Iti spun sincer ca nu stiu....habar n-am.
Cum imi dau seama?
Iti spun sincer ca nu stiu....habar n-am.
Cum imi dau seama?
etapa 29 - yamasha_tusca v quitar 0-3
etapa 41 - julica_maniaku v quitar 0-3
etapa 32 - s3rgyu_adriano_13 v quitar 3-2
mi-am jucat toate etapele
si cam asta a fost fifa 09
next ![]()
Etapa 20 : Klaus_e89 v s3rgyu_adriano_13
Etapa 25 : dumy_wazzy v Klaus_e89
Etapa 35 : Klaus_e89 3 - 0 ronaldo_0201
Etapa 40 : Klaus_e89 v niculaeflorinel
Etapa 41 : s3rgyu_adriano_13 v Klaus_e89
inca 4 si sterg fifa 09 ![]()
poti juca ca si maniacu joaca la fel)
Si daca am IP rootabil? Poti juca si tu o geampara pentru noi?
o geampara ?
poate ne zici si noua ce inseamna,nu cunosc toti regionalismele tale
poate ne zici si noua ce inseamna,nu cunosc toti regionalismele tale
Pentru Mihai, fanul meu nr.1 ![]()
Etapa 39
s3rgyu_adriano_13 v marianbolohan 5-4
Etapa 35
yamasha_tusca v s3rgyu_adriano_13 0-3
Etapa 29
ronaldo_0201 v s3rgyu_adriano_13 0-3
Etapa 24
rusu_andrey2005 v s3rgyu_adriano_13 0-3
Mai am 2 cu klaus , maniacu si adinho.
Etapa 20
f1or_cs v yamasha_tusca 3-0
Etapa 41
yamasha_tusca v f1or_cs 0-3
Am terminat si eu
Etapa 30
s3rgyu_adriano_13 v ady_adinho 3-1 . Uh sunt in forma. Ca de obicei atunci cand trecem la urmatorul tip de fifa. Asa am patit si la 08 ![]()
am o problema..aveam toate rez salvate intr-un doc.. dar mi s-a blocat windows-ul... am jucat cu toti in afara lui yamasha..sper sa posteze adversarii rezultatele..aa si la meciurile cu cei retrasi sau care nu mai vor sa joace 09 poate le castig si eu cu 3-0 ca in tur nu prea s-a intamplat
Se cam termina sezonul asta. Doctor poate ne ajuti cu niste etape ramase de jucat. Stiu ca iti cer prea mult si ca e greu cu abramureala asta dar poate ai tu actualizate rezultatele si clasamentul.
Eu unul mai am 2 cu klaus si una cu maniaku
Cine mai are cu mine meciuri sa puna 3-0,numai joc 09......nu mai am nici o atragere fata de acel joc!Va astept pentru 2010:D
Am un deces in familie, luni sau marti fac un clasament. Eu propun ca meciurile nejucate sa fie atribuite cu 3-0 celui cu mai multe partide disputate la acel moment.
cacealma:))
Etapa 20 : Klaus_e89 v s3rgyu_adriano_13
Etapa 25 : dumy_wazzy v Klaus_e89
Etapa 40 : Klaus_e89 v niculaeflorinel
Etapa 41 : s3rgyu_adriano_13 v Klaus_e89
doctorlov propui prost ![]()
Etapa 40 : Klaus_e89 1-3 niculaeflorinel
Etapa 20 : Klaus_e89 v sergyu_adriano_13
Etapa 25 : dumy_wazzy 1 - 2 Klaus_e89
Etapa 40 : Klaus_e89 1 - 3 niculaeflorinel
Etapa 41 : s3rgyu_adriano_13 v Klaus_e89
alinn50c: jucam meciu?
rusu_andrey2005 is typing a message.
rusu_andrey2005: am sters 09
alinn50c: ok
alinn50c: jucam meciu?
yamasha_tusca is typing a message.
yamasha_tusca: nu mai joc in steua
alinn50c: ok
so .. Etapa 25 , alinn50c v rusu_andrey2005 = 3 - 0
etapa 37 , yamasha_tusca v alinn50c = 0 - 3
de dumy nu dau .. nu l-am vazut pe mess de 2 ori de cand a inceput sezonu' , daca nu ma cauta , cer 3-0.
hai cu alegerea ecipelor
da, pana diseara definitivez clasamentul. Imi cer scuze inca o data, am avut un deces in familie si am avut multe drumuri.
ok, condoleante
Etapa 38 : roby29steaua 3 - 0 yamasha_tusca
rds, mu.ie rds !
Imi cer scuze pentru intarziere, am avut alte prioritati in aceasta perioada.
Cateva precizari la clasament:
- am incercat sa completez rezultatele la partea superioara a clasamentului astfel incat sa nu existe discutii, am reusit cu succes.
- cea mai de succes varianta pare sa fi fost asteptarea terminarii campionatului ca sa putem beneficia de 3-0 la MV, campion: klaus ![]()
- mai mult, am decis ca in partea inferioara sa nu completez restul meciurilor cu 3-0 pentru ca nu mi se pare corect ca jucatori care s-au saturat sa astepte dupa restantieri au renuntat sa mai joace fifa 09 sa fie sub acestia in clasament.
Ca intotdeauna, daca aveti precizari, reclamatii sau orice alte sugestii, anuntati aici.
De sezonul viitor, as dori sa ma ocup eu si de etape si de clasament...ca sa nu avem probleme si sa nu sughitze toata lumea cand nu gasesc eu meciuri ![]()
AMIN!
Aiurea rau clasamentu'. Dupa calculele mele am 79 P, nicidecum 60 P. La ultimu' clasament am avut 72 P.
Rog sa se verifice din nou.
corect, am sa revizuiesc diseara ![]()
edit: am corectat greseala, merci de atentionare:)