FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Újpest - Steaua 1-2 (0-0)

«167891012»
Adrian23.07.2009 16:12
Tãtãrușanul - Golanski, E. Baciu, Goian, Petre Marin - J. Szekely, Bicfalvi, Toja, Nicolițã - B. Stancu, Surdu

 

 

gazeta prosturilor zice ca aia e echipa. Daca e asa, Bergodi e un sclav si nu merita sa fie sustinut!!!

 

Afara cu sclavii si pilosii de la Steaua!!!

gnttv.com23.07.2009 16:14

Vezi ca nu e bun link-ul :)

Ca sa vezi cum trebuie meciul trebuie sa ai instalat Sopcast in calculator [ il gasesti pe Software ] dar nu deschizi de loc programul. Si sa ai Internet Explorer instalat in calculator. Intrii pe link-ul asta Link cu Internet Explorer. Si mai jos de chat pe GnTTv.Com ce sa faci ca sa iti mearga. Trebuie sa dai Run Active X Addon :). Cam atat. sper sa va descurcati. Admin schimba link`ul cu Link NOU

 

Mersi mult de tot !

gby1023.07.2009 16:15

Doamnee ciobanul asta ne uimeste in fiecare zi ....cu prostia lui...

Ar pute fi nominalizat cu brio,cel mai prost om de pe Terra.

Felicitari ciobane,esti in fruntea topului prostiei.Ti-ai lasat in urma adversarii...esti fenomenal...si iti mai spun inca o data

 

 

MARSH DIN Ghencea JAVRA IMPUTITA !!!

cristy9623.07.2009 16:17

---------Pronostic :

Ujpest 1 - 3 Steua fular-campionii:steag_cruce_invers:

mircea_1023.07.2009 16:19
gazeta prosturilor zice ca aia e echipa. Daca e asa, Bergodi e un sclav si nu merita sa fie sustinut!!!

 

Afara cu sclavii si pilosii de la Steaua!!!

 

cam dur, dar inclin sa-ti dau dreptate...Baciu, Bicfalvi si Nicolita nu aveau ce sa caute in primul 11 in seara asta...

mihaitza:D23.07.2009 16:26

se joaca azi meciul pana la urma? :cursing:fular-campionii

gnttv.com23.07.2009 16:27

da se joaca. live video am pus eu un link acolo , si este si pe prima pagina un link. astept sa se modifice link`ul

kyrre23.07.2009 16:29

Sper sa nu-mi sariti in cap, dar bannerul nu a fost chiar cea mai inspirata idee. Cred ca un steag maghiar cu o opinca deasupra era mult mai bun.

axl23.07.2009 16:37
astept sa se modifice link`ul

George probabil o sa mai intre pe-aici dupa meci. Da-i un pm, poate poate.

Daca nu, mentine spiritul viu.

 

Daniel-Ionut23.07.2009 16:39

Se vede Digi TV-u' :happy:

Vreti link? :hmmm:

gio_stgloria23.07.2009 16:43

baga baga

DelPiero1023.07.2009 16:52
Se vede Digi TV-u' :happy:

Vreti link? :hmmm:

Hai odata.:P

gnttv.com23.07.2009 16:53

Eu unu , ca si multi altii ne uitam pe GnTTV.Com ; merge bine , la ora meciului nu se va intrerupe indifierent de numarul userilor de pe site :)

aveti link-ul si pe pagina principala a fcsteaua.ro ala e un link direct :)

Daniel-Ionut23.07.2009 16:56

http://www.free-TV.go.ro/

Sunt 3 servere... nu cred ca o sa aveti probleme ;)

Doar in Internet Explorer :excl:

gio_stgloria23.07.2009 16:59

da-ti-le pe coajaaaaa !! :boxing:

Adrian23.07.2009 17:05

Aici puteti vedea ujpest - Steaua Live

 

 

Pe siteul myp2p.eu aveti nevoie doar de playere, sopcast sau mediaplayer.

 

Nu conteaza browserul, pluginurile,etc,etc.

 

Tot ce trebuie sa faceti e sa incercati linkurile respective si sa vedeti care merg mai bine.

 

 

p.s.

 

gnttv.ro

 

Nu vreau sa te supar dar siteul myp2p.eu nu m-a dezamagit deloc pana acum. Calitate foarte buna, toate meciurile, fara nevoie neaparata de a folosit internet explorerul sau alte pluginuri. Esti subiectiv, incerci sa faci reclama, e ok. Te inteleg. Myp2p.eu nu a dezamagit pana acum, totusi.

 

Iti urez succes cu siteul tau si sper sa functioneze cat mai mult si cat mai bine ca sa avem multe alternative pentru a vedea meciurile Stelei. Ca s-asa, din cate se vede, sezonul urmator il vom vedea tot pe net.

gnttv.com23.07.2009 17:07

Mda , sunt multe alternative pentru link-uri de meci ,dar dupa parerea mea cel mai stabil este DigiSport Live Stream

 

E ok Adrian. Mersi ca ma intelegi :) e nout site-ul ... sper ca gnttv.com sa fie un site principal pentru cei de pe fcsteaua.ro si de asemenea un site util ;)

 

mersi mult de tot.

Guardian23.07.2009 17:19

va merge la toti ? mie nu asta cu gnttv..

am facut tot ce trebuie si cand dau click pe meci nu se intampla nimic

DelPiero1023.07.2009 17:32

Traiasca myp2p-ul! :D The best.

fan_stelysta_nr123.07.2009 17:34

un scor 1 - 3 ! :steag_sah_mic: hai Steaua !!!

 

 

Guardian23.07.2009 17:34

Del Piero eu nu prea am experienta cu myP2p te rog sa imi zici acolo unde scrie Steaua vs ujpest pe myp2p.eu porneste singur meciul la ora fixa ? sau ce trebuie sa fac explica-mi te rog frumos

DelPiero1023.07.2009 17:37
Del Piero eu nu prea am experienta cu myP2p te rog sa imi zici acolo unde scrie Steaua vs ujpest pe myp2p.eu porneste singur meciul la ora fixa ? sau ce trebuie sa fac explica-mi te rog frumos

http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=...amp;part=sports

Intra aici.Si vezi ca-s mai multe programe acolo,care dau meciul.Apasa play,trebuie sa mearga macar unul.Daca n-ai sopcast,instaleaza-l de aici: http://www.myp2p.eu/software.php?part=software

Hai k e simplu. :P

Guardian23.07.2009 17:47

si unde trebuie sa dau play la eurosoprt la alea ?

gio_stgloria23.07.2009 18:09

gioco di mano , cam asa ceva face Steaua, cine l-a bagat pe Banel ?:|

gio_stgloria23.07.2009 18:25

ce plictiseala ,asta-i fotbalul din sezonul trecut.

«167891012»