FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1171819202122»
quitarr07.10.2009 11:54

as fi preferat sa castig pe teren .. ti-as fi dat mai multe de 3 in ambele manse

dar asta e ma multumesc si asa daca nu vrei :)

AliN4u07.10.2009 14:07

dumy , mihainho , yamasha , sergiu , bubutza .. cand jucam ?

RobYnho07.10.2009 14:14

De mihainho si de yamasha n'am dat. Fifa 09 = > Uninstall. La revedere.

bubutza07.10.2009 14:18

aline, tine si tu lumea la online :) In seara asta nu pot juca, de maine de-acum.

i0nutz8307.10.2009 14:34

Hai mai repede, sa incepem 10 :)

mihai141107.10.2009 14:54

Etapa 27

mihainho_86 v mihai1411 0-3

 

amr sergiu,Andrei,maniacu si tusca,haideti mai repede nene ca sa sterg 2009

 

mihainho8607.10.2009 15:02

Imi pare rau dar nu mai pot juca. Ma retrag.

Poate ma primiti inapoi peste 1-2 sezoane.

Mi-a facut placere.

RobYnho07.10.2009 15:13

Etapa 28 : roby29steaua 3 - 0 mihainho_86

mihai141107.10.2009 15:17

 

Etapa 25

mihai1411 v s3rgyu_adriano_13 3-2

 

 

AliN4u07.10.2009 16:18

etapa 38 , mihainho_86 v alinn50c = 0 - 3

 

mai am tur+retur cu dumy si sergiu + retur cu bubutza si yamasha .

Sergyu1607.10.2009 17:25

Etapa 15

s3rgyu_adriano_13 v alinn50c 3-1

 

Etapa 36

alinn50c v s3rgyu_adriano_13 3-4

quitarr07.10.2009 19:14

etapa 21 - rusu_andrey2005 v quitar 0-3

etapa 31 - quitar v niculaeflorinel 6-0

etapa 42 - quitar v rusu_andrey2005 3-0

etapa 34 - mihainho_86 v quitar 0-3

bubutza08.10.2009 08:13

1:rusu_andrey2005 - fallenangell002000 1-2

2:niculaeflorinel - rusu_andrey2005 3-1

3:s3rgyu_adriano_13 - rusu_andrey2005 7-2

4:rusu_andrey2005 v alinn50c 4-2

5:mihainho_86 v rusu_andrey2005 0-3 0-3

6:rusu_andrey2005 v f1or_cs 3-6 3-4

7:marianbolohan v rusu_andrey2005 4-1

8:rusu_andrey2005 v dumy_wazzy 3-1

9:Klaus_e89 v rusu_andrey2005 2-3

10:rusu_andrey2005 v varga_nandor2005 0-2 1-3

11:badboy_steaua v rusu_andrey2005 4-1 2-7

12:rusu_andrey2005 v julica_maniaku 2-1

13:yamasha_tusca v rusu_andrey2005 3-2

14:mihai1411 v rusu_andrey2005 3-1 6-1

15:rusu_andrey2005 v roby29steaua 2-0 1-4

16:kta1412 v rusu_andrey2005 4-0 0-3

17:rusu_andrey2005 v figo.evil 3-0 3-0

18:ronaldo_0201 v rusu_andrey2005 4-2

19:rusu_andrey2005 v ady_adinho 3-0 2-3

20:i0nutz83 v rusu_andrey2005 0-3 0-3

21:rusu_andrey2005 v quitar 0-3 0-3

 

M---V--E---I---P

32-14-0-18-42

 

mai am 10 meciuri. In cele 10 zile sunt gata.

 

update:

etapa 27:f1or_cs v rusu_andrey2005 4-3 frumos meci, baietii au jucat cu inima :))

etapa 35:rusu_andrey2005 v mihai1411 1-6

etapa 37:rusu_andrey2005 v kta1412 3-0

etapa 31:varga_nandor2005 v rusu_andrey2005 3-1

etapa 40:ady_adinho v rusu_andrey2005 3-2

mihai141108.10.2009 14:42

Etapa 35

rusu_andrey2005 v mihai1411 1-6

 

yamasha si maniacu,and delete 2009 :D

 

quitarr08.10.2009 20:31

etapa 20 - quitar v julica_maniaku 4-1

sharkybv09.10.2009 12:06

etapa 31: varga_nandor2005 v rusu_andrey2005 3-1

mihai141109.10.2009 15:44

[18:46] mihai1411: da ip

[18:46] ManiaCU ... mereu ultras mereu alaturi de Steaua: sa vb cu mama la tel

[18:46] ManiaCU ... mereu ultras mereu alaturi de Steaua: da-mi ip

[18:46] ManiaCU ... mereu ultras mereu alaturi de Steaua: eu n-am frate, sunt la camin si aici e saracie de ip uri

[18:46] mihai1411: pai si cum joci in campionat?

[18:46] ManiaCU ... mereu ultras mereu alaturi de Steaua: pe relatii plm, sunt cu mitica de la Liga

[18:47] mihai1411: pai si altii au fost da-ti afara

 

 

regulamentul e regulament,nu?

