si unde trebuie sa dau play la eurosoprt la alea ?
Da,acolo.Insa crede-ma,nu ai ce vedea...
si unde trebuie sa dau play la eurosoprt la alea ?
Da,acolo.Insa crede-ma,nu ai ce vedea...
ce atmosfera bacoviana creeaza inaptii astia de comentatori ...il prefer pe banciu , ala macar spune povesti.
fanii Stelei sunt fantastici...90% din durata primei reprize , au dominat fondul sonor
de asemenea gnttv.com ruleaza f. bine ![]()
Da DelPiero10 ai dreptate nu am ce vedea .. am reusit dar m-am chinuit cam degeaba si comentatorii astia parca sunt la un meci din Liga a 3a , cum spunea cineva mai sus mai bine bbanciu decat astia .
se termina 0-0 daca o tinem tot asa , Bravo
gazeta prosturilor zice ca aia e echipa. Daca e asa, Bergodi e un sclav si nu merita sa fie sustinut!!!
Afara cu sclavii si pilosii de la Steaua!!!
Eu v-am zis ca nu rezista mult nici BErgodi si ca e la fel de sclav ca si cei ce au fost inaintea lui ![]()
jucam si noi fotbal?![]()
jucam si noi fotbal?![]()
Pai stai ca face acum niste schimbari....sper.....
Suporteri cretini,ce sa le ceri...
hai frate odata cu meciull
1-0 pt calculatorul meu... nu merge wmplayer 10 pe windowsu meu. iooi ![]()
![]()
![]()
la radio, pe ce e? sau doar net si digiteve? ![]()
MIN '30 GOL Motherwell 4 - 0 Flamurtari Vlore
GOOOOOL ![]()
"Se fini" ![]()
A inscris Ianos. Nu pentru maghiari ![]()
GOL TUF-UI DE UNGURI ! ![]()
Szekelyyyy Janos.Un ungur da gol b.ozgorilor.Ce ironie a sortii. ![]()
38 Motherwell 5 - 0 Flamurtari Vlore
Frumoasa faza,bravo.Ue la ungurasi.
Mai dau astia 4 goluri cand o sa-mi vad eu ceafa. Exceptional Tartarusanu.
A inscris ungurul, a inscris polonezul...
Care este ultimul chel care a dat gol pentru Steaua?
Tare Grzelak
norocosul
bravo Grzelak inceput promitator
BA BAIETI Steaua ARE 2-0 LA BUDAPESTA A DAT GOL SZEKELY SI GRZELAK FOOOORTZZZA STEAAAAAAAAAAUAAAAA