FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - CFR 2-2 (1-1)

«156789»
BNQ09.08.2009 18:59

Ionescu joacã? Sau e copil de mingi?

Marius09.08.2009 19:01
Onicas din nou VARZA cu v mare. Nu stiu de ce tot insista Bergodi cu tiganu si cu Baciu, se vede clar ca-s depasiti de situatie...

 

Eu i-as da afara pe onicas, toja, Baciu, Petre Marin si Nicolita...

 

 

 

Si cu cine ai juca tu la mijloc? cu Rada? cu Tudose? cu Bibiskov? tu nu-ti dai seama ca nu avem mijlocasi?

Lari09.08.2009 19:04

Onicas - slab Andrei Ionescu si Tiganel Tiganita - penibili!

 

Pacat ca Rada a stat pe drumuri, ca ar fi fost mult mai de folos decat Baciu in acest meci, tinand cont de alura alora si de modul de abordare al fazelor fixe.

zamainmenu09.08.2009 19:05

Nu va asteptati sa ne salveze iarasi Kapetanos. Nu scrie in contractul lui ca e musai sa dea gol in fiecare meci in ultimile 20 de minute. Raman la parerea ca cei mai slabi sunt Ionescu, Ghionea si Szekely. Si imediat langa ei e Onicas. Mijlocul nostru a fost dominat total de CFR-isti. Nicolita oricum nu se ia in calcul, este de luni de zile sub nivelul marii.

 

Lari09.08.2009 19:05

Din pacate, da, nu avem solutii la mijloc.

dulcicutza09.08.2009 19:06
tocmai aia este draga, mai exista aparare de cand a plecat Goian? mai exista?

M-au disperat Baciu si Ghionea......

Kapetan0s09.08.2009 19:08

KAPETANOSS!!!!

Fan FC Steaua09.08.2009 19:08

HA HA ! V-am zis!! Kapetanos !!!

 

PS: Incredibil, iese Szekely si tiganu ramane in teren....

zloty09.08.2009 19:08

Toooot el ma, si ce vroia ciobanu sa il dea afara

Lari09.08.2009 19:09

Din ce pozitie a dat-o-n ate, bai, nene! :blink:

Astristul09.08.2009 19:09

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL Kapetanooooooooooooossssssssssssss!

Dragoshel09.08.2009 19:10

@dulcicutza pai dacas astia sunt pe placul la cioban X(

dulcicutza09.08.2009 19:10

Hai mai ca e frumos meciul,goluri,faze de poarta...daca ar disparea din peisaj Baciu si Nicolita ar fi fantastic.

zamainmenu09.08.2009 19:11

Iar am gresit...de data asta cu Kapetanos :)) bravo mai baiatule, esti un meserias! Un jucator adevarat. Un profesionist. Si din ce unghi a dat!

Dar nu e normal ca restul echipei sa stea numai in inspiratiile grecului. Trebuie sa crestem in valoare per ansamblu, ca echipa. Hai cu 3-2!

dulcicutza09.08.2009 19:11
@dulcicutza pai dacas astia sunt pe placul la cioban X(

Sa ma cac in branza lui (scuzati limbajul...)

Ronnie09.08.2009 19:14

Banel ca Banel, da' ce dracu' cauta ma Ionescu in continuare pe teren?

SuporteriRomani09.08.2009 19:15

Greu foarte greu dar putem castiga 2-2 forya Steaua :steag_sah_mic:

 

http://suporteriromani.webs.com/ :steag_cruce_invers::steag_cruce_invers:

Kapetan0s09.08.2009 19:15
Banel ca Banel, da' ce dracu' cauta ma Ionescu in continuare pe teren?

 

Pai da cine sa intre in locu lui Ionescu?!?!

Ronnie09.08.2009 19:17
Pai da cine sa intre in locu lui Ionescu?!?!

 

Zapata, ca oricum Ionescu nu a facut nimic.

Lari09.08.2009 19:19

@Ronnie

De ce esti, mah, magar, si-i frangi inima lu' Marius?

 

Bah, io-l admir pe Banel ca-si da sufletul pe teren. Pacat ca tre' sa atinga mingea atat de des.

Dragoshel09.08.2009 19:24

F****** de arbitru terminat

gio_stgloria09.08.2009 19:29

amputeaza-l !

BNQ09.08.2009 19:32

Ochiroșii învațã mã sã lovești cu dreptul 2 ocazii MARI !!!! ai ratat .. exemplu golul lu' Toja..

gio_stgloria09.08.2009 19:34

Pe ce loc suntem ?

zloty09.08.2009 19:35

A iesit Trica miezu p@@ii sa se rafuiasca el :chair:

«156789»