FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«11819202122»
ronaldo_020111.10.2009 09:39

daca e tarziu sa imi joc etapele pana duminica viitoare puneti 3-0 la adversari.......nu ma mai atrage 09-le

sharkybv11.10.2009 16:59

la toate etapele care mi-au mai ramas puneti va rog 3-0 ca nu mai joc fifa 09, trec la 10...ne vedem in camp urmator, bft tuturor

F1oRinho11.10.2009 17:10

Etapa 24

 

varga_nandor2005 v f1or_cs 1-2 cu mult noroc

Sergyu1611.10.2009 18:16

Etapa 21

s3rgyu_adriano_13 v varga_nandor2005 3-0

 

Etapa 42

varga_nandor2005 v s3rgyu_adriano_13 0-3

 

Hai ca se imputineaza meciurile pe care le mai am

 

 

quitarr12.10.2009 15:23

etapa 37 - quitar v dumy_wazzy 3-0

etapa 30 - fallenangell002000 v quitar 4-3

F1oRinho12.10.2009 15:30

Etapa 22

 

dumy_wazzy v f1or_cs 1-3

Allexx10x12.10.2009 16:31

etapa 32

 

niculaeflorinel 4-1 fallenangell002000

F1oRinho12.10.2009 17:07

Etapa 17

 

s3rgyu_adriano_13 v f1or_cs 3-5

 

Etapa 38

 

f1or_cs v s3rgyu_adriano_13 4-0

RobYnho12.10.2009 21:13

Etapa 35 : julica_maniaku 0 - 0 roby29steaua

 

 

Meciu' s'a intrerupt inainte ca el sa inceapa. Mai exact dupa incalzire. Huliganii din tribune au invadat gazonu', iar dupa 15-20 de minute de protest, au ales sa mearga sa consume niste alcool si sa o arda pe "Coca".

ManiaCU12.10.2009 21:31

Etapa 35 : julica_maniaku 0 - 0 roby29steaua

 

Un meci ce se anunta frumos, cu multe faze de poarta, voie buna si armonie a fost ca deobicei stricat de prezenta derbedeilor,bagabontilor si respectiv a huliganilor care au umbrit spectacolul fotbalistic transformandu-l intr-o cacealma de nedescris. Jandarmeria a fost vigilenta si a imortalizat toate momentele in care acesti pusti fara serviciu se dezlantuiau. Aici gasiti dovada... puneti un www in fatza la "gsptv.ro/viewVideo1.php?video_id=26689&autoplay=1" ( Roby e in prim plan, prima linie, lider de grup... etc )

 

[site din caracatita Gazetei Sporturilor]/viewVideo1.php?video_id=26689&autoplay=1

BADboySteaua13.10.2009 08:16

Sa ma dau mare......si eu sunt pe acolo =)) (si ceilalti huligani din Brasov :))

 

 

Putem vedea si noi un update la clasament? :D

F1oRinho13.10.2009 15:28

Etapa 35

 

quitarr v f1or_cs 3-5

 

Dupa calculele mele mai am 2 meciuri cu yamasha si 1 meci cu klaus

marianb13.10.2009 15:35

etapa 23: marianbolohan v dumy_wazzy 4-1

etapa 28: rusu_andrey2005 v marianbolohan 3-5

 

klaus_e8913.10.2009 17:16

Etapa 5 : yamasha_tusca v Klaus_e89

Etapa 8 : julica_maniaku 0 - 3 Klaus_e89

Etapa 20 : Klaus_e89 v s3rgyu_adriano_13

Etapa 23 : f1or_cs v Klaus_e89

Etapa 25 : dumy_wazzy v Klaus_e89

Etapa 26 : Klaus_e89 v yamasha_tusca

Etapa 29 : Klaus_e89 3 - 0 julica_maniaku

Etapa 30 : rusu_andrey2005 0 - 3 Klaus_e89

Etapa 35 : Klaus_e89 v ronaldo_0201

Etapa 39 : fallenangell002000 v Klaus_e89

Etapa 40 : Klaus_e89 v niculaeflorinel

Etapa 41 : s3rgyu_adriano_13 v Klaus_e89

crist3a14.10.2009 14:05

M-am mutat de 3 sapt aproape la Cluj cu faculta si am internet de vreo saptamana de la Rds si pana acu nu am fost curios si azi am descoperit ca nu am ip rootabil, ceea ce va duce probabil la retragerea mea pentru ca nu vad alta solutie.

mihai141114.10.2009 14:44

poti juca ca si maniacu joaca la fel ;))

crist3a15.10.2009 12:12

adica doar pe hostul celuilalt?

bubutza15.10.2009 14:18

am sters 09. bafta in noul sezon!

klaus_e8915.10.2009 14:35

Etapa 5 : yamasha_tusca 0 - 3 Klaus_e89

Etapa 20 : Klaus_e89 v s3rgyu_adriano_13

Etapa 23 : f1or_cs 3 - 0 Klaus_e89

Etapa 25 : dumy_wazzy v Klaus_e89

Etapa 26 : Klaus_e89 3 - 0 yamasha_tusca

Etapa 35 : Klaus_e89 v ronaldo_0201

Etapa 39 : fallenangell002000 4 - 0 Klaus_e89 ... nu a mers host pe IP lui, insa am vazut ca a jucat multe etape si presupun ca nu ne-a pacalit pe toti ...

Etapa 40 : Klaus_e89 v niculaeflorinel

Etapa 41 : s3rgyu_adriano_13 v Klaus_e89

 

pe multi nu i-am mai vazut on de ceva vreme ...

mihai141115.10.2009 14:52
adica doar pe hostul celuilalt?

 

da,problema e cum jucati unul cu celalalt,dar cred ca la asta s-au gandit sustinatorii lui maniacu :)) 3-0,0-3 scurt si la obiect :P

 

RobYnho15.10.2009 15:08
da,problema e cum jucati unul cu celalalt,dar cred ca la asta s-au gandit sustinatorii lui maniacu :)) 3-0,0-3 scurt si la obiect :P

 

 

Sa fie echitabil. ;)

i0nutz8315.10.2009 15:15

Cine nu are ip rutabil sa fie sanatos, pa-pa campionat !

F1oRinho15.10.2009 15:30

Etapa 23

 

f1or_cs v Klaus_e89 3-0

 

Mai am doar cu yamasha

bossy15.10.2009 16:06

Si cum stii daca ai ip rotabil?

Unde sa ma uit?

Am conexiune adsl , viteza de 6mb crezi ca as indeplini cerintele?

i0nutz8315.10.2009 16:19

Din cate vad, se pare ca ai ip rootabil. Oricum, postul tau aici nu isi are rostul.

Incearca sa joci cu cineva si sa faci host-ul. Daca merge, inseamna ca ip`ul este rootabil, daca nu merge, inseamna ca nu e. Alta intrebare ar fi, ip fix sau dinamic ? Si asta e destul de important. Pe scurt, ti se schimba la fiecare logare in windows ?

«11819202122»