FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«18182838485115»
Ronnie19.09.2011 18:39

Un pachet de tigari sau albumul lui Guess Who maine? Asta-i dilema :D

pytycrys19.09.2011 18:56

Horia Brenciu si Marius Moga, sau tigari? Asta-i dilema :))

Maye19.09.2011 19:08
Rupere, tata...Si azi la Street Heroes la fel..

Eroii strazii.

Nyghty19.09.2011 20:02
rezistenta_ultras20.09.2011 09:55

bunicel albumul lui guess.piesa cu Mitza de la Agresiv cred ca o sa prinda cel mai bine.

KuzMaN20.09.2011 10:29

 

Programul evenimentului de pe 1 octombrie:

 

ora 22.00 - warm up : N A ' (Dj set)

 

ora 23.45 - concert Nimeni Altu'

 

acompaniat la platane / mixer / paduri de DJ EM si 1 OARECARE

 

ora 00.50 - after : DJ DUBDREY , DJ EM , 1 OARECARE

 

 

Ronnie20.09.2011 15:34

"Decat sa minti" cu Mitza e cea mai tare piesa de pe album, chiar daca refrenul suna asa mai portorican. Dupa "Manifest", desigur, care e printre cele mai bune produse ale lui Guess Who de cand a aparut in industrie.

pytycrys20.09.2011 16:38

Ce album de ca*at.

PS: Hai, injurati-ma.

PS2: A observat cineva ca in timpul in care Guess Who a scos un album de 14 piese si alea de ca*at Doc a scos un Album de 22 si un Mixtape de 30 + inca multe feat-uri si alte piese care toate rup?

rezistenta_ultras20.09.2011 17:03
A observat cineva ca in timpul in care Guess Who a scos un album de 14 piese si alea de ca*at Doc a scos un Album de 22 si un Mixtape de 30 + inca multe feat-uri si alte piese care toate rup?

nu

 

Nyghty20.09.2011 18:29
Ce album de ca*at.

PS: Hai, injurati-ma.

PS2: A observat cineva ca in timpul in care Guess Who a scos un album de 14 piese si alea de ca*at Doc a scos un Album de 22 si un Mixtape de 30 + inca multe feat-uri si alte piese care toate rup?

 

Ce legatura are Doc cu discutia actuala? Plus ca are si el o piesa pe album, deci zicand de album ca-i de rahat, zici implicit si de feat-ul cu doc ca-i la fel. Deci... :rolleyes:

pytycrys20.09.2011 18:36

Era un pur exemplu. Si da, si melodia cu Doc e naspa.

Faza e ca asta scoate putin si prost, altii mult si bun.

Nyghty20.09.2011 18:52

Manifest, Decat sa minti sunt piese bune de pe album. Si Sansa ta cu Doc e ok.

N-am zis c-albumul e excelent, dar are si melodii bune.

 

Ca fapt divers, ca vad ca nimeni n-a postat-o:

 

Plus:

Nyghty21.09.2011 20:16

Melodie noua Acelash

KuzMaN21.09.2011 20:59
Ronnie27.09.2011 14:24

Li se potriveste unora, chiar si de p-aici

 

Ronnie01.10.2011 08:45

 

Pe 16 octombrie ALBUM DOC - LUCRARE DE CONTROL !!!

rezistenta_ultras04.10.2011 20:51

haha...sa sara CNA in aer...

 

ebonyc05.10.2011 08:15
haha...sa sara CNA in aer...

 

<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/TTQ1UIiLbMg" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

 

Hai ca am ras la asta. :drunk:

pcsbb05.10.2011 13:35

Shift feat. K-gula & Dj Undoo - Pretul corect (Videoclip oficial)

Nyghty05.10.2011 17:54

Stripes-Rabdare feat Cedry2k

 

blindica06.10.2011 17:59

Nu prea imi place mie ce-i de peste granite ,da` pustanii astia m-au surprins placut. Oricum,mai bine astia doi in loc de Eli. Daca nu se incadreaza la fix in curent puteti sa stergeti clipul.

 

rezistenta_ultras06.10.2011 20:58

Tudor Sisu, incă patru ani de puscarie

 

Cantaretul Tudor Sisu se intoarce la puscarie, asa au decis, in urmă cu cateva minute, magistratii Curtii Supreme. Practic, judecatorii au respins recursul formulat de rapper după ce a fost condamnat de o instanță prahoveană la patru ani de detentie.

 

În acest dosar, Sisu a fost acuzat de catre procurorii DIICOT de cultivare, producere, fabricare, cumparare sau detinere de droguri de mare risc si, la acel moment, si pentru consum propriu.

 

Înainte să afle pronuntarea, Sisu a declarat pentru CANCAN că nu se teme si este foarte linistit. "Mi-am pus ordine in viață si acum trebuie să platesc pentru ce am facut. O să se rezolve si asta. Sunt relaxat, adevarul se va afla curand. Oricum au fost doar manevre", a spus artistul.

 

Sisu a mai fost inchis de două ori, tot pentru trafic de droguri. Fostul component al trupei La Familia a fost arestat prima dată in 2003 pentru trafic de droguri de mare risc si detinere ilegală de droguri pentru consum propriu. A fost condamnat la trei ani de inchisoare cu executare. Rapperul a fost inchis in Penitenciarul Colibasi, unde a ispășit cea mai mare parte a pedepsei si apoi la penitenciarul din Ploiesti. Sisu a fost eliberat in octombrie 2005, iar in mai 2006 a fost trimis din nou după gratii pentru fapte asemanatoare.

Kellerman07.10.2011 13:04

ce infecti.

 

cum frate sa ii dai 4 ani ? pai a stat 1 an jumate ultima data in arest, dupa ce l-au retinut "29 de zile".

 

l-a prins cu droguri asupra lui, vai, mare branza. a facut trafic ? nu ? atunci de ce mortii mamelor lor mai au treaba cu el.

 

 

daca pui cap in cap perioada in care a stat in arest, + cat l-au frecat zilnic cu chemari la tribunal, avea deja 4 ani facuti, poate si mai mult.

navodarean07.10.2011 14:11

Am citit c-o sa execute numa' 1 an din cei 4 ...

Dragos_G07.10.2011 14:23

Nu mai comparati mc-ii!

«18182838485115»