 

 

Etapa 34

mihai1411 v julica_maniaku 3-0,meci jucat,cu un gol de la 30 de m,si altul un super golazo din cercul de la centrul terenului,lob peste portar ;))

 

 

Etapa 36

mihai1411 v yamasha_tusca 3-0,ca vad ca nu zice nimic

 

fifa 2009,sters :D

 

 

 

Sergyu1609.10.2009 17:58

Etapa 40

 

dumy_wazzy v s3rgyu_adriano_13 2-4

F1oRinho10.10.2009 10:22

Etapa 19

 

mihainho_86 v f1or_cs 0-3

 

Etapa 40

 

f1or_cs v mihainho_86 3-0

bubutza10.10.2009 11:29
regulamentul e regulament,nu?

 

nu sunt putini dintre cei care tot timpul cer ip. Ma intreb cum joaca intre ei.

marianb10.10.2009 11:41

etapa 27: marianbolohan v julica_maniaku 3-1

ManiaCU10.10.2009 12:00
[18:46] mihai1411: da ip

[18:46] ManiaCU ... mereu ultras mereu alaturi de Steaua: sa vb cu mama la tel

[18:46] ManiaCU ... mereu ultras mereu alaturi de Steaua: da-mi ip

[18:46] ManiaCU ... mereu ultras mereu alaturi de Steaua: eu n-am frate, sunt la camin si aici e saracie de ip uri

[18:46] mihai1411: pai si cum joci in campionat?

[18:46] ManiaCU ... mereu ultras mereu alaturi de Steaua: pe relatii plm, sunt cu mitica de la Liga

[18:47] mihai1411: pai si altii au fost da-ti afara

 

 

regulamentul e regulament,nu?

 

 

Etapa 34

mihai1411 v julica_maniaku 3-0,meci jucat,cu un gol de la 30 de m,si altul un super golazo din cercul de la centrul terenului,lob peste portar ;))

 

 

Etapa 36

mihai1411 v yamasha_tusca 3-0,ca vad ca nu zice nimic

 

fifa 2009,sters :D

 

:)) Felicitari domnului detectiv Mihai care a facut o descoperire epocala in materie de fifangeala cu IP-uri. Eu inteleg ca e greu sa muncesti si dupa sa te relaxezi la o fifa, e greu cand singura fericire a ta este un meci in care joci cu Barcelona si te crezi buricul pamantului in materie de fifa. Ceea ce nu pot intelege este dusmania asta inutila pentru un joc.

Recunosc fapta si o regret ! De fapt, ca s-o zic pe aia dreapta as putea sa am si IP, nu e greu sa ii deranjez pe colegii mei de camera pentru a-mi introduce cablul direct in modem.

Astept sa fiu anchetat de comisiile abilitate, rog clementa din partea juriului avand in vedere ca nu sunt recidivist.

RobYnho10.10.2009 12:05

Huliganule, ailaviu. :kisstogether:

Comunistilor, de il "zburati pe Julica, nu mai are nici un farmec acest campionat. Practic a'ti "calca in picioare " simbolul acestui campionat. Da'o in mizda pa'sii. Ne'am bate joc de Sfinxul si de legenda acestui thread.

 

@ Julica : Si brasovu' e cu tine. Te voi iubi si te voi urma mereu. Nu plange, baaa. Ailaviu. :wub:

bubutza10.10.2009 15:37
etapa 40:ady_adinho v rusu_andrey2005 3-2
klaus_e8910.10.2009 17:08

Etapa 5 : yamasha_tusca v Klaus_e89

Etapa 8 : julica_maniaku v Klaus_e89

Etapa 13 : Klaus_e89 3 - 0 figo.evil

Etapa 16 : Klaus_e89 3 - 0 i0nutz83

Etapa 20 : Klaus_e89 v s3rgyu_adriano_13

Etapa 21 : alinn50c 6 - 3 Klaus_e89

Etapa 22 : Klaus_e89 3 - 0 mihainho_86

Etapa 23 : f1or_cs v Klaus_e89

Etapa 24 : Klaus_e89 2 - 2 marianbolohan

Etapa 25 : dumy_wazzy v Klaus_e89

Etapa 26 : Klaus_e89 v yamasha_tusca

Etapa 28 : badboy_steaua 3 - 4 Klaus_e89

Etapa 29 : Klaus_e89 v julica_maniaku

Etapa 30 : rusu_andrey2005 v Klaus_e89

Etapa 33 : Klaus_e89 3 - 0 kta1412

Etapa 34 : figo.evil 0 - 3 Klaus_e89

Etapa 35 : Klaus_e89 v ronaldo_0201

Etapa 36 : ady_adinho 0 - 1 Klaus_e89

Etapa 37 : i0nutz83 0 - 3 Klaus_e89

Etapa 39 : fallenangell002000 v Klaus_e89

Etapa 40 : Klaus_e89 v niculaeflorinel

Etapa 41 : s3rgyu_adriano_13 v Klaus_e89

Etapa 42 : Klaus_e89 3 - 5 alinn50c

«1171819202122»