FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hip Hop

«17980818283115»
V3316.08.2011 10:41
Ronnie16.08.2011 10:59

Ca tot mi-ai amintit de Sisu, pentru cei ce au ratat emisiunea:

 

V3323.08.2011 11:56

Si tot despre Sisu, videoclip de data asta http://www.apropo.ro/muzica/stiri/sisu-fea...remiera-8644268

daaani.23.08.2011 13:42

http://romanism.ro/concert/

 

31 August - Concert Nimeni Altu , Subcarpati etc.

 

 

pytycrys23.08.2011 13:55

Bitza, Morometii, Butch, Keri... Rupere!

KuzMaN23.08.2011 22:24

Krs One - Remember:

Nyghty25.08.2011 21:05

Mda..

 

cristy.steaua2128.08.2011 17:52
Ronnie30.08.2011 13:07
pytycrys31.08.2011 00:19

Cumicu si Danez in 20CM Records. Cel putin asa se spune, zvonuri, au avut tricouri cu 20CM la concertul Parazitii din Uricani. Ar fi prea tare..

rezistenta_ultras01.09.2011 08:14

Mafia a lansat "Inapoi in viitor" fara sa anunte in prealabil dar bineinteles ca site-ul a picat desi avea in spate 6 servere.daca a apucat cineva sa-l ia,il vreau si eu pe mess.ms.

Nyghty01.09.2011 08:24

 

Plus:

Daniel-Ionut01.09.2011 15:00

In sfarsit, foarte tare albumul, si se aude perfect !

 

BUG MAFIA :clap:

ebonyc01.09.2011 15:38

Acum il ascult si eu. E foarte misto prezentarea.

rezistenta_ultras01.09.2011 15:46

dupa albumul asta,pot sa puna lejer lacatul pe rapul romanesc si sa-l mai deschida cand vor ei...

e pe repeat albumul de dimineata."Inainte sa plec" imi pare cea mai reusita piesa:

 

Nyghty01.09.2011 16:00
dupa albumul asta,pot sa puna lejer lacatul pe rapul romanesc si sa-l mai deschida cand vor ei...

e pe repeat albumul de dimineata."Inainte sa plec" imi pare cea mai reusita piesa:

 

<iframe width="560" height="345" src="http://www.youtube.com/embed/5fiEDD76kdM" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

 

De acord in privinta la "Inainte sa plec".

Daniel-Ionut01.09.2011 16:00

Dupa acest album, tot restul hip hopului romanesc poate sa se apuce lejer de dance, poate in Inna vor gasi o concurenta mai usoara, punct.

RedScorpyON01.09.2011 17:38

Da e bun albumul,dar nu cred ca e cel mai bun din hip-hop. E acelasi stil Mafia de 10 ani care tine bine inca,dar nu sunt zeii ei. Sunt printre cei mai buni,e clar! Acum fiecare cu parerea si gusturile lui.

pcsbb02.09.2011 16:20

E varza albumu' "gangsterilor" astia de la Mafia, nu inteleg ce v-a placut, nu e nici o melodie de doamne ajuta, vorbesc cat de smecheri sunt ei pe toate melodiile daca asta e rap inseamna ca Diabolic trebuie sa se lase:

Ronnie02.09.2011 16:33

Nici pe mine nu ma incanta dar daca am vazut atat de multe pareri pozitive am zis mai bine tac :D

pytycrys02.09.2011 16:59

Multi sunt entuziasmati ca a aparut in sfarsit, de unde si "aprecierea" exagerata. Dar sa spui ca e cel mai bun album al rap-ului romanesc...Poate al "rap-ului" romanesc de pe TV. :)

ebonyc02.09.2011 18:53

Albumul e pentru cine asculta Mafia.

Ronnie03.09.2011 17:03
ebonyc03.09.2011 21:50

Nu-i rau "filmul".

 

Grasu XXL - LaLa Song

 

O piesa comerciala care suna bine. E adevarat ca n-are nimic in comun cu Rap-ul, dar e o piesa de distractie. Nu strica sa ne mai si distram.

navodarean05.09.2011 20:55
«17980818283115»