Un pachet de tigari sau albumul lui Guess Who maine? Asta-i dilema ![]()
Un pachet de tigari sau albumul lui Guess Who maine? Asta-i dilema ![]()
Horia Brenciu si Marius Moga, sau tigari? Asta-i dilema ![]()
Rupere, tata...Si azi la Street Heroes la fel..
Eroii strazii.
bunicel albumul lui guess.piesa cu Mitza de la Agresiv cred ca o sa prinda cel mai bine.
Programul evenimentului de pe 1 octombrie:
ora 22.00 - warm up : N A ' (Dj set)
ora 23.45 - concert Nimeni Altu'
acompaniat la platane / mixer / paduri de DJ EM si 1 OARECARE
ora 00.50 - after : DJ DUBDREY , DJ EM , 1 OARECARE
"Decat sa minti" cu Mitza e cea mai tare piesa de pe album, chiar daca refrenul suna asa mai portorican. Dupa "Manifest", desigur, care e printre cele mai bune produse ale lui Guess Who de cand a aparut in industrie.
Ce album de ca*at.
PS: Hai, injurati-ma.
PS2: A observat cineva ca in timpul in care Guess Who a scos un album de 14 piese si alea de ca*at Doc a scos un Album de 22 si un Mixtape de 30 + inca multe feat-uri si alte piese care toate rup?
A observat cineva ca in timpul in care Guess Who a scos un album de 14 piese si alea de ca*at Doc a scos un Album de 22 si un Mixtape de 30 + inca multe feat-uri si alte piese care toate rup?
nu
Ce album de ca*at.PS: Hai, injurati-ma.
PS2: A observat cineva ca in timpul in care Guess Who a scos un album de 14 piese si alea de ca*at Doc a scos un Album de 22 si un Mixtape de 30 + inca multe feat-uri si alte piese care toate rup?
Ce legatura are Doc cu discutia actuala? Plus ca are si el o piesa pe album, deci zicand de album ca-i de rahat, zici implicit si de feat-ul cu doc ca-i la fel. Deci... ![]()
Era un pur exemplu. Si da, si melodia cu Doc e naspa.
Faza e ca asta scoate putin si prost, altii mult si bun.
Manifest, Decat sa minti sunt piese bune de pe album. Si Sansa ta cu Doc e ok.
N-am zis c-albumul e excelent, dar are si melodii bune.
Ca fapt divers, ca vad ca nimeni n-a postat-o:
Plus:
Melodie noua Acelash
2 interviuri interesante cu Cheloo:
http://www.youtube.com/watch?v=JKmaO2v4Huk...layer_embedded#!
http://www.220.ro/vedete/Cheloo-Rap-Ul-Nu-...nta/Z2scTuak4I/
Li se potriveste unora, chiar si de p-aici
Pe 16 octombrie ALBUM DOC - LUCRARE DE CONTROL !!!
haha...sa sara CNA in aer...
haha...sa sara CNA in aer...
<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/TTQ1UIiLbMg" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Hai ca am ras la asta. ![]()
Shift feat. K-gula & Dj Undoo - Pretul corect (Videoclip oficial)
Stripes-Rabdare feat Cedry2k
Nu prea imi place mie ce-i de peste granite ,da` pustanii astia m-au surprins placut. Oricum,mai bine astia doi in loc de Eli. Daca nu se incadreaza la fix in curent puteti sa stergeti clipul.
Tudor Sisu, incă patru ani de puscarie
Cantaretul Tudor Sisu se intoarce la puscarie, asa au decis, in urmă cu cateva minute, magistratii Curtii Supreme. Practic, judecatorii au respins recursul formulat de rapper după ce a fost condamnat de o instanță prahoveană la patru ani de detentie.
În acest dosar, Sisu a fost acuzat de catre procurorii DIICOT de cultivare, producere, fabricare, cumparare sau detinere de droguri de mare risc si, la acel moment, si pentru consum propriu.
Înainte să afle pronuntarea, Sisu a declarat pentru CANCAN că nu se teme si este foarte linistit. "Mi-am pus ordine in viață si acum trebuie să platesc pentru ce am facut. O să se rezolve si asta. Sunt relaxat, adevarul se va afla curand. Oricum au fost doar manevre", a spus artistul.
Sisu a mai fost inchis de două ori, tot pentru trafic de droguri. Fostul component al trupei La Familia a fost arestat prima dată in 2003 pentru trafic de droguri de mare risc si detinere ilegală de droguri pentru consum propriu. A fost condamnat la trei ani de inchisoare cu executare. Rapperul a fost inchis in Penitenciarul Colibasi, unde a ispășit cea mai mare parte a pedepsei si apoi la penitenciarul din Ploiesti. Sisu a fost eliberat in octombrie 2005, iar in mai 2006 a fost trimis din nou după gratii pentru fapte asemanatoare.
ce infecti.
cum frate sa ii dai 4 ani ? pai a stat 1 an jumate ultima data in arest, dupa ce l-au retinut "29 de zile".
l-a prins cu droguri asupra lui, vai, mare branza. a facut trafic ? nu ? atunci de ce mortii mamelor lor mai au treaba cu el.
daca pui cap in cap perioada in care a stat in arest, + cat l-au frecat zilnic cu chemari la tribunal, avea deja 4 ani facuti, poate si mai mult.
Am citit c-o sa execute numa' 1 an din cei 4 ...
Nu mai comparati mc-ii!