Numa de s-ar accidenta banelu pe viata
))))
Montrewell aia au 6-0
Acuma oare ce mai zice **** ma-sii de trica?
Numa de s-ar accidenta banelu pe viata
))))
Montrewell aia au 6-0
Acuma oare ce mai zice **** ma-sii de trica?
trece motherwell de 10 goluri ? puneti pariuri .
nu trece de 10
nu mai sunt concentrati pe final
mai e mult? am vazut ca e 1-2...
Au marcat si moghiorii. Scorul a devenit 2-1 pentru Steaua!
Eu cred ca o sa termine ujpeste-Steaua 1-2 ....Bine ca am antena digi
D-aia castig eu des la pariuri ![]()
Final Uipest - Steaua: 1-2 (0-0). Au marcat: Vasko Tamas/ Janos Szekely, Rafael Grzelak.
Petre Marin si Toja au acumulat astazi al doilea cartonas galben si vor lipsi in primul meci cu Motherwell.
foarte norocos noul polonez succes in continuare...stiam rezultatul meciului...si ma asteptam sa apara scandal la Budapesta
Vreau sa subliniez ca au un stadion foarte mic si foarte urat am fost pe el si nu imi insipira a fi a unei echipe importante.
Pentru Flamurtari a marcat O. Roshi.
O fi ruda cu Ochirosii? ![]()
Felicitari TATARUSANU!
are cineva idee ce scria pe banerul acela afisat de maghiari ??
Baciu este din desene animate
ce sa facem sa scapam odata de el?
si la mijoc ceva pb, ne trebuie MC neaparat
are cineva idee ce scria pe banerul acela afisat de maghiari ??
Cum recunosto un tigan?
Vorbeste ramana!
Cei aproximativ 400 de suporteri stelisti prezenti la Budapesta au rupt scaunele stadionului pentru a se rafui cu fanii maghiari. Suporterii lui Ujpest au incercat sa vina spre sectorul ocupat de stelisti, dar jandarmii au intervenit pentru a aplana incidentele.
Fanii maghiari au fost lasati sa intre pe stadion cu un adevarat arsenal, in timp ce romanii au avut buzunarele goale la propriu. Controlul de la porti a fost intr-un singur sens. Acest lucru a dus ca sase cetateni romani sa fie raniti de arsenalul pirotehnic al ungurilor, fiind dusi la spital.
Ungurii sunt de rahat. Daca stau mai bine sa ma gandesc sunt niste animale. Asta inseamna ca sunt mai mult sau mai putin decat cacati?
Cine a conceput bannerul ala cred ca stiut ce a spus. Oricum sunt niste nemernici.
eu zic ca i'am batut pe unguri la toate capitolele : echipa , galerie ... tot! ![]()
eu zic ca i'am batut pe unguri la toate capitolele : echipa , galerie ... tot!![]()
Mai ales la bannere...
Nu am jucat nimic si tot i-am batut pe astia...cred ca sunt cei mai slabi adversari cu care am jucat de o buna perioada de timp.cat despre ungurasii de prin tribune...tarani obositi!
si mai vorbesc ungurii de banner .. ei ce banner au avut nu a fost urat ?
unul din ele spune "de unde sti ca esti tigan? vorbesti romaneste"
Sa nu ni se urce la cap , Steaua inca nu e o echipa mare , asta vom vedea in campionat ( derbyuri )
eu v-am spus k o sa jucam cu motherwell si k este eckipa buna, voi nimik, batman batman,
sa vezi aici dubla, sper k jucam returul la noi acasa
eu v-am spus k o sa jucam cu motherwell si k este eckipa buna, voi nimik, batman batman,sa vezi aici dubla, sper k jucam returul la noi acasa
Majoritatea de aici au spus ca vom juca cu scotienii,printre care si eu.
eu v-am spus k o sa jucam cu motherwell si k este eckipa buna, voi nimik, batman batman,sa vezi aici dubla, sper k jucam returul la noi acasa
Saptamana viitoare Steaua v-a face deplasarea in scotia pentru a juca primul tur,deci vom juca acasa al 2-lea tur ![]()
Sa nu ni se urce la cap , Steaua inca nu e o echipa mare , asta vom vedea in campionat ( derbyuri )
eu stiu ca jucam in tur acasa.
eu stiam ca jucam turul acasa, e sigur ca il jucam in deplasare ?