FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Újpest - Steaua 1-2 (0-0)

«189101112»
dulcicutza23.07.2009 19:29

Numa de s-ar accidenta banelu pe viata :))))))

Montrewell aia au 6-0

Acuma oare ce mai zice **** ma-sii de trica?

gio_stgloria23.07.2009 19:31

trece motherwell de 10 goluri ? puneti pariuri .

ady_ultras23.07.2009 19:44

nu trece de 10

radusteaua2323.07.2009 19:45

nu mai sunt concentrati pe final

dZAY23.07.2009 19:46

mai e mult? am vazut ca e 1-2...

Virgil23.07.2009 19:47

Au marcat si moghiorii. Scorul a devenit 2-1 pentru Steaua!

dulcicutza23.07.2009 19:56
Eu cred ca o sa termine ujpeste-Steaua 1-2 ....

Bine ca am antena digi :)

D-aia castig eu des la pariuri :)

Virgil23.07.2009 20:01

Final Uipest - Steaua: 1-2 (0-0). Au marcat: Vasko Tamas/ Janos Szekely, Rafael Grzelak.

 

Petre Marin si Toja au acumulat astazi al doilea cartonas galben si vor lipsi in primul meci cu Motherwell.

Korado23.07.2009 20:09

foarte norocos noul polonez succes in continuare...stiam rezultatul meciului...si ma asteptam sa apara scandal la Budapesta

Vreau sa subliniez ca au un stadion foarte mic si foarte urat am fost pe el si nu imi insipira a fi a unei echipe importante.

weeezer23.07.2009 20:10

Pentru Flamurtari a marcat O. Roshi.

O fi ruda cu Ochirosii? :D

Robinson Rufay Zapata23.07.2009 20:10

Felicitari TATARUSANU!

ady_ultras23.07.2009 20:12

are cineva idee ce scria pe banerul acela afisat de maghiari ??

AmuntBoy23.07.2009 20:13

Baciu este din desene animate

ce sa facem sa scapam odata de el?

 

si la mijoc ceva pb, ne trebuie MC neaparat

mircea_1023.07.2009 20:16
are cineva idee ce scria pe banerul acela afisat de maghiari ??

 

Cum recunosto un tigan?

Vorbeste ramana!

Virgil23.07.2009 20:17

Cei aproximativ 400 de suporteri stelisti prezenti la Budapesta au rupt scaunele stadionului pentru a se rafui cu fanii maghiari. Suporterii lui Ujpest au incercat sa vina spre sectorul ocupat de stelisti, dar jandarmii au intervenit pentru a aplana incidentele.

 

Fanii maghiari au fost lasati sa intre pe stadion cu un adevarat arsenal, in timp ce romanii au avut buzunarele goale la propriu. Controlul de la porti a fost intr-un singur sens. Acest lucru a dus ca sase cetateni romani sa fie raniti de arsenalul pirotehnic al ungurilor, fiind dusi la spital.

 

Ungurii sunt de rahat. Daca stau mai bine sa ma gandesc sunt niste animale. Asta inseamna ca sunt mai mult sau mai putin decat cacati?

Cine a conceput bannerul ala cred ca stiut ce a spus. Oricum sunt niste nemernici.

KuzMaN23.07.2009 20:20

eu zic ca i'am batut pe unguri la toate capitolele : echipa , galerie ... tot!  :steag_sah_mic:

Robinson Rufay Zapata23.07.2009 20:23
eu zic ca i'am batut pe unguri la toate capitolele : echipa , galerie ... tot!  :steag_sah_mic:

 

Mai ales la bannere...

Maye23.07.2009 20:24

Nu am jucat nimic si tot i-am batut pe astia...cred ca sunt cei mai slabi adversari cu care am jucat de o buna perioada de timp.cat despre ungurasii de prin tribune...tarani obositi!

cRiss4Steaua23.07.2009 20:28

si mai vorbesc ungurii de banner .. ei ce banner au avut nu a fost urat ?

unul din ele spune "de unde sti ca esti tigan? vorbesti romaneste"

Guardian23.07.2009 20:28

Sa nu ni se urce la cap , Steaua inca nu e o echipa mare , asta vom vedea in campionat ( derbyuri )

ady_ultras23.07.2009 20:28

eu v-am spus k o sa jucam cu motherwell si k este eckipa buna, voi nimik, batman batman,

sa vezi aici dubla, sper k jucam returul la noi acasa

Maye23.07.2009 20:30
eu v-am spus k o sa jucam cu motherwell si k este eckipa buna, voi nimik, batman batman,

sa vezi aici dubla, sper k jucam returul la noi acasa

Majoritatea de aici au spus ca vom juca cu scotienii,printre care si eu.

Grenada23.07.2009 20:42
eu v-am spus k o sa jucam cu motherwell si k este eckipa buna, voi nimik, batman batman,

sa vezi aici dubla, sper k jucam returul la noi acasa

Saptamana viitoare Steaua v-a face deplasarea in scotia pentru a juca primul tur,deci vom juca acasa al 2-lea tur :)

KuzMaN23.07.2009 20:43
Sa nu ni se urce la cap , Steaua inca nu e o echipa mare , asta vom vedea in campionat ( derbyuri )

 

eu stiu ca jucam in tur acasa.

cRiss4Steaua23.07.2009 20:44

eu stiam ca jucam turul acasa, e sigur ca il jucam in deplasare ?

«189101112»