FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Újpest - Steaua 1-2 (0-0)

«1789101112»
DelPiero1023.07.2009 18:29
si unde trebuie sa dau play la eurosoprt la alea ?

Da,acolo.Insa crede-ma,nu ai ce vedea...

gio_stgloria23.07.2009 18:33

ce atmosfera bacoviana creeaza inaptii astia de comentatori ...il prefer pe banciu , ala macar spune povesti.

mircea_1023.07.2009 18:41

fanii Stelei sunt fantastici...90% din durata primei reprize , au dominat fondul sonor

gnttv.com23.07.2009 18:42

de asemenea gnttv.com ruleaza f. bine :)

Guardian23.07.2009 18:46

Da DelPiero10 ai dreptate nu am ce vedea .. am reusit dar m-am chinuit cam degeaba si comentatorii astia parca sunt la un meci din Liga a 3a , cum spunea cineva mai sus mai bine bbanciu decat astia .

 

se termina 0-0 daca o tinem tot asa , Bravo

dulcicutza23.07.2009 18:55
gazeta prosturilor zice ca aia e echipa. Daca e asa, Bergodi e un sclav si nu merita sa fie sustinut!!!

 

Afara cu sclavii si pilosii de la Steaua!!!

Eu v-am zis ca nu rezista mult nici BErgodi si ca e la fel de sclav ca si cei ce au fost inaintea lui ;)

1uLy4Nn23.07.2009 18:55

jucam si noi fotbal?:|

dulcicutza23.07.2009 18:56
jucam si noi fotbal?:|

Pai stai ca face acum niste schimbari....sper.....

BlaUGranA23.07.2009 19:02

Suporteri cretini,ce sa le ceri...

radusteaua2323.07.2009 19:06

hai frate odata cu meciull

dZAY23.07.2009 19:12

1-0 pt calculatorul meu... nu merge wmplayer 10 pe windowsu meu. iooi :wall::chair::|

la radio, pe ce e? sau doar net si digiteve? :steag_cruce_invers:

gio_stgloria23.07.2009 19:14

MIN '30 GOL Motherwell 4 - 0 Flamurtari Vlore

ninutza23.07.2009 19:19

GOOOOOL :steag_cruce_invers:

Ronnie23.07.2009 19:19

"Se fini" :)

Alexandru H.23.07.2009 19:19

A inscris Ianos. Nu pentru maghiari :D

gio_stgloria23.07.2009 19:20

GOL TUF-UI DE UNGURI ! :bananadance:

DelPiero1023.07.2009 19:20

Szekelyyyy Janos.Un ungur da gol b.ozgorilor.Ce ironie a sortii. :))

gio_stgloria23.07.2009 19:21

38 Motherwell 5 - 0 Flamurtari Vlore

BlaUGranA23.07.2009 19:22

Frumoasa faza,bravo.Ue la ungurasi.

kyrre23.07.2009 19:24

Mai dau astia 4 goluri cand o sa-mi vad eu ceafa. Exceptional Tartarusanu.

Alexandru H.23.07.2009 19:27

A inscris ungurul, a inscris polonezul...

Ronnie23.07.2009 19:27

Care este ultimul chel care a dat gol pentru Steaua?

MALDINI23.07.2009 19:27

Tare Grzelak :)) norocosul

radusteaua2323.07.2009 19:29

bravo Grzelak inceput promitator

Robert Stelistul23.07.2009 19:29

BA BAIETI Steaua ARE 2-0 LA BUDAPESTA A DAT GOL SZEKELY SI GRZELAK FOOOORTZZZA STEAAAAAAAAAAUAAAAA

 

«1789101112»