Steaua 4 -
Victorie magnifica in fata unor tribune pline,a unor suporteri unici pe stadioanele din tara si printre cei mai tari din Europa.
Iacob/min.13,Goian/min.16 si Dica/min.43 si 63,au asigurat o diferenta confortabila,iar Steaua se vede dupa primul meci disputat,lidera in grupa.In celalalt meci Hertha a invins in deplasare pe Halmstad cu 1 - 0.
Urmeaza pe 3 noiembrie primul meci in deplasare pentru noi,impotriva genovezilor de la Sampdoria, care astazi au stat.
Victoria Stelei de astazi este de bun augur pentru calificarea pentru a doua oara consecutiv in primavara europeana.
Felicitari baieti,ne-ati facut fericiti !
Felicitari tuturor celor prezenti,antrenorilor si conducerii !
Venirea lui [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] se pare ca a stins toate posibilele focare de nemultumire.Mai mult decat oricand atmosfera si perspectivele Stelei de a face performanta in tara si in Europa au sustinere.
FORZA

