putini dintre cei care tot timpul cer ip. Ma intreb cum joaca intre ei.
etapa 27: marianbolohan v julica_maniaku 3-1
[18:46] mihai1411: da ip[18:46] ManiaCU ... mereu ultras mereu alaturi de Steaua: sa vb cu mama la tel
[18:46] ManiaCU ... mereu ultras mereu alaturi de Steaua: da-mi ip
[18:46] ManiaCU ... mereu ultras mereu alaturi de Steaua: eu n-am frate, sunt la camin si aici e saracie de ip uri
[18:46] mihai1411: pai si cum joci in campionat?
[18:46] ManiaCU ... mereu ultras mereu alaturi de Steaua: pe relatii plm, sunt cu mitica de la Liga
[18:47] mihai1411: pai si altii au fost da-ti afara
regulamentul e regulament,nu?
Etapa 34
mihai1411 v julica_maniaku 3-0,meci jucat,cu un gol de la 30 de m,si altul un super golazo din cercul de la centrul terenului,lob peste portar
)
Etapa 36
mihai1411 v yamasha_tusca 3-0,ca vad ca nu zice nimic
fifa 2009,sters
Felicitari domnului detectiv Mihai care a facut o descoperire epocala in materie de fifangeala cu IP-uri. Eu inteleg ca e greu sa muncesti si dupa sa te relaxezi la o fifa, e greu cand singura fericire a ta este un meci in care joci cu Barcelona si te crezi buricul pamantului in materie de fifa. Ceea ce nu pot intelege este dusmania asta inutila pentru un joc.
Recunosc fapta si o regret ! De fapt, ca s-o zic pe aia dreapta as putea sa am si IP, nu e greu sa ii deranjez pe colegii mei de camera pentru a-mi introduce cablul direct in modem.
Astept sa fiu anchetat de comisiile abilitate, rog clementa din partea juriului avand in vedere ca nu sunt recidivist.
Huliganule, ailaviu. ![]()
Comunistilor, de il "zburati pe Julica, nu mai are nici un farmec acest campionat. Practic a'ti "calca in picioare " simbolul acestui campionat. Da'o in mizda pa'sii. Ne'am bate joc de Sfinxul si de legenda acestui thread.
@ Julica : Si brasovu' e cu tine. Te voi iubi si te voi urma mereu. Nu plange, baaa. Ailaviu. ![]()
Etapa 5 : yamasha_tusca v Klaus_e89
Etapa 8 : julica_maniaku v Klaus_e89
Etapa 13 : Klaus_e89 3 - 0 figo.evil
Etapa 16 : Klaus_e89 3 - 0 i0nutz83
Etapa 20 : Klaus_e89 v s3rgyu_adriano_13
Etapa 21 : alinn50c 6 - 3 Klaus_e89
Etapa 22 : Klaus_e89 3 - 0 mihainho_86
Etapa 23 : f1or_cs v Klaus_e89
Etapa 24 : Klaus_e89 2 - 2 marianbolohan
Etapa 25 : dumy_wazzy v Klaus_e89
Etapa 26 : Klaus_e89 v yamasha_tusca
Etapa 28 : badboy_steaua 3 - 4 Klaus_e89
Etapa 29 : Klaus_e89 v julica_maniaku
Etapa 30 : rusu_andrey2005 v Klaus_e89
Etapa 33 : Klaus_e89 3 - 0 kta1412
Etapa 34 : figo.evil 0 - 3 Klaus_e89
Etapa 35 : Klaus_e89 v ronaldo_0201
Etapa 36 : ady_adinho 0 - 1 Klaus_e89
Etapa 37 : i0nutz83 0 - 3 Klaus_e89
Etapa 39 : fallenangell002000 v Klaus_e89
Etapa 40 : Klaus_e89 v niculaeflorinel
Etapa 41 : s3rgyu_adriano_13 v Klaus_e89
Etapa 42 : Klaus_e89 3 - 5 alinn50c