daca e tarziu sa imi joc etapele pana duminica viitoare puneti 3-0 la adversari.......nu ma mai atrage 09-le
daca e tarziu sa imi joc etapele pana duminica viitoare puneti 3-0 la adversari.......nu ma mai atrage 09-le
la toate etapele care mi-au mai ramas puneti va rog 3-0 ca nu mai joc fifa 09, trec la 10...ne vedem in camp urmator, bft tuturor
Etapa 24
varga_nandor2005 v f1or_cs 1-2 cu mult noroc
Etapa 21
s3rgyu_adriano_13 v varga_nandor2005 3-0
Etapa 42
varga_nandor2005 v s3rgyu_adriano_13 0-3
Hai ca se imputineaza meciurile pe care le mai am
etapa 37 - quitar v dumy_wazzy 3-0
etapa 30 - fallenangell002000 v quitar 4-3
Etapa 22
dumy_wazzy v f1or_cs 1-3
etapa 32
niculaeflorinel 4-1 fallenangell002000
Etapa 17
s3rgyu_adriano_13 v f1or_cs 3-5
Etapa 38
f1or_cs v s3rgyu_adriano_13 4-0
Etapa 35 : julica_maniaku 0 - 0 roby29steaua
Meciu' s'a intrerupt inainte ca el sa inceapa. Mai exact dupa incalzire. Huliganii din tribune au invadat gazonu', iar dupa 15-20 de minute de protest, au ales sa mearga sa consume niste alcool si sa o arda pe "Coca".
Etapa 35 : julica_maniaku 0 - 0 roby29steaua
Un meci ce se anunta frumos, cu multe faze de poarta, voie buna si armonie a fost ca deobicei stricat de prezenta derbedeilor,bagabontilor si respectiv a huliganilor care au umbrit spectacolul fotbalistic transformandu-l intr-o cacealma de nedescris. Jandarmeria a fost vigilenta si a imortalizat toate momentele in care acesti pusti fara serviciu se dezlantuiau. Aici gasiti dovada... puneti un www in fatza la "gsptv.ro/viewVideo1.php?video_id=26689&autoplay=1" ( Roby e in prim plan, prima linie, lider de grup... etc )
[site din caracatita Gazetei Sporturilor]/viewVideo1.php?video_id=26689&autoplay=1
Sa ma dau mare......si eu sunt pe acolo =)) (si ceilalti huligani din Brasov ![]()
Putem vedea si noi un update la clasament? ![]()
Etapa 35
quitarr v f1or_cs 3-5
Dupa calculele mele mai am 2 meciuri cu yamasha si 1 meci cu klaus
etapa 23: marianbolohan v dumy_wazzy 4-1
etapa 28: rusu_andrey2005 v marianbolohan 3-5
Etapa 5 : yamasha_tusca v Klaus_e89
Etapa 8 : julica_maniaku 0 - 3 Klaus_e89
Etapa 20 : Klaus_e89 v s3rgyu_adriano_13
Etapa 23 : f1or_cs v Klaus_e89
Etapa 25 : dumy_wazzy v Klaus_e89
Etapa 26 : Klaus_e89 v yamasha_tusca
Etapa 29 : Klaus_e89 3 - 0 julica_maniaku
Etapa 30 : rusu_andrey2005 0 - 3 Klaus_e89
Etapa 35 : Klaus_e89 v ronaldo_0201
Etapa 39 : fallenangell002000 v Klaus_e89
Etapa 40 : Klaus_e89 v niculaeflorinel
Etapa 41 : s3rgyu_adriano_13 v Klaus_e89
M-am mutat de 3 sapt aproape la Cluj cu faculta si am internet de vreo saptamana de la Rds si pana acu nu am fost curios si azi am descoperit ca nu am ip rootabil, ceea ce va duce probabil la retragerea mea pentru ca nu vad alta solutie.
poti juca ca si maniacu joaca la fel
)
adica doar pe hostul celuilalt?
am sters 09. bafta in noul sezon!
Etapa 5 : yamasha_tusca 0 - 3 Klaus_e89
Etapa 20 : Klaus_e89 v s3rgyu_adriano_13
Etapa 23 : f1or_cs 3 - 0 Klaus_e89
Etapa 25 : dumy_wazzy v Klaus_e89
Etapa 26 : Klaus_e89 3 - 0 yamasha_tusca
Etapa 35 : Klaus_e89 v ronaldo_0201
Etapa 39 : fallenangell002000 4 - 0 Klaus_e89 ... nu a mers host pe IP lui, insa am vazut ca a jucat multe etape si presupun ca nu ne-a pacalit pe toti ...
Etapa 40 : Klaus_e89 v niculaeflorinel
Etapa 41 : s3rgyu_adriano_13 v Klaus_e89
pe multi nu i-am mai vazut on de ceva vreme ...
adica doar pe hostul celuilalt?
da,problema e cum jucati unul cu celalalt,dar cred ca la asta s-au gandit sustinatorii lui maniacu
3-0,0-3 scurt si la obiect ![]()
da,problema e cum jucati unul cu celalalt,dar cred ca la asta s-au gandit sustinatorii lui maniacu3-0,0-3 scurt si la obiect
![]()
Sa fie echitabil. ![]()
Cine nu are ip rutabil sa fie sanatos, pa-pa campionat !
Etapa 23
f1or_cs v Klaus_e89 3-0
Mai am doar cu yamasha
Si cum stii daca ai ip rotabil?
Unde sa ma uit?
Am conexiune adsl , viteza de 6mb crezi ca as indeplini cerintele?
Din cate vad, se pare ca ai ip rootabil. Oricum, postul tau aici nu isi are rostul.
Incearca sa joci cu cineva si sa faci host-ul. Daca merge, inseamna ca ip`ul este rootabil, daca nu merge, inseamna ca nu e. Alta intrebare ar fi, ip fix sau dinamic ? Si asta e destul de important. Pe scurt, ti se schimba la fiecare logare in windows ?