CONFORM GSP:
Lacatuș: Echipa o să intre pe teren joi
Presedintele Stelei, Marius Lacatus a declarat azi: Echipa o să intre pe teren joi. Reactia vine după ce, socati de vestea că lui Ciobanul i s-a pus sechestru pe avere, jucatorii Stelei au discutat in vestiar, după antrenamentul de aseara posibilitatea de a protesta impotriva acestei decizii. Este posibil ca Radoi si compania să refuze să intre pe teren la meciul cu Lens de joi.
Asa ca toti la meci... daca Laca a spus, atunci e 100% meci fantastic JOI....
