FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - CFR 2-2 (1-1)

«1456789»
Astristul09.08.2009 18:11

Suntem in corzi!

zamainmenu09.08.2009 18:14
Suntem in corzi!

Bine zis! Asta e adevarul! La meciul asta ne dam examenul de competenta si valoare...

b0RMA09.08.2009 18:14

Parca ii duc lipsa lui Toja...

SzabiStelistu09.08.2009 18:18

acuma parca mai jucam ceva!b0rma ai dreptate....chiar ca ne lipseste toja!

ros-albastru4ever09.08.2009 18:26

gooooooooooooooooollllllllllll Surduliiiiiiicaaaaaaaaaaaaaaaa

SzabiStelistu09.08.2009 18:26

bravooo maaa surduuuuuuuuuu!!!!!!!!!

zamainmenu09.08.2009 18:27

Bravo Surdu! Cu golul asta mi-ai contrazis scepticismul in ceea ce te priveste! :)

Astristul09.08.2009 18:27

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL Surdu! :)

Astristul09.08.2009 18:32

Pauza. Poate vom juca mai bine in repriza a 2-a. Oricum mi-a placut atitudinea jucatorilor nostri in ultimele 15 minute.

SzabiStelistu09.08.2009 18:33

am jucat bine in ultimele 15-20 minute...am sperante pentru repriza a doua !

!dan09.08.2009 18:35

noi in repriza a 2a ne dam drumu la joc,parca mi-e dor de tiago, Banel e 0 ca de obicei...

3-1 le dam :steag_cruce_invers:

weeezer09.08.2009 18:35

3-1 o sa fie rezultatul final, am vazut meciul, acuma e in reluare :P

 

Dubios de lent a fost Ghionea pe langa Kone, nici nu s-a chinuit sa alerge. Si a mai fost apoi o faza asemanatoare.

 

Intrebare, n-a fost penalti la Szekely? La faza aia cu Muresan (parca... sau Alcantara?) cand i-a saltat-o nu stiu cine lui Szekely peste fundasi, de s-a dat corner? Pt ca mie mi s-a parut ca al nostru a atins mingea, dar Muresan a sutat tare in piciorul lui, si de-aia a si cazut Janos...

dulcicutza09.08.2009 18:37
si de cand a plecat Goian apararea cum se comporta dulcicutza??

Care aparare?

D4v1dstelist09.08.2009 18:37

Nu va inteleg scepticismul.Chiar la asa ceva trebuia sa va asteptati.A fost o repriza buna,in care am dominat.Si,conform ultimelor meciuri,se vede clar ca Steaua nu joaca in prima repriza.Am zis ca luam gol.Nu am presupus ca il vom lua asa de repede,insa in conceptia mea a fost o repriza chiar peste asteptari,iar scorul la pauza este egal.Inca cred in victoria Stelei.

 

P.S Nu imi place jocul lui Tatarusanu de pe linie,care este chiar specialitatea lui Zapata.

Marius09.08.2009 18:40

Sa-mi bag ****, ne omoara bergodi cu bulangiul ala de nanel bicolita... pai chelul are 10 clase peste cioroiul ala care preia orice mige cu subtilitatea unui pui de elefant... asta ca sa nu mai zic de Baciu, mai bine il lasa pe p.Marin fundas central, el oricum e in plus...

Grenada09.08.2009 18:41
Nu va inteleg scepticismul.Chiar la asa ceva trebuia sa va asteptati.A fost o repriza buna,in care am dominat.Si,conform ultimelor meciuri,se vede clar ca Steaua nu joaca in prima repriza.Am zis ca luam gol.Nu am presupus ca il vom lua asa de repede,insa in conceptia mea a fost o repriza chiar peste asteptari,iar scorul la pauza este egal.Inca cred in victoria Stelei.

 

P.S Nu imi place jocul lui Tatarusanu de pe linie,care este chiar specialitatea lui Zapata.

Conform ultimelor 5 meciuri Steaua va juca un meci 2x mai bun decat in prima repriza , asta ar insemna un 2-1 3-1.

Chefere n-a jucat nimic clar iar in min 3 a fost pur si simplu o prostie , si comoditatea aparatorilor.

Ronnie09.08.2009 18:42
3-1 o sa fie rezultatul final, am vazut meciul, acuma e in reluare :P

 

Si eu am avut un deja-vu cand a dat gol Kone. :)

weeezer09.08.2009 18:43

Bai, lasand la o parte greselile individuale de copii prea tineri (vezi Onicas) sau prea beti (vezi Ghionea), echipa, chiar si in repriza asta, e "pe un trend ascendent" (ca sa fiu si eu trendy) fata de sezonul trecut.

 

Si apropo, dupa ce l-ati vazut pe noul Radoi cum a jucat, nu va pare rau ca a plecat Lovin? Ca mie da!

Maye09.08.2009 18:47

Iesi afara cioara drecu`!

Dragoshel09.08.2009 18:53

tocmai aia este draga, mai exista aparare de cand a plecat Goian? mai exista?

zamainmenu09.08.2009 18:53

Pana in acest moment cel mai slab de la noi e Ionescu. Parca e un pusti mic si firav de clasa a V-a jucand in curtea scolii cu handralaii de a VIII-a. Ii mai trebuie multe calorii pana sa ajunga om de baza al echipei.

Astristul09.08.2009 18:56

1-2 ... o luam de la capat. :(

Ronnie09.08.2009 18:56

Fara Goian suntem praf in aparare.

Kapetan0s09.08.2009 18:57

Ce aparare avem :( de fapt nu avem :P

Fan FC Steaua09.08.2009 18:58

Onicas din nou VARZA cu v mare. Nu stiu de ce tot insista Bergodi cu tiganu si cu Baciu, se vede clar ca-s depasiti de situatie...

 

Eu i-as da afara pe onicas, toja, Baciu, Petre Marin si Nicolita...

 

PS: O fi 1 - 2, dar in ultimele 15 minute intra Kapetanos si egalam...macar sa mai dam unul, sa fie 3 - 2 la final

«1456789